Avatars_small

Hanusek Jaroslav

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 13 4 9 0 30.77%
2017/2018 45 22 23 0 48.89%
2016/2017 45 20 25 0 44.44%
2015/2016 46 21 24 5 45.65%
2014/2015 44 14 30 9 31.82%
2013/2014 43 20 23 0 46.51%
2012/2013 41 18 23 0 43.90%
2011/2012 43 20 23 0 46.51%
2010/2011 33 17 16 1 51.52%
2009/2010 25 13 12 0 52.00%
Celkem: 378 169 208 15 44.71%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Spáčil David
Prosinec Malečíková Jaroslava
Prosinec Čada Josef
Prosinec Martinková Terezie 3:Sc
Listopad Holubec Jaromír 2:3
Listopad Martinková Terezie 2:3
Listopad Pernica David 0:3
Listopad Andiel Josef 0:3
Říjen Kašpar Luděk 3:0
Říjen Grochal Petr 0:3
Říjen Bystřičan Jiří 1:3
Říjen Riger Břetislav 2:3
Září Zrasták Robert 0:3
Září Andiel Josef 2:3
Září Nový Jan 3:Sc
Září Sikora Jiří 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Nesrsta Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Pelech Michal 3:Sc
Červenec / Srpen Ludvík Pavel 3:0
Červenec / Srpen Vičan Petr 3:0
Červenec / Srpen Pernica David 0:3
Červen Malečíková Jaroslava 3:1
Červen Pernica David 0:3
Červen Bělíčková Petra 3:1
Červen Weiss Marek 3:2
Květen Hulík Radim 0:3
Květen Weiss Marek 3:1
Květen Filipčík Pavel 0:3
Květen Mohyla Emil 1:3
Duben Weiss Marek 3:1
Duben Filipčík Pavel 1:3
Duben Bradáč Martin 3:Sc
Duben Ludvík Pavel 3:Sc
Březen Holubec Jaromír 3:2
Březen Holub Petr 1:3
Březen Šlachta Michal 1:3
Březen Balus Pavel 3:1
Únor Andiel Josef 3:2
Únor Mrňka Michal 0:3
Únor Ludvík Pavel 1:3
Únor Netolička Jan 2:3
Leden Malečíková Jaroslava 3:0
Leden Zrasták Robert 3:Sc
Leden Apl Roman 3:2
Leden Mrňka Michal 0:3
Prosinec Větrovský Lukáš 2:3
Prosinec Kašpar Luděk 1:3
Prosinec Macíček Michal 1:3
Prosinec Netolička Jan 3:0
Listopad Krišica Petr 1:3
Listopad Farník Michal 0:3
Listopad Šír Robin 1:3
Listopad Kyjovský Čeněk 0:3
Říjen Broda Kamil 3:0
Říjen Riger Břetislav 1:3
Říjen Kutěj Honza 2:3 1
Říjen Bartosz Tomáš 3:Sc
Září Broda Kamil 1:3
Září Holubec Jaromír 3:0
Září Balus Pavel 2:3
Září Zrasták Robert 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Střondala Tomáš 3:1
Červenec/Srpen Mohyla Emil 1:3
Červenec/Srpen Kašpar Luděk 3:2
Červenec/Srpen Krejcha Martin 3:2
Červen Hulík Radim 1:3
Červen Nový Jan 1:3
Červen Bystřičan Jiří 1:3 1
Červen Farník Michal 0:3
Květen Rechtoris David 3:0
Květen Střondala Tomáš 3:2
Květen Ludvík Pavel 0:3
Květen Pácl Petr 3:0
Duben Bartosz Tomáš 0:3
Duben Hulík Radim 2:3
Duben Větrovský Lukáš 0:3
Duben Bystřičan Jiří 1:3
Březen Střondala Tomáš 3:0
Březen Rechtoris David 2:3
Březen Škapa Jiří 3:1
Březen Langrová Pavlína 3:2
Únor Střondala Tomáš 3:0
Únor Lampa Tomáš 1:3 2
Únor Balus Pavel 1:3
Únor Malečíková Jaroslava 3:0
Leden Krupník Lukáš 3:1
Leden Andiel Josef 1:3
Leden Farník Michal 0:3
Leden Mohelník Vojtěch 1:3
Prosinec Netolička Jan 3:0
Prosinec Rechtoris David 3:2
Prosinec Bajgar Václav 1:3
Prosinec Holubec Jaromír 3:Sc
Listopad Mach Vladimír 1:3
Listopad Mohyla Emil 0:3
Listopad Sikora Jiří 3:1
Listopad Taraba Róbert 3:1
Říjen Záruba Patrik 1:3
Říjen Holubec Jaromír 0:3
Říjen Mohyla Emil 2:3
Říjen Balus Pavel 3:2
Říjen Slavíček Jakub 1:3
Září Balus Pavel 3:1
Září Hamřík Milan 0:3
Září Rechtoris David 3:0
Září Šír Robin 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Farník Michal 2:3
Červenec / Srpen Macíček Michal 1:3
Červenec / Srpen Weiss Marek 3:0
Červenec / Srpen Sikora Jiří 3:0
Červen Kašpar Luděk 2:3
Červen Jüttnerová Sandra 2:3
Červen Krišica Petr 0:3
Červen Hulík Radim 1:3
Květen Ciganek Pavel 0:3
Květen Kovaříková Jana 3:0
Květen Vrága Lukáš 3:2
Květen Mach Vladimír 2:3
Duben Zrasták Robert 1:3
Duben Holubec Jaromír 3:1
Duben Hulík Radim 1:3
Duben Balus Pavel 3:0
Březen Apl Roman 3:Sc
Březen Andiel Josef 1:3
Březen Bystřičan Jiří 0:3
Březen Mach Vladimír 0:3
Únor Broda Kamil 3:Sc
Únor Balus Pavel 3:Sc
Únor Hýža David 1:3
Únor Lasoň Jaroslav 3:2
Únor Farník Michal 3:Sc
Leden Vrága Lukáš 1:3
Leden Štefánek Antonín 3:2
Leden Čada Josef 3:0
Leden Jüttnerová Sandra 3:1
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 3:1
Prosinec Malečíková Jaroslava 3:1
Prosinec Střondala Tomáš 2:3
Prosinec Holešová Kateřina 3:0
Listopad Binek Zdenek 1:3
Listopad Malečíková Jaroslava 0:3
Listopad Andiel Josef 0:3
Listopad Ludvík Pavel 0:3
Listopad Holubec Jaromír Sc:Sc
Říjen Fiala Lukáš 3:1
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Říjen Czopik Jan 3:1
Říjen Janošíková Zuzana 3:2
Září Sikora Jiří Sc:3
Září Grochal Petr Sc:3
Září Gorecki Pavel Sc:3
Září Jeřábek Libor Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bandyová Ida Sc:3
Červenec / Srpen Bělíčková Petra Sc:3
Červenec / Srpen Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Červenec / Srpen Malý Milan Sc:3
Červen Jeřábek Libor Sc:3
Červen Pelech Michal 1:3
Červen Lyko Pavel Sc:3
Červen Gorecki Petr 3:0
Květen Švidrnoch Marek 2:3
Květen Uhlíř Adam 1:3
Květen Štefánek Antonín 2:3
Květen Zrasták Robert 0:3
Duben Gorecki Pavel 3:0
Duben Malečíková Jaroslava 3:0
Duben Andiel Josef 1:3
Duben Krejcha Martin 3:0
Březen Bystroň Jan 2:3
Březen Štefaník Martin 3:Sc
Březen Riger Břetislav 1:3 1
Březen Bystřičan Jiří 0:3
Únor Andiel Josef 3:1
Únor Hýža David 3:2 1
Únor Jeřábek Libor 2:3
Únor Malečíková Jaroslava 3:0
Leden Riger Břetislav 2:3
Leden Filipčík Pavel 0:3
Leden Štefánek Antonín 3:1
Leden Linzer Kamila 3:1
Prosinec Šubert Roman 1:3
Prosinec Krupník Lukáš 1:3
Prosinec Holubec Jaromír 1:3
Prosinec Bystřičan Jiří 1:3
Listopad Zrasták Robert 2:3
Listopad Štefaník Martin 3:2
Listopad Žváček Jiří 1:3
Listopad Kašpar Luděk 1:3
Říjen Urban Viktor 2:3
Říjen Bystroň Jan 3:Sc
Říjen Bystřičan Jiří 3:1
Říjen Balus Pavel 3:1
Září Žváček Jiří Sc:3
Září Kašpar Luděk Sc:3
Září Riger Břetislav Sc:3
Září Kučeja Václav 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Žváček Jiří 1:3
Červen Dehner Marcel 1:3
Červen Juránek Filip 1:3
Červen Štefaník Martin 3:1
Květen Grigar Martin 1:3
Květen Hruzík Radim 2:3
Květen Špánik Adam 0:3
Květen Hubert Lukáš 1:3
Květen Mechelová Gabriela 1:3
Duben Pleyer Lukáš 0:3
Duben Lerch Ivan 3:Sc
Duben Hamřík Milan 0:3
Duben Kašpar Luděk 1:3
Duben Juránek Filip 3:0
Březen Krišica Petr 3:1
Březen Riger Břetislav 3:2
Březen Hruzík Radim 0:3 1
Březen Matějašek David 1:3
Březen Nesrsta Petr 1:3
Únor Žváček Jiří 3:2
Únor Juránek Filip 3:0
Únor Raška Petr 3:2
Únor Zrasták Robert 2:3
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:1
Leden Papřok Ondřej 3:1
Leden Vrága Lukáš 3:1
Leden Malečíková Jaroslava 3:1
Prosinec Juránek Filip 3:1
Prosinec Krejčová Hana 3:1
Prosinec Sikora Jiří 3:Sc
Prosinec Bystřičan Jiří 0:3
Listopad Kučeja Václav 2:3
Listopad Malečíková Jaroslava 3:1
Listopad Papřok Ondřej 3:1
Listopad Ludvík Pavel 3:1
Říjen Vrága Lukáš 1:3
Říjen Wolf Sebastian 0:3
Říjen Taraba Róbert 2:3
Říjen Slunský Petr 3:2
Září Dehner Marcel 1:3
Září Kašpar Luděk 3:2
Září Žváček Jiří 1:3
Září Holuša Marek 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bystřičan Jiří 2:3
Červen Křižka Radek 3:0
Červen Kříbek Jarda 0:3
Červen Ludvík Pavel 3:1
Květen Sikora Jiří 3:0
Květen Slunský Petr 1:3
Květen Vrága Lukáš 1:3 2
Květen Rechtoris David 3:1
Duben Taraba Róbert 0:3
Duben Šrámek Fredy 3:2
Duben Kašprišin David 3:Sc
Duben Slunský Petr 2:3
Březen Bystroň Jan 2:3
Březen Hill Martin 3:1
Březen Langer Petr 2:3 1
Březen Balus Pavel 3:0
Únor Krišica Petr 0:3
Únor Hamřík Milan 2:3
Únor Badalová Veronika 0:3
Únor Kubíček Michal 3:0
Leden Broda Kamil 3:2
Leden Apl Roman 0:3
Leden Lasoň Jaroslav 3:1
Leden Lenart Jan 3:2
Prosinec Slunský Petr 3:Sc 1
Prosinec Matějašek David 1:3
Prosinec Medek Petr 0:3
Prosinec Přeček Martin 0:3
Prosinec Bartusek Jirka 0:3
Listopad Broda Kamil 0:3
Listopad Nesrsta Petr 1:3
Listopad Hlisnikovský Petr 0:3
Listopad Křetinský David 0:3
Říjen Karpeta Petr 3:2
Říjen Hlisnikovský Petr 2:3
Říjen Šimeček Petr 0:3 1
Říjen Kubínek David 3:Sc
Září Prokop David 3:Sc
Září Šrámek Fredy 3:2
Září Žváček Jiří 3:Sc
Září Dehner Marcel 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kocián Martin 1:3
Červen Střondala Tomáš 3:0
Červen Lasoň Jaroslav 3:1
Červen Plaček Václav 3:1
Květen Mechelová Gabriela 3:0 1
Květen Šimeček Petr 0:3 1
Květen Farník Michal 0:3
Květen Pešl Vladan 0:3
Duben Dehner Marcel 3:1
Duben Žváček Jiří 0:3 1
Duben Malečíková Jaroslava 3:2 1
Duben Šimeček Petr 3:1 2
Březen Farník Michal 3:0
Březen Hvolka Tomáš 0:3
Březen Karpeta Petr 0:3
Březen Apl Roman 0:3
Únor Lasoň Jaroslav 3:Sc
Únor Pešl Vladan 3:2
Únor Dehner Marcel 3:0
Únor Apl Roman 1:3
Únor Šrámek Fredy 3:2
Leden Mořkovský Vojtěch 2:3
Leden Badalová Veronika 2:3
Leden Zrasták Robert 2:3
Leden Krejčová Hana 3:0 1
Leden Žváček Jiří 3:1 2
Prosinec Prokop David 2:3
Prosinec Šesták Lukáš 3:1
Prosinec Beer Jaroslav 3:2
Prosinec Matějašek David 1:3
Listopad Broda Kamil 3:2
Listopad Riger Stanislav 0:3 1
Listopad Matějašek David 1:3
Listopad Bartosz Tomáš 2:3
Říjen Medek Petr 0:3
Říjen Kubínek David 0:3
Říjen Apl Roman 1:3
Říjen Ochonski Zdenek 0:3
Říjen Bergel Pavel 2:3
Září Broda Kamil 2:3
Září Vrága Lukáš 3:0
Září Dehner Marcel 3:0
Září Pešl Vladan 3:2 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vojtovič Daniel 3:Sc
Červen Beer Jaroslav 3:2 2
Červen Dehner Marcel 2:3
Červen Riger Stanislav 1:3 1
Květen Krejčová Hana Sc:3
Květen Hruzík Radim 2:3 1
Květen Malík Karel 3:Sc
Květen Weber Michal 3:Sc 2
Květen Bergel Pavel 1:3
Duben Šrámek Fredy 3:1
Duben Vojtovič Daniel 0:3
Duben Ječmínek Martin 3:Sc
Duben Folwarczny Jakub 1:3
Březen Folwarczny Jan 3:1 1
Březen Vrága Lukáš 3:0
Březen Kubíček Aleš 1:3 1
Březen Žůrek Vladimír 3:1 1
Únor Kupka Jaroslav 2:3
Únor Urban Michael 3:Sc
Únor Medek Petr 0:3
Únor Vojtovič Daniel 0:3
Leden Daněk Aleš 3:0
Leden Matějašek David 3:1
Leden Šesták Lukáš 3:1 2
Leden Ječmínek Martin 3:Sc
Listopad Psotka Petr 1:3
Listopad Krejčová Hana 3:2
Listopad Brynda Pavel 0:3
Listopad Kocián Martin 0:3
Říjen Škrobánek Jakub 1:3
Říjen Oswald Pavel 0:3
Říjen Jaššo Petr 3:1
Říjen Vrága Lukáš 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Lukáš Jan 3:0
Červen Dehner Marcel 0:3
Červen Kupka Jaroslav 1:3
Červen Pešl Vladan 2:3 1
Květen Koutný Jakub 1:3
Květen Rozsypal Jan 1:3
Květen Švidrnoch Marek 1:3
Květen Holuša Petr 1:3 1
Duben Švrček Roman 3:0 1
Duben Jaššo Petr 3:Sc 2
Duben Lukas Richard 3:Sc
Duben Bergel Pavel 3:1 1
Březen Konečný Kamil 2:3 2
Březen Lukas Richard 3:2 2
Březen Hlůže Petr 3:Sc
Březen Danisz Radim 0:3
Únor Staš Jiří 3:0 1
Únor Šimáčková Aneta 3:0 1
Únor Pleyer Lukáš 1:3 2
Únor Sváková Denisa 3:0
Leden Štefaník Martin 2:3
Leden Šesták Lukáš 3:0 2
Leden Mechelová Gabriela 3:0 4
Leden Hvolka Tomáš 0:3
Leden Žůrek Vladimír 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání