Avatars_small

Šlachta Michal

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 65 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji více než 20 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 24 13 11 4 54.17%
2017/2018 41 27 14 0 65.85%
Celkem: 65 40 25 4 61.54%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Lampa Tomáš 3:0
Únor Štěpnička Jan 3:2
Únor Sikora Jiří 3:0
Únor Andiel Josef 3:Sc
Leden Švidrnoch Marek Sc:3
Leden Zrasták Robert Sc:3
Leden Rechtoris David Sc:3
Leden Malečíková Jaroslava Sc:3
Prosinec Pospisil Vladimir 0:3 1
Prosinec Mrňka Michal 0:3
Prosinec Jüttnerová Sandra 2:3
Prosinec Pernica David 1:3
Listopad Švidrnoch Marek 3:Sc
Listopad Zrasták Robert 3:1
Listopad Kašpar Luděk 3:2
Listopad Sikora Jiří 3:Sc
Říjen Martinková Terezie 3:0
Říjen Holubec Jaromír 3:0
Říjen Jeřábek Libor 3:Sc
Říjen Nový Jan 3:Sc
Září Rechtoris David 2:3
Září Kašpar Luděk 0:3
Září Weiss Marek 3:0
Září Bystřičan Jiří 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holub Petr 2:3
Červenec / Srpen Šír Robin 0:3
Červenec / Srpen Nový Jan 3:Sc
Červenec / Srpen Jüttnerová Sandra 1:3
Červen Jüttnerová Sandra 2:3
Červen Sikora Jiří 3:1
Červen Nový Jan 0:3
Červen Zrasták Robert 3:0
Květen Rechtoris David 3:0
Květen Nový Jan 1:3
Květen Střondala Tomáš 3:0
Květen Škapa Jiří 3:0
Duben Demian Matúš 3:0
Duben Pelech Michal 3:1
Duben Jeřábek Libor 3:Sc
Duben Bělíčková Petra 3:0
Březen Balus Pavel 1:3
Březen Holubec Jaromír 0:3
Březen Hanusek Jaroslav 3:1
Březen Holub Petr 3:2
Únor Krejcha Martin 3:1
Únor Malý Milan 3:0
Únor Zrasták Robert 3:1
Únor Jeřábek Libor 3:2
Leden Broda Kamil 3:Sc
Leden Kvasnička Václav 1:3
Leden Krejcha Martin 3:0
Leden Pácl Petr 3:0
Prosinec Rucký Daniel 0:3
Prosinec Broda Kamil 0:3
Prosinec Holubec Jaromír 3:0
Prosinec Mohyla Emil 2:3
Listopad Střondala Tomáš 3:1
Listopad Mikesková Adéla 3:1
Listopad Apl Roman 3:1
Listopad Jaššo Petr 3:0
Říjen Krejcha Martin 3:0 1
Říjen Pavlusová Kateřina 3:2
Říjen Tesař Petr 3:0
Říjen Holub Petr 2:3
Říjen Střondala Tomáš 2:3