Avatars_small

Střondala Tomáš

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 47 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 0 0 0 0 0.00%
2020/2021 8 0 4 4 0.00%
2019/2020 31 13 18 0 41.94%
2018/2019 45 22 23 0 48.89%
2017/2018 47 24 23 0 51.06%
2016/2017 44 22 22 0 50.00%
2015/2016 44 20 24 0 45.45%
2014/2015 41 20 20 1 48.78%
2013/2014 39 16 23 0 41.03%
2012/2013 40 23 17 0 57.50%
2011/2012 41 17 24 1 41.46%
2010/2011 32 15 17 0 46.88%
2009/2010 30 7 23 0 23.33%
Celkem: 442 199 238 6 45.02%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Pískala Jan
Září Matyášek Marek
Září Vítek Lukáš
Září Vlček Lukáš
Září Hamříková Jarmila
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Malečíková Jaroslava Sc:Sc
Říjen Bělíčková Petra Sc:Sc
Říjen Vlček Lukáš Sc:Sc
Říjen Krejcha Martin Sc:Sc
Září Čechák Vojtěch 0:3
Září Broda Kamil 0:3
Září Krejcha Martin 0:3
Září Rechtoris David 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Švidrnoch Marek 2:3
Červenec - Srpen Apl Roman 3:Sc
Červenec - Srpen Pískala Jan 0:3
Červenec - Srpen Vítek Lukáš 2:3
Březen-Červen Čechák Vojtěch 3:Sc
Březen-Červen Krišica Petr 0:3
Březen-Červen Žák Igor 2:3
Březen-Červen Hrubý Přemysl 3:Sc
Únor Krejcha Martin 2:3
Únor Žurková Lenka 3:0
Únor Vašíček Petr 3:Sc
Únor Bystřičan Petr 3:0
Leden Zvereaca Dmitrii 3:Sc
Leden Jančíková Marie 1:3
Leden Krejčí Roman 0:3
Prosinec Jeřábek Libor 2:3
Prosinec Kokošek Michael 0:3
Prosinec Apl Roman 0:3
Prosinec Zrasták Robert 3:Sc
Listopad Čechák Vojtěch 0:3
Listopad Sikora Jiří 0:3
Listopad Holubec Jaromír 0:3
Listopad Hulík Radim 0:3
Říjen Malečíková Jaroslava 3:2
Říjen Žák Igor 2:3
Říjen Vičan Petr 0:3
Říjen Krejcha Martin 3:0
Září Zvereaca Dmitrii 3:Sc
Září Žurková Lenka 3:0
Září Krejcha Martin 2:3
Září Malý Milan 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Rechtoris David 1:3
Červenec / Srpen Bystřičan Jiří 0:3
Červenec / Srpen Vičan Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Čechák Vojtěch 0:3
Červen Ludvík Pavel 3:Sc
Červen Rechtoris David 1:3
Červen Žurková Lenka 3:0
Červen Čada Josef 3:Sc
Květen Langrová Pavlína 3:0
Květen Řeháček Petr 3:Sc
Květen Sikora Jiří 0:3
Květen Lampa Tomáš 0:3
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:1
Duben Demian Matúš 0:3
Duben Malý Milan 2:3
Duben Zvereaca Dmitrii 3:1
Březen Krejcha Martin 2:3
Březen Řeháček Petr 3:1
Březen Bělíčková Petra 3:0
Březen Čada Josef 3:Sc
Únor Malečíková Jaroslava 3:Sc
Únor Demian Matúš 0:3
Únor Ludvík Pavel 0:3
Únor Jeřábek Libor 1:3
Leden Pácl Petr 3:1
Leden Žurková Lenka 3:0
Leden Mikesková Adéla 3:1
Leden Krejcha Martin 2:3
Leden Vlček Lukáš 3:0
Prosinec Švidrnoch Marek 0:3
Prosinec Rechtoris David 1:3
Prosinec Zrasták Robert 1:3
Prosinec Zvereaca Dmitrii 3:2
Listopad Vičan Petr 0:3
Listopad Apl Roman 0:3
Listopad Žák Igor 3:2
Listopad Ludvík Pavel 3:Sc
Říjen Demian Matúš 0:3
Říjen Weiss Marek 0:3
Říjen Hulík Radim 0:3
Říjen Ludvík Pavel 3:Sc
Září Demian Matúš 2:3
Září Vičan Petr 0:3
Září Krejcha Martin 3:0
Září Žák Igor 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Jaššo Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Jeřábek Libor 3:0
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava 3:2
Červenec / Srpen Brožek Václav 3:0
Červenec / Srpen Žák Igor 0:3
Červen Mikesková Adéla 3:1
Červen Žák Igor 3:0
Červen Štěpnička Jan 1:3
Červen Andiel Josef 2:3
Květen Nový Jan 0:3
Květen Škapa Jiří 3:Sc
Květen Šlachta Michal 0:3
Květen Rechtoris David 1:3
Duben Malečíková Jaroslava 3:1
Duben Nový Jan 2:3
Duben Čechák Vojtěch 3:2
Duben Apl Roman 3:Sc
Březen Mikesková Adéla 3:0
Březen Langrová Pavlína 3:1
Březen Škapa Jiří 3:Sc
Březen Žurková Lenka 3:Sc
Únor Řeháček Petr 2:3
Únor Spáčil David 2:3
Únor Partyš František 3:Sc
Únor Pácl Petr 1:3
Leden Žák Igor 2:3
Leden Mikesková Adéla 3:2
Leden Holubec Jaromír 0:3
Leden Ryšavý Filip 1:3
Prosinec Sikora Jiří 0:3
Prosinec Pácl Petr 1:3
Prosinec Apl Roman 0:3
Prosinec Weiss Marek 0:3
Prosinec Tesař Petr 3:0
Listopad Jaššo Petr 3:0
Listopad Šlachta Michal 1:3
Listopad Apl Roman 1:3
Listopad Mikesková Adéla 3:0
Říjen Pavlusová Kateřina 3:Sc
Říjen Holub Petr 0:3
Říjen Krejcha Martin 2:3
Říjen Tesař Petr 3:0
Říjen Šlachta Michal 3:2
Září Žák Igor 3:2
Září Kyjovský Čeněk 0:3
Září Weiss Marek 2:3
Září Krejcha Martin 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hanusek Jaroslav 1:3
Červenec/Srpen Kašpar Luděk 0:3
Červenec/Srpen Krejcha Martin 3:2
Červenec/Srpen Mohyla Emil 0:3
Červen Ryšavý Filip 3:Sc
Červen Bělíčková Petra 3:1
Červen Bradáč Martin 3:2
Červen Milota Radek 3:Sc
Květen Hanusek Jaroslav 2:3
Květen Pácl Petr 3:Sc
Květen Ludvík Pavel 0:3
Květen Rechtoris David 0:3
Duben Milota Radek 3:Sc
Duben Bradáč Martin 3:0
Duben Tesař Petr 3:0
Duben Krejcha Martin 2:3
Březen Hanusek Jaroslav 0:3
Březen Škapa Jiří 1:3
Březen Langrová Pavlína 3:0
Březen Rechtoris David 2:3
Únor Hanusek Jaroslav 0:3
Únor Balus Pavel 0:3
Únor Malečíková Jaroslava 2:3
Únor Lampa Tomáš 2:3
Leden Vitasek Petr 3:Sc
Leden Malý Milan 3:Sc
Leden Jeřábek Libor 3:2
Leden Ryšavý Filip 3:2
Prosinec Škapa Jiří 0:3
Prosinec Malečíková Jaroslava 1:3
Prosinec Lampa Tomáš 0:3
Prosinec Jeřábek Libor 2:3
Listopad Rechtoris David 0:3
Listopad Weiss Marek 0:3
Listopad Turčinková Kateřina 3:Sc
Listopad Tesař Petr 3:0
Říjen Taraba Róbert 0:3
Říjen Jeřábek Libor 3:1
Říjen Milota Radek 3:1
Říjen Tesař Petr 3:0
Září Čada Josef 3:Sc
Září Broda Kamil 0:3
Září Ciganek Pavel 3:1
Září Langrová Pavlína 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Čada Josef 3:Sc
Červenec / Srpen Lasoň Jaroslav 2:3
Červenec / Srpen Jeřábek Libor 1:3
Červenec / Srpen Žák Igor 3:1
Červen Macíček Michal 0:3
Červen Fiala Lukáš 0:3
Červen Brodová Barbora 3:Sc
Červen Krejcha Martin 3:0
Květen Malečíková Jaroslava 1:3
Květen Vašíček Petr 3:0
Květen Brodová Barbora 0:3
Květen Weiss Marek 2:3
Duben Krejcha Martin 0:3
Duben Rechtoris David 2:3
Duben Terzl Václav 0:3
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:0
Březen Záruba Patrik 1:3
Březen Fiala Lukáš 3:2
Březen Hulík Radim 0:3
Březen Farník Michal 3:Sc
Únor Vašíček Petr 3:0
Únor Brodová Barbora 0:3
Únor Holubec Jaromír 0:3
Únor Malý Milan 0:3
Leden Bajgar Václav 3:Sc
Leden Žák Igor 0:3
Leden Krejcha Martin 0:3
Leden Šrámek Fredy 3:Sc
Prosinec Malečíková Jaroslava 0:3
Prosinec Holešová Kateřina 3:2
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:2
Listopad Tesař Petr 3:0
Listopad Brodová Barbora 1:3
Listopad Linzer Kamila 3:0
Listopad Sikora Jiří 1:3
Říjen Czopik Jan 0:3
Říjen Hanusek Jaroslav 0:3
Říjen Fiala Lukáš 3:Sc
Říjen Janošíková Zuzana 3:Sc
Září Malý Milan 2:3
Září Hýža David 0:3
Září Čada Josef 3:Sc
Září Binek Zdenek 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vrága Lukáš 0:3
Červenec / Srpen Lyko Pavel 3:Sc
Červenec / Srpen Brynda Pavel 3:Sc
Červenec / Srpen Krupník Lukáš 2:3
Červen Balus Pavel 2:3
Červen Sikora Jiří 2:3 2
Červen Rechtoris David 3:2
Červen Kutěj Honza 3:Sc
Květen Krejcha Martin 3:0
Květen Linzer Kamila 3:1
Květen Wollmann Petr 3:Sc
Květen Pelech Michal 0:3
Duben Jeřábek Libor 0:3
Duben Štefánek Antonín 0:3
Duben Balus Pavel 1:3
Duben Juránek Filip 3:Sc
Březen Hýža David 1:3
Březen Bystřičan Petr 3:0
Březen Raška Štěpán 3:1
Únor Šrámek Fredy Sc:Sc
Únor Balus Pavel 2:3
Únor Jüttnerová Sandra 2:3
Únor Riger Břetislav 0:3 1
Leden Langrová Pavlína 3:1
Leden Kratochvíl Michal 3:2
Leden Bystřičan Petr 3:1
Leden Lukšová Pavla 3:1
Prosinec Filipčík Pavel 0:3
Prosinec Grochal Petr 2:3
Prosinec Krejčová Hana 3:Sc
Listopad Šubert Roman 0:3
Listopad Lasoň Jaroslav 3:1
Listopad Čada Josef 1:3
Listopad Langrová Pavlína 3:1
Říjen Jaššo Petr 3:0
Říjen Bělíčková Petra 3:0
Říjen Nový Jan 0:3
Září Ludvík Pavel 1:3
Září Urban Viktor 1:3
Září Peroutík Jiří 3:2
Září Beneš Vojtěch 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mrowiec Jakub 3:2
Červen Vrága Lukáš 2:3
Červen Hamříková Jarmila 3:0
Červen Malečíková Jaroslava 1:3
Květen Šandová (Myšková) Hana 3:2
Květen Balus Pavel 2:3
Květen Linzer Kamila 3:1
Květen Hýža David 3:1 1
Duben Sikora Jiří 1:3
Duben Bystřičan Jiří 0:3 1
Duben Urban Viktor 1:3
Duben Štefaník Martin 0:3
Březen Frnka Viktor 1:3
Březen Binek Zdenek 3:0
Březen Krejcha Martin 3:1
Únor Peroutík Jiří 3:2 3
Únor Bělíčková Petra 3:1
Únor Gorecki Pavel 1:3
Únor Jančar Tomáš 2:3
Leden Sikora Jiří 1:3
Leden Andiel Josef 3:0
Leden Hill Martin 2:3
Leden Abraham Martin 3:Sc
Prosinec Beneš Vojtěch 2:3
Prosinec Malečíková Jaroslava 1:3
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:2
Prosinec Weber Michal 0:3
Listopad Pleyer Lukáš 1:3
Listopad Gorecki Pavel 3:1
Listopad Balus Pavel 1:3
Listopad Krejcha Martin 3:0
Říjen Kašpar Luděk 0:3
Říjen Nesladek Petr 0:3
Říjen Koutný Jakub 0:3
Říjen Kříbek Jarda 0:3
Září Bystřičan Jiří 0:3
Září Gorecki Pavel 3:1
Září Riger Břetislav 0:3 1
Září Mrowiec Jakub 3:2 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Zobal Martin 3:Sc
Červen Krejcha Martin 3:0
Červen Hamříková Jarmila 3:2
Červen Lasoň Jaroslav 3:2
Květen Mrowiec Jakub 0:3
Květen Mechelová Gabriela 0:3
Květen Riger Břetislav 1:3 1
Květen Papřok Ondřej 3:Sc 2
Duben Lenart Jan 0:3
Duben Peroutík Jiří 3:1
Duben Hájek Jiří 0:3
Duben Malečíková Jaroslava 3:2
Březen Rechtoris David 3:1
Březen Langer Michaela 3:0
Březen Hamříková Jarmila 3:0
Březen Ludvík Pavel 3:0
Únor Lenart Jan 1:3
Únor Bělíčková Petra 3:1
Únor Hill Martin 2:3
Únor Dehner Marcel 0:3
Leden Hamříková Jarmila 3:2 2
Leden Beneš Tomáš 3:Sc
Leden Adámek David 3:0
Leden Langrová Pavlína 3:0
Prosinec Škrobánek Jakub 0:3
Prosinec Dehner Marcel 0:3
Prosinec Riger Břetislav 0:3
Prosinec Krišica Petr 0:3
Listopad Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Listopad Jüttnerová Sandra 3:0 1
Listopad Klimková Lucie 3:2 1
Listopad Malečíková Jaroslava 1:3
Říjen Hasmanda Robert 3:0
Říjen Beneš Tomáš 3:1
Říjen Soukupová Tereza 3:1
Říjen Sikora Jiří 1:3
Září Kubíček Michal 2:3
Září Riger Břetislav 1:3 1
Září Balus Pavel 3:0
Září Malečíková Jaroslava 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šesták Lukáš 1:3
Červen Klimša Ladislav 3:Sc
Červen Šimáčková Aneta 3:0
Květen Kašparová Linda 3:1
Květen Alvarezová Jana 3:0
Květen Staš Jiří 3:Sc
Duben Votoček Tomáš 0:3
Duben Vlček Michal 0:3 2
Duben Šandová (Myšková) Hana 1:3
Duben Lukáš Jan 1:3
Březen Mořkovský Jaromír 0:3 2
Březen Škrobánek Jakub 0:3
Březen Michalus Marek 1:3
Březen Kramár Lukáš 0:3
Únor Fabián Dalibor 0:3
Únor Hřib Petr 3:Sc
Únor Kašpar Luděk 0:3
Únor Vavřínek Martin 0:3
Leden Trojková Lada 1:3
Leden Frnka Viktor 0:3
Leden Lasoň Jaroslav 0:3
Leden Gregořicová Petra 3:0
Listopad Wolf Sebastian 0:3
Listopad Hřib Petr 1:3
Listopad Badalová Veronika 1:3
Listopad Farník Michal 0:3
Říjen Střelec Kvido 0:3
Říjen Grigar Martin 0:3
Říjen Fajnor Tomáš 0:3
Říjen Lasoň Jaroslav 2:3

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání