Avatars_small

Žváček Jiří

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 8 3 5 0 37.50%
2014/2015 45 21 24 9 46.67%
2013/2014 43 19 24 5 44.19%
2012/2013 43 19 24 3 44.19%
2011/2012 41 25 16 0 60.98%
Celkem: 180 87 93 17 48.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Kutěj Honza 3:1 3
Říjen Riger Břetislav 3:0
Říjen Hvolka Tomáš 1:3
Říjen Šrámek Fredy 1:3
Září Filipčík Pavel 1:3
Září Bystroň Jan 2:3
Září Riger Břetislav 2:3
Září Krupník Lukáš 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Čada Josef 3:Sc
Červenec / Srpen Binek Zdenek 3:0
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava 3:0
Červenec / Srpen Krejcha Martin 3:0
Červen Šrámek Fredy Sc:3
Červen Bystroň Jan Sc:3
Červen Bystřičan Jiří Sc:3
Červen Holubec Jaromír Sc:3
Květen Jančar Tomáš Sc:3
Květen Krišica Petr Sc:3
Květen Apl Roman Sc:3
Květen Grigar Martin Sc:3
Duben Krupník Lukáš 3:1
Duben Lasoň Jaroslav 3:0
Duben Krišica Petr 3:1
Duben Holubec Jaromír Sc:3
Březen Dehner Marcel 2:3
Březen Lyko Pavel 3:0
Březen Raška Petr 1:3
Březen Grigar Martin 1:3
Březen Jančar Tomáš 1:3
Únor Jašek Jakub 0:3
Únor Kantor Martin 0:3
Únor Dehner Marcel 2:3
Únor Šeděnka Milan 0:3
Leden Černý Martin 3:Sc
Leden Šubert Roman 3:1
Leden Apl Roman 3:0
Leden Štefaník Martin 3:2
Prosinec Kantor Martin 0:3
Prosinec Fabián Dalibor 0:3
Prosinec Urban Viktor 1:3
Prosinec Raška Petr 3:1
Listopad Štefaník Martin 3:2
Listopad Kašpar Luděk 3:0
Listopad Hanusek Jaroslav 3:1
Listopad Zrasták Robert 3:2
Říjen Matějašek David 3:Sc
Říjen Rechtoris David 3:0
Říjen Štefaník Martin 2:3
Říjen Jančar Tomáš 3:2
Září Hanusek Jaroslav 3:Sc
Září Kučeja Václav 0:3
Září Kašpar Luděk 2:3
Září Riger Břetislav 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hanusek Jaroslav 3:1
Červen Juránek Filip 2:3
Červen Štefaník Martin 3:Sc
Červen Dehner Marcel 0:3 2
Květen Ludvík Pavel 3:0
Květen Jančar Tomáš 3:0
Květen Peroutík Jiří 3:0
Květen Slunský Petr 3:0
Duben Malý Milan 3:0 1
Duben Harastej Luboš 3:Sc
Duben Binek Zdenek 3:0 1
Březen Špánik Adam 1:3
Březen Beneš Vojtěch 2:3
Březen Kantor Martin 2:3
Březen Holubec Jaromír 0:3
Únor Hanusek Jaroslav 2:3
Únor Zrasták Robert 1:3
Únor Juránek Filip 2:3
Únor Raška Petr 3:0
Leden Taraba Róbert Sc:3
Leden Hruzík Radim Sc:3
Leden Gaura Jiří Sc:3
Leden Apl Roman Sc:3
Leden Kříbek Jarda Sc:3 1
Prosinec Slunský Petr 2:3
Prosinec Mohyla Emil 1:3
Prosinec Matějašek David 2:3
Prosinec Hamřík Milan 3:1
Prosinec Dehner Marcel 3:1
Listopad Nesladek Petr 2:3
Listopad Apl Roman 3:2
Listopad Wolf Sebastian 0:3
Listopad Krišica Petr 3:0
Listopad Zrasták Robert 3:1
Říjen Bystroň Jan 3:1
Říjen Hamřík Milan 0:3
Říjen Šrámek Fredy 1:3 2
Říjen Riger Břetislav 3:2 2
Říjen Hruzík Radim 2:3
Září Kašpar Luděk 3:2
Září Holuša Marek 0:3
Září Hanusek Jaroslav 3:1
Září Dehner Marcel 2:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kašpar Luděk 0:3
Červen Zrasták Robert 1:3
Červen Mechelová Gabriela 3:0
Červen Taraba Róbert 3:2
Květen Hruzík Radim 1:3
Květen Langer Petr 3:0
Květen Matějašek David 2:3
Květen Křižka Radek 3:1
Duben Mohyla Emil Sc:3
Duben Apl Roman 1:3
Duben Křetinský David 1:3
Duben Škrobánek Jakub 1:3
Duben Bartusek Jirka 1:3
Březen Mrowiec Jakub 3:0 2
Březen Hamřík Milan 3:1 1
Březen Šrámek Fredy 3:2 2
Březen Kašpar Luděk 0:3
Únor Bartusek Jirka 1:3
Únor Broda Kamil 1:3
Únor Prokop David 3:2
Únor Šimeček Petr 1:3
Únor Matějašek David 1:3
Leden Šrámek Fredy 3:1 1
Leden Konečný Kamil 3:Sc
Leden Přeček Martin 0:3
Leden Hruzík Radim 2:3
Leden Badalová Veronika 3:Sc
Prosinec Karpeta Petr 3:2 1
Prosinec Čechák Martin 0:3 1
Prosinec Malečíková Jaroslava 3:0 1
Prosinec Vrága Lukáš 3:0 1
Listopad Riger Břetislav 3:0 1
Listopad Hošek Pavel 2:3
Listopad Přeček Martin 0:3
Listopad Lasoň Jaroslav 3:1 1
Říjen Mořkovský Vojtěch 1:3
Říjen Bartosz Tomáš Sc:3
Říjen Broda Kamil 2:3
Říjen Medek Petr 1:3
Září Prokop David 3:Sc
Září Šrámek Fredy 3:0 2
Září Hanusek Jaroslav Sc:3
Září Dehner Marcel 3:1 2