Avatars_small

Šlachta Michal

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 66 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji více než 20 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 4 1 3 2 25.00%
2018/2019 24 13 11 4 54.17%
2017/2018 41 27 14 0 65.85%
Celkem: 69 41 28 6 59.42%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Vlček Lukáš 3:0
Září Řeháček Petr Sc:3
Září Bajgar Václav 0:3
Září Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Lampa Tomáš 3:0
Únor Štěpnička Jan 3:2
Únor Sikora Jiří 3:0
Únor Andiel Josef 3:Sc
Leden Švidrnoch Marek Sc:3
Leden Zrasták Robert Sc:3
Leden Rechtoris David Sc:3
Leden Malečíková Jaroslava Sc:3
Prosinec Pospisil Vladimir 0:3 1
Prosinec Mrňka Michal 0:3
Prosinec Jüttnerová Sandra 2:3
Prosinec Pernica David 1:3
Listopad Švidrnoch Marek 3:Sc
Listopad Zrasták Robert 3:1
Listopad Kašpar Luděk 3:2
Listopad Sikora Jiří 3:Sc
Říjen Martinková Terezie 3:0
Říjen Holubec Jaromír 3:0
Říjen Jeřábek Libor 3:Sc
Říjen Nový Jan 3:Sc
Září Rechtoris David 2:3
Září Kašpar Luděk 0:3
Září Weiss Marek 3:0
Září Bystřičan Jiří 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holub Petr 2:3
Červenec / Srpen Šír Robin 0:3
Červenec / Srpen Nový Jan 3:Sc
Červenec / Srpen Jüttnerová Sandra 1:3
Červen Jüttnerová Sandra 2:3
Červen Sikora Jiří 3:1
Červen Nový Jan 0:3
Červen Zrasták Robert 3:0
Květen Rechtoris David 3:0
Květen Nový Jan 1:3
Květen Střondala Tomáš 3:0
Květen Škapa Jiří 3:0
Duben Demian Matúš 3:0
Duben Pelech Michal 3:1
Duben Jeřábek Libor 3:Sc
Duben Bělíčková Petra 3:0
Březen Balus Pavel 1:3
Březen Holubec Jaromír 0:3
Březen Hanusek Jaroslav 3:1
Březen Holub Petr 3:2
Únor Krejcha Martin 3:1
Únor Malý Milan 3:0
Únor Zrasták Robert 3:1
Únor Jeřábek Libor 3:2
Leden Broda Kamil 3:Sc
Leden Kvasnička Václav 1:3
Leden Krejcha Martin 3:0
Leden Pácl Petr 3:0
Prosinec Rucký Daniel 0:3
Prosinec Broda Kamil 0:3
Prosinec Holubec Jaromír 3:0
Prosinec Mohyla Emil 2:3
Listopad Střondala Tomáš 3:1
Listopad Mikesková Adéla 3:1
Listopad Apl Roman 3:1
Listopad Jaššo Petr 3:0
Říjen Krejcha Martin 3:0 1
Říjen Pavlusová Kateřina 3:2
Říjen Tesař Petr 3:0
Říjen Holub Petr 2:3
Říjen Střondala Tomáš 2:3