Avatars_small

Žák Igor


Kdopak by se dědy bál 😁

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 53 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 15 7 8 0 46.67%
2017/2018 47 24 23 1 51.06%
2016/2017 38 15 23 7 39.47%
2015/2016 27 11 14 2 40.74%
Celkem: 127 57 68 10 44.88%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Mikesková Adéla
Prosinec Krejcha Martin
Prosinec Poloch Martin 0:3
Prosinec Peterková Ivana 3:0
Listopad Apl Roman 0:3
Listopad Ludvík Pavel 3:Sc
Listopad Střondala Tomáš 2:3
Listopad Vičan Petr 0:3
Říjen Vlček Lukáš 3:0
Říjen Vašíček Petr 3:0
Říjen Pácl Petr 3:0
Říjen Žurková Lenka 3:0
Říjen Mikesková Adéla 3:1
Září Krejcha Martin 0:3
Září Vičan Petr 0:3
Září Demian Matúš 2:3
Září Střondala Tomáš 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava 0:3
Červenec / Srpen Brožek Václav 3:0
Červenec / Srpen Jeřábek Libor 3:Sc
Červenec / Srpen Jaššo Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Střondala Tomáš 3:0
Červen Štěpnička Jan 3:Sc
Červen Střondala Tomáš 0:3
Červen Andiel Josef 0:3
Červen Mikesková Adéla 3:1
Květen Vlček Lukáš 3:0
Květen Krejcha Martin 0:3
Květen Ludvík Pavel 3:Sc
Květen Malý Milan 2:3
Duben Jaššo Petr 3:Sc
Duben Fiala Lukáš 3:0
Duben Vašíček Petr 3:0
Duben Dolkoš Dominik 0:3
Duben Mikesková Adéla 3:0
Březen Malečíková Jaroslava 1:3
Březen Broda Kamil 0:3
Březen Apl Roman 0:3
Březen Zrasták Robert 0:3
Únor Bystřičan Jiří 0:3
Únor Jaššo Petr 3:1
Únor Mikesková Adéla 3:0
Únor Bělíčková Petra 3:1
Leden Střondala Tomáš 3:2
Leden Holubec Jaromír 0:3
Leden Ryšavý Filip 0:3
Leden Mikesková Adéla 3:2
Prosinec Pelech Michal 3:Sc
Prosinec Demian Matúš 3:2
Prosinec Mikesková Adéla 3:0
Prosinec Jeřábek Libor 2:3
Listopad Pavlusová Kateřina 3:Sc
Listopad Pácl Petr 1:3
Listopad Vašíček Petr 3:0
Listopad Zrasták Robert 0:3
Říjen Malý Milan 1:3
Říjen Jaššo Petr 1:3
Říjen Koprajda Michal 1:3
Říjen Vašíček Petr 3:2
Říjen Pácl Petr Sc:3
Září Střondala Tomáš 2:3
Září Weiss Marek 1:3
Září Krejcha Martin 3:Sc
Září Kyjovský Čeněk 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Jeřábek Libor 2:3
Červenec/Srpen Bělíčková Petra 3:1
Červenec/Srpen Žurková Lenka 3:0
Červenec/Srpen Lampa Tomáš 1:3
Květen Milota Radek 3:1
Květen Žurková Lenka Sc:3
Květen Jeřábek Libor Sc:3
Květen Sikora Jiří Sc:3
Duben Rechtoris David Sc:3
Duben Bělíčková Petra 3:0
Duben Fiala Lukáš 3:0
Duben Weiss Marek 0:3
Březen Pavlusová Kateřina 3:Sc
Březen Malý Milan 1:3
Březen Sikora Jiří 0:3
Únor Bajgar Václav 1:3
Únor Andiel Josef 0:3
Únor Hýža David 0:3
Únor Rechtoris David 0:3
Leden Větrovský Lukáš 3:Sc
Leden Weiss Marek 3:0
Leden Tesař Petr 3:0
Leden Langrová Pavlína 3:2
Prosinec Vašíček Petr 3:0
Prosinec Bělíčková Petra Sc:3
Prosinec Krejcha Martin Sc:3
Prosinec Ryšavý Filip Sc:3
Listopad Malý Milan 0:3
Listopad Kašpar Luděk 0:3
Listopad Langrová Pavlína 2:3 1
Listopad Jeřábek Libor 3:Sc
Říjen Fiala Lukáš 3:Sc
Říjen Broda Kamil 0:3
Říjen Turčinková Kateřina 3:Sc
Září Mohelník Vojtěch 1:3
Září Slavíček Jakub 0:3
Září Macíček Michal 1:3
Září Tesař Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Jeřábek Libor Sc:Sc
Červenec / Srpen Lasoň Jaroslav 0:3
Červenec / Srpen Čada Josef 3:Sc
Červenec / Srpen Střondala Tomáš 1:3
Červen Bourek Luboš 3:0
Červen Malý Milan 3:Sc
Červen Bartoň Daniel 3:Sc
Květen Čada Josef 0:3
Květen Šandová (Myšková) Hana 1:3
Květen Mareš Ondřej 3:0
Květen Malý Milan 2:3
Únor Langrová Pavlína 2:3
Únor Lampa Tomáš 0:3
Únor Czopik Jan 3:Sc
Únor Binek Zdenek 0:3
Leden Krejcha Martin 0:3
Leden Střondala Tomáš 3:0
Leden Bajgar Václav 0:3
Leden Šrámek Fredy 3:Sc
Prosinec Weiss Marek 1:3
Prosinec Jeřábek Libor 0:3
Prosinec Linzer Kamila 3:0
Prosinec Sikora Jiří 0:3
Listopad Weber Michal 3:Sc
Listopad Čechák Vojtěch 3:Sc
Listopad Netolička Jan Sc:Sc
Listopad Čada Josef 0:3