Místo zápasu SC OSTRAVA - Komenského park
Čas zápasu Středa 14. Listopad 2012 19:00
Zpět

Komentáře (1)

Avatars_small

Střondala Tomáš Čtvrtek 15. Listopad 2012 00:29

Ahojky. Nejsem žádný spisovatel, ale o toto se musím podělit. Už jenom při pouhém zjištění, jak krásnou skupinu mi los pro toto kolo připravil, jsem věděl a vím, že to bude těžké. Hned první zápas je tomu důkazem. Ač to nakonec skončilo, jak to skončilo, tak Sandra byla zdatnou a urputnou soupeřkou. Tahanice o každý míč. V koncovkách prvního a druhé setu se štěstěna přiklonila ke mně a v tu chvíli to teprve začalo "Teď začnu hrát:-).", řekla Sandra. Jenže se stalo něco neuvěřitelného. Najednou jsem vedl 8:2 a 9:3. Vše se zdálo být jasné (dva míčky chyběly k vítězství), až na to, že by to nesměl být vyrovnaný souboj jako vždy. Takže když nám po půl hodině zhaslo světlo, stále se hrál třetí set a stav byl 10:9 pro Sandru. Měli jsme štěstí, že po nás hráli Markéta a Jakub, ti odehráli svůj zápas velmi rychle a věnovali nám chvilku jejich času na kurtu (velký dík), abychom dohráli aspoň třetí set. To se povedlo s dobrým výsledkem pro mě. Ještě jednou děkuji soupeřce za super hru a kamaradům z jiné skupiny. Squashi zdrar.

K přídání komentáře musíte být přihlášen.