Avatars_small

Jüttnerová Sandra

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví žena
Věk 32 let
Úroveň hráč 1.republikové ligy
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 5 9 1 35.71%
2017/2018 47 19 28 1 40.43%
2016/2017 45 23 22 1 51.11%
2015/2016 44 23 21 0 52.27%
2014/2015 44 24 20 3 54.55%
Letní squashování 2013 8 3 5 0 37.50%
2013/2014 40 19 21 3 47.50%
2012/2013 38 13 23 4 34.21%
2011/2012 43 16 27 12 37.21%
2010/2011 31 15 16 0 48.39%
2009/2010 27 10 17 0 37.04%
Celkem: 381 170 209 25 44.62%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Pernica David
Prosinec Pospisil Vladimir
Prosinec Šlachta Michal 3:2
Prosinec Mrňka Michal 3:1
Listopad Grochal Petr 1:3 1
Listopad Dehner Marcel 2:3
Listopad Štefánek Antonín 2:3
Listopad Bystřičan Jiří Sc:3 1
Říjen Hýža David 1:3
Říjen Fabián Dalibor 2:3
Říjen Bajgar Václav 3:Sc
Říjen Vičan Petr 3:0
Září Mrňka Michal 0:3
Září Taraba Róbert 1:3
Září Ludvík Pavel 3:Sc
Září Netolička Jan 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holub Petr 1:3
Červenec / Srpen Nový Jan 3:Sc
Červenec / Srpen Šír Robin 1:3
Červenec / Srpen Šlachta Michal 3:1
Červen Šlachta Michal 3:2
Červen Nový Jan 0:3
Červen Zrasták Robert 3:0
Červen Sikora Jiří 3:0
Květen Krišica Petr 1:3
Květen Netolička Jan 0:3
Květen Riger Břetislav 0:3
Květen Taraba Róbert 3:Sc
Duben Větrovský Lukáš 3:0
Duben Balus Pavel 3:Sc
Duben Andiel Josef 3:0
Duben Rucký Daniel 0:3
Březen Hulík Radim 2:3
Březen Větrovský Lukáš 3:Sc
Březen Štefánek Antonín 2:3
Březen Mrňka Michal 2:3
Únor Kašpar Luděk 3:Sc
Únor Holub Petr 3:0
Únor Krišica Petr 2:3
Únor Větrovský Lukáš 2:3
Leden Macíček Michal 1:3
Leden Štefánek Antonín 1:3
Leden Holub Petr 0:3
Leden Hulík Radim 2:3
Prosinec Ludvík Pavel 3:2
Prosinec Massignan Larry 0:3
Prosinec Lerch Ivan 3:Sc
Prosinec Dominec Miroslav 0:3
Prosinec Kazík Viťa 3:Sc
Listopad Kazík Viťa 3:Sc
Listopad Šeděnka Milan 0:3
Listopad Grochal Petr 1:3
Listopad Kutěj Honza 3:Sc 1
Listopad Ludvík Pavel 3:Sc
Říjen Jeřábek Libor 3:0
Říjen Pospisil Vladimir 0:3
Říjen Taraba Róbert 0:3
Říjen Farník Michal 1:3
Září Stypa Kamil 0:3
Září Pospisil Vladimir Sc:3
Září Farník Michal 0:3
Září Taraba Róbert 1:3
Září Mohelník Vojtěch 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Sikora Jiří 3:0
Červenec/Srpen Mach Vladimír 3:Sc 1
Červenec/Srpen Štefánek Antonín 3:0
Červenec/Srpen Krišica Petr 1:3
Červen Dehner Marcel 0:3
Červen Riger Břetislav 1:3
Červen Štefánek Antonín 1:3
Červen Balus Pavel 3:0
Červen Kutěj Honza 3:1 1
Květen Mach Vladimír 0:3
Květen Malý Milan 3:0
Květen Langrová Pavlína 3:0
Květen Fiala Lukáš 3:Sc
Duben Broda Kamil 1:3
Duben Holubec Jaromír 0:3
Duben Andiel Josef 3:0
Duben Sikora Jiří 3:0
Březen Štefánek Antonín 0:3
Březen Lampa Tomáš 3:0
Březen Kašpar Luděk 1:3
Březen Andiel Josef 3:1
Únor Farník Michal 0:3
Únor Krišica Petr 1:3
Únor Kučeja Václav 1:3
Únor Riger Břetislav 0:3
Leden Hulík Radim 3:Sc
Leden Šír Robin 1:3
Leden Bystřičan Jiří 0:3
Leden Lerch Ivan 3:Sc
Prosinec Andiel Josef 3:1
Prosinec Broda Kamil 3:1
Prosinec Zrasták Robert 3:0
Prosinec Mach Vladimír 3:2
Listopad Zrasták Robert 1:3
Listopad Ciganek Pavel Sc:3
Listopad Šír Robin 1:3
Listopad Bajgar Václav 3:Sc
Říjen Ludvík Pavel 1:3
Říjen Šír Robin 0:3
Říjen Grochal Petr 2:3
Říjen Šubert Roman 3:Sc
Září Mach Vladimír 3:1
Září Zrasták Robert 0:3
Září Kašpar Luděk 3:2
Září Hýža David 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holuša Marek 3:Sc
Červenec / Srpen Krupník Lukáš 1:3
Červenec / Srpen Ciganek Pavel 1:3 2
Červenec / Srpen Štefánek Antonín 3:2
Červen Krišica Petr 2:3
Červen Hanusek Jaroslav 3:2
Červen Kašpar Luděk 1:3
Červen Hulík Radim 3:1
Květen Juránek Filip 0:3
Květen Hulík Radim 3:1
Květen Hýža David 3:1
Květen Riger Břetislav 1:3
Duben Vrága Lukáš 3:2
Duben Grochal Petr 2:3
Duben Šír Robin 2:3
Duben Krišica Petr 3:2
Březen Balus Pavel 3:0
Březen Kašpar Luděk 1:3
Březen Brodová Barbora 3:1
Březen Rechtoris David 3:0
Únor Krejcha Martin 3:1
Únor Záruba Patrik 3:0
Únor Weiss Marek 3:0
Únor Linzer Kamila 3:0
Leden Čada Josef 3:0
Leden Štefánek Antonín 1:3
Leden Vrága Lukáš 1:3
Leden Hanusek Jaroslav 1:3
Prosinec Kašpar Luděk 2:3
Prosinec Ludvík Pavel 2:3
Prosinec Krupník Lukáš 1:3
Prosinec Grigar Martin 1:3
Listopad Bystřičan Jiří 0:3
Listopad Uhlíř Adam 3:2
Listopad Vrága Lukáš 3:1
Listopad Kutěj Honza 0:3 1
Říjen Hýža David 3:0
Říjen Sikora Jiří 3:0
Říjen Balus Pavel 3:Sc
Říjen Kovaříková Jana 3:0
Září Malečíková Jaroslava 3:2
Září Andiel Josef 0:3
Září Štefánek Antonín 2:3
Září Rechtoris David 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pelech Michal 3:Sc
Červenec / Srpen Linzer Kamila 3:1
Červenec / Srpen Peroutík Jiří 3:Sc
Červenec / Srpen Holubec Jaromír 3:Sc
Červen Gorecki Pavel 2:3
Červen Kratochvíl Michal 3:Sc
Červen Raška Štěpán 3:Sc
Červen Bělíčková Petra 3:0
Květen Andiel Josef 3:2
Květen Lyko Pavel 0:3
Květen Lukšová Pavla 3:Sc
Květen Balus Pavel 2:3
Duben Kovaříková Jana 3:1
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:2
Duben Krejčová Hana 3:0
Duben Uhřík Libor 3:1
Březen Štefánek Antonín 1:3
Březen Gorecki Pavel 0:3
Březen Vrága Lukáš 0:3
Březen Malý Milan 2:3
Únor Riger Břetislav 1:3
Únor Šrámek Fredy 0:3
Únor Střondala Tomáš 3:2
Únor Balus Pavel 3:Sc
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:0
Leden Krišica Petr 2:3
Leden Vašíček Petr 3:Sc
Leden Uhřík Libor 3:2
Prosinec Hýža David 2:3
Prosinec Uhlíř Adam Sc:3
Prosinec Šusta Jakub Sc:3
Prosinec Formánek Petr 0:3
Listopad Štefánek Antonín 1:3
Listopad Krejčová Hana 3:Sc
Listopad Malečíková Jaroslava 0:3
Listopad Bystřičan Jiří 1:3
Říjen Wollmann Petr 3:1
Říjen Šrámek Fredy Sc:3
Říjen Binek Zdenek 3:Sc
Říjen Švidrnoch Marek 0:3
Září Raška Štěpán 3:1
Září Rechtoris David 2:3
Září Krejčová Hana 3:1
Září Hamříková Jarmila 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Beneš Vojtěch 1:3
Srpen Binek Zdenek 1:3
Srpen Bystroň Jan 0:3
Srpen Holubec Jaromír 3:Sc
Červenec Balus Pavel 3:Sc
Červenec Taraba Róbert 2:3
Červenec Kašprišin David 0:3
Červenec Ludvík Pavel 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Slunský Petr 0:3
Červen Gabzdyl Zbigniew 3:Sc
Červen Langrová Pavlína 3:0
Červen Hill Martin 3:2
Květen Krejčová Hana 3:2
Květen Harastej Luboš 3:Sc
Květen Hrudová Iva 3:Sc
Květen Jaššo Petr 3:1 1
Duben Malečíková Jaroslava 0:3
Duben Lasoň Jaroslav 3:Sc
Duben Rechtoris David 0:3
Duben Slunský Petr Sc:3
Březen Krejčová Hana 3:2
Březen Kružík Jakub 3:0
Březen Hamříková Jarmila 3:Sc
Březen Šesták Lukáš Sc:3
Únor Vrága Lukáš 0:3
Únor Bystřičan Jiří 2:3
Únor Sikora Jiří 3:Sc
Únor Kašpar Luděk 0:3
Leden Šesták Lukáš 3:Sc
Leden Raška Štěpán 3:0
Leden Binek Zdenek 2:3
Leden Kružík Jakub 3:Sc
Prosinec Weber Michal 1:3
Prosinec Beneš Vojtěch 0:3
Prosinec Střondala Tomáš 2:3
Prosinec Malečíková Jaroslava 0:3
Listopad Jančar Tomáš 0:3
Listopad Gabzdyl Zbigniew 3:Sc
Listopad Peterková Andrea 3:0
Listopad Lukšová Pavla 3:1
Říjen Adámek David 2:3
Říjen Kučeja Václav 0:3
Říjen Langrová Pavlína Sc:3 1
Říjen Sochor Tomáš 1:3
Září Šandová (Myšková) Hana 0:3
Září Sikora Jiří 0:3
Září Grygar Jiri 3:Sc
Září Taraba Róbert 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Beneš Vojtěch 0:3
Červen Tomášková Markéta 1:3
Červen Krejčová Hana 2:3
Červen Riger Břetislav 0:3
Květen Hill Martin Sc:3
Květen Milota Radek 3:Sc
Květen Bělíčková Petra 3:Sc
Duben Lasoň Jaroslav 3:Sc
Duben Balus Pavel 0:3
Duben Tomášková Markéta 2:3
Duben Soukupová Tereza 0:3
Březen Langrová Pavlína 3:Sc
Březen Jaššo Petr 2:3 1
Březen Vašíček Petr 3:Sc
Únor Rechtoris David 0:3
Únor Taraba Róbert 0:3
Únor Krejčová Hana Sc:3
Únor Balus Pavel 3:2
Leden Vašíček Petr 3:Sc 1
Leden Tomášková Markéta Sc:Sc
Leden Bělíčková Petra 1:3 1
Leden Klimková Lucie 0:3
Prosinec Spáčil David 3:Sc
Prosinec Sikora Jiří 0:3
Prosinec Kašpar Luděk 0:3
Prosinec Soukupová Tereza Sc:Sc
Listopad Malečíková Jaroslava 0:3
Listopad Šandová (Myšková) Hana 3:0
Listopad Střondala Tomáš 0:3 1
Listopad Klimková Lucie 0:3
Říjen Frnka Viktor 3:Sc 1
Říjen Bystroň Jan 1:3
Říjen Vašíček Petr 3:Sc
Říjen Rechtoris David 3:0
Září Mrowiec Jakub 0:3
Září Šandová (Myšková) Hana 3:0
Září Hill Martin 2:3
Září Langer Petr 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Nepustil Jiří Sc:3 1
Červen Soukupová Tereza Sc:3 1
Červen Čmuchová Klára Sc:3 1
Červen Macháček Pavel Sc:3 1
Květen Šandová (Myšková) Hana Sc:3 1
Květen Lukšová Pavla Sc:3
Květen Peroutík Jiří Sc:3 1
Květen Sikora Jiří Sc:3 1
Duben Spáčil David Sc:3 1
Duben Tesař Martin 3:Sc
Duben Harastej Luboš Sc:3 1
Duben Beneš Tomáš Sc:3 1
Duben Macek Tomáš Sc:3 1
Březen Kašpar Luděk 0:3
Březen Strachala David 3:2
Březen Hill Martin 0:3
Březen Lasoň Jaroslav 3:Sc
Únor Hájek Jiří 0:3
Únor Mechelová Gabriela 0:3 1
Únor Hill Martin 1:3
Únor Střondala Tomáš 2:3 1
Únor Malík Karel 0:3 1
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:1
Leden Střondala Tomáš 3:2 1
Leden Čmuchová Klára 3:0
Leden Adámek David 3:1
Prosinec Harastej Luboš 3:1
Prosinec Šimek Martin 3:0
Prosinec Forgačová Aneta 3:0
Prosinec Adámek David 3:1
Prosinec Menšík Petr 3:0
Listopad Beer Jaroslav 1:3
Listopad Missigová Šárka 1:3
Listopad Hrudová Iva 3:0
Listopad Žváček Jiří 0:3 1
Říjen Karpeta Petr 0:3
Říjen Lukšová Pavla 3:1
Říjen Klimková Lucie 0:3
Říjen Kašpar Luděk 3:Sc
Září Střondala Tomáš 2:3 2
Září Žůrek Vladimír 3:Sc
Září Šesták Lukáš 1:3 2
Září Malečíková Jaroslava 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kuchař Marek 3:0
Červen Pučan Jan 3:1
Červen Wrona Jakub 3:0
Červen Malík Karel 2:3 2
Květen Ječmínek Martin 0:3
Květen Plaček Václav 3:0
Květen Beer Jaroslav 0:3 1
Květen Střondala Tomáš 1:3 1
Duben Frantová Lenka 3:Sc
Duben Lasoň Jaroslav 0:3
Duben Žůrek Vladimír 3:Sc
Duben Krejčová Hana 1:3
Březen Přeček Martin 3:0
Březen Vrzgula Jan 3:Sc
Březen Vašíček Petr 3:0
Únor Bartosz Tomáš 0:3
Únor Frantová Lenka 0:3
Únor Kovář David 1:3
Únor Bartusek Jirka 0:3
Leden Broda Kamil 0:3
Leden Žůrek Vladimír 3:1
Leden Bajer Radim 3:Sc
Leden Hubert Lukáš 0:3
Listopad Kmin DJ 3:0
Listopad Šandová (Myšková) Hana 3:1
Listopad Klimková Lucie 1:3
Listopad Hamřík Milan 0:3
Říjen Žůrek Vladimír 0:3 1
Říjen Šesták Lukáš 3:2
Říjen Přeček Martin 3:0
Říjen Vlček Michal 0:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Alvarezová Jana 3:0
Červen Slepčan Lukáš 3:Sc
Červen Missigová Šárka 3:Sc
Květen Michalus Marek 3:Sc
Květen Kocmanová Natálie 1:3
Květen Slepčan Lukáš 3:Sc
Květen Bartosz Tomáš 0:3
Duben Staš Jiří 3:0
Duben Bartosz Tomáš 1:3 2
Duben Kocián Martin 2:3 1
Duben Kupka Jaroslav 0:3
Březen Šandová (Myšková) Hana 1:3 1
Březen Lukáš Jan 0:3
Březen Dehner Marcel 0:3
Březen Weber Michal 3:Sc
Únor Michalus Marek 1:3
Únor Hvolka Tomáš 0:3
Únor Volfová Zuzana 3:0
Únor Lázenský Jan 0:3
Leden Kmin DJ 3:0
Leden Hájek Jiří 3:Sc
Leden Danisz Radim 0:3
Leden Matlochová Lucie 1:3
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 0:3
Prosinec Zvěřinský Martin 0:3
Prosinec Fabián Dalibor 0:3
Prosinec Kyjovský Čeněk 0:3

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání