Avatars_small

Dehner Marcel


preferuji Havránka a hraji i večer

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 9 5 0 64.29%
2017/2018 46 24 22 0 52.17%
2016/2017 46 20 26 0 43.48%
2015/2016 45 28 17 0 62.22%
2014/2015 45 30 15 0 66.67%
2013/2014 46 23 23 0 50.00%
2012/2013 41 28 13 0 68.29%
2011/2012 43 25 18 0 58.14%
2010/2011 32 17 15 0 53.13%
2009/2010 25 14 11 0 56.00%
Celkem: 383 218 165 0 56.92%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Farník Michal 3:1
Prosinec Jirková Veronika
Prosinec Netolička Jan
Prosinec Krejčí Miroslav 3:2
Listopad Štefánek Antonín 3:2
Listopad Jüttnerová Sandra 3:2
Listopad Grochal Petr 3:2
Listopad Bystřičan Jiří 3:0
Říjen Farník Michal 3:1
Říjen Krejčí Miroslav 0:3
Říjen Holík Pavel 1:3
Říjen Dominec Miroslav 0:3
Září Dominec Miroslav 1:3
Září Grochal Petr 3:1
Září Štefánek Antonín 3:1
Září Farník Michal 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kubíček Michal 3:Sc
Červenec / Srpen Stypa Kamil 0:3
Červenec / Srpen Mohelník Vojtěch 1:3
Červenec / Srpen Šimeček Petr 3:Sc
Červen Stypa Kamil 0:3
Červen Netolička Jan 3:1
Červen Bartusek Jirka 3:2
Červen Mrňka Michal 3:2
Květen Badalová Veronika 0:3
Květen Rucký Daniel 3:0
Květen Šír Robin 3:0
Květen Holub Petr 3:1
Duben Kučeja Václav 0:3
Duben Štefánek Antonín 2:3
Duben Badalová Veronika 3:Sc
Duben Bartusek Jirka 3:1
Březen Ciganek Pavel 0:3
Březen Kantor Martin 3:2
Březen Tesař Martin 3:2
Březen Pospisil Vladimir 3:Sc
Únor Nesrsta Petr 1:3
Únor Bartusek Jirka 3:0
Únor Hulík Radim 3:1
Únor Jirková Veronika 0:3
Leden Hlisnikovský Petr 2:3
Leden Bartusek Jirka 3:2
Leden Stypa Kamil 1:3
Leden Šimeček Petr 0:3
Prosinec Štefánek Antonín 3:0
Prosinec Kyjovský Čeněk 3:2
Prosinec Nesrsta Petr 3:1
Prosinec Hvolka Tomáš 3:0
Listopad Štefánek Antonín 3:0
Listopad Hlisnikovský Petr 2:3
Listopad David Martin 0:3
Listopad Šimeček Petr 0:3
Listopad Ciganek Pavel 0:3
Říjen Hvolka Tomáš 3:1
Říjen Šír Robin 3:2
Říjen Stypa Kamil 0:3
Říjen Macíček Michal 1:3
Září Hamřík Milan 3:Sc
Září Šimeček Petr 0:3
Září Macíček Michal 1:3
Září Kazík Viťa 2:3
Září Nesrsta Petr 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hlisnikovský Petr 2:3
Červenec/Srpen Šeděnka Milan 1:3
Červenec/Srpen Šír Robin 2:3 2
Červenec/Srpen Filipčík Pavel 3:0
Červen Jüttnerová Sandra 3:0
Červen Kutěj Honza 3:Sc 1
Červen Balus Pavel 3:1
Červen Riger Břetislav 3:1
Červen Štefánek Antonín 3:1
Květen Šeděnka Milan 0:3
Květen Hvolka Tomáš 1:3
Květen Šír Robin 1:3
Květen Bartusek Jirka 2:3
Duben Kašpar Luděk 3:0
Duben Kutěj Honza 3:0 1
Duben Mohelník Vojtěch 3:0
Duben Bajgar Václav 1:3
Březen Hlisnikovský Petr 2:3
Březen Záruba Patrik 2:3
Březen Kučeja Václav 2:3
Březen Ciganek Pavel 2:3
Březen Mohelník Vojtěch 1:3
Únor Holík Pavel 3:2
Únor Bartusek Jirka 0:3
Únor Nesrsta Petr 1:3
Únor Kazík Viťa 1:3
Leden Riger Břetislav 3:1
Leden Tesař Martin 3:Sc
Leden Hvolka Tomáš 3:0
Leden Ciganek Pavel 2:3
Prosinec Bartosz Tomáš 3:0
Prosinec Nesrsta Petr 0:3
Prosinec Lerch Ivan 3:Sc
Prosinec Kutěj Honza 2:3 1
Listopad Grochal Petr 3:1
Listopad Šeděnka Milan 1:3
Listopad Lerch Ivan 1:3
Listopad Hamřík Milan 3:0
Říjen Bartusek Jirka 2:3
Říjen Wolf Sebastian 0:3
Říjen Holík Pavel 1:3
Říjen Kazík Viťa 2:3
Září Lerch Ivan 2:3
Září Šubert Roman 3:Sc
Září Hvolka Tomáš 3:1
Září Filipčík Pavel 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Mohyla Emil 3:1
Červenec / Srpen Ludvík Pavel 3:2
Červenec / Srpen Šubert Roman 3:Sc
Červenec / Srpen Jašek Jakub 1:3
Červen Filipčík Pavel 2:3
Červen Holuša Marek 3:Sc
Červen Šír Robin 3:1
Červen Bartosz Tomáš 0:3
Květen Grochal Petr 2:3
Květen Kutěj Honza 3:1 1
Květen Mohyla Emil 3:2
Květen Bystroň Jan 3:0
Duben Štefánek Antonín 2:3 3
Duben Riger Břetislav 0:3 2
Duben Grigar Martin 3:1
Duben Andiel Josef 3:1
Březen Lerch Ivan 2:3
Březen Nesrsta Petr 1:3
Březen Filipčík Pavel 3:0
Březen Žák Zdeněk 0:3
Únor Mohyla Emil 3:1
Únor Apl Roman 3:2
Únor Šeděnka Milan 3:1
Únor Šubert Roman 3:0
Leden Hamřík Milan 1:3
Leden Holík Pavel 0:3
Leden Hvolka Tomáš 3:1
Leden Fabián Dalibor 0:3
Prosinec Hýža David 3:1 1
Prosinec Apl Roman 3:0
Prosinec Šubert Roman 3:0
Prosinec Kutěj Honza 3:2 2
Prosinec Klimíček Igor 3:Sc
Listopad Šeděnka Milan 0:3
Listopad Špánik Adam 1:3
Listopad Šubert Roman 3:1
Listopad Riger Břetislav 3:0
Říjen Apl Roman 3:1
Říjen Uhlíř Adam 3:1
Říjen Lerch Ivan 3:Sc
Říjen Šubert Roman 3:1
Září Holík Pavel 0:3
Září Kučeja Václav 0:3
Září Grigar Martin 3:0
Září Žák Zdeněk 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šeděnka Milan 1:3
Červenec / Srpen Špánik Adam 3:Sc
Červenec / Srpen Nesrsta Petr 1:3
Červenec / Srpen Badalová Veronika 1:3
Červen Filipčík Pavel 3:Sc
Červen Raška Petr 3:0
Červen Bartosz Tomáš 3:2
Červen Holík Pavel 3:2
Květen Janoško Zdeněk 3:Sc
Květen Bystroň Jan 3:1
Květen Krupník Lukáš 3:1
Květen Kučeja Václav 3:2
Duben Uhlíř Adam 3:2
Duben Vrága Lukáš 3:2
Duben Lyko Pavel 3:1
Duben Apl Roman 0:3
Březen Žváček Jiří 3:2
Březen Grigar Martin 0:3
Březen Jančar Tomáš 3:1
Březen Raška Petr 1:3
Březen Lyko Pavel 3:Sc
Únor Šeděnka Milan 3:2
Únor Jašek Jakub 2:3
Únor Žváček Jiří 3:2
Únor Kantor Martin 0:3
Leden Jančar Tomáš 3:2
Leden Krupník Lukáš 3:2
Leden Raška Petr 3:2
Leden Grigar Martin 1:3
Prosinec Juránek Filip 2:3
Prosinec Žák Zdeněk 3:1
Prosinec Kašpar Luděk 3:2
Prosinec Kutěj Honza 2:3
Listopad Hamřík Milan 3:2
Listopad Černý Martin 0:3
Listopad Mohyla Emil 3:2
Listopad Lerch Ivan 1:3
Říjen Nesrsta Petr 2:3
Říjen Šeděnka Milan 0:3
Říjen Kašpar Luděk 3:1
Říjen Krupník Lukáš 3:0
Září Zrasták Robert 3:0
Září Bystroň Jan 3:0
Září Apl Roman 3:1
Září Matějašek David 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hanusek Jaroslav 3:1
Červen Štefaník Martin 3:0
Červen Juránek Filip 3:0
Červen Žváček Jiří 3:0 2
Květen Taraba Róbert 0:3
Květen Kašpar Luděk 2:3 1
Květen Krišica Petr 3:2
Květen Riger Břetislav 3:0
Květen Raška Petr 2:3
Duben Hvolka Tomáš 1:3 2
Duben Hruzík Radim 3:1
Duben Mohyla Emil 0:3
Duben Trojka Aleš 1:3
Duben Badalová Veronika 0:3 1
Březen Juránek Filip 3:0
Březen Bartusek Jirka 3:2 1
Březen Taraba Róbert 2:3
Březen Mach Vladimír 3:0
Březen Hubert Lukáš 3:1
Únor Hruzík Radim 3:2
Únor Bystroň Jan 3:1
Únor Hamřík Milan 3:0
Únor Pleyer Lukáš 2:3 2
Únor Mohyla Emil 1:3
Leden Juránek Filip 3:2
Leden Kučeja Václav 2:3 2
Leden Kašpar Luděk 3:1
Leden Weber Michal 3:Sc
Prosinec Matějašek David 2:3
Prosinec Hamřík Milan 2:3
Prosinec Mohyla Emil 1:3
Prosinec Slunský Petr 3:1 2
Prosinec Žváček Jiří 1:3
Listopad Taraba Róbert 0:3
Listopad Čechák Martin 3:2 2
Listopad Riger Břetislav 2:3 2
Listopad Mechelová Gabriela 3:1
Listopad Kříbek Jarda 0:3
Říjen Zrasták Robert 1:3
Říjen Badalová Veronika 0:3 1
Říjen Tesař Martin 2:3
Říjen Lerch Ivan 1:3
Září Hanusek Jaroslav 3:1
Září Holuša Marek 0:3
Září Kašpar Luděk 3:0
Září Žváček Jiří 3:2 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Lenart Jan 3:Sc
Červen Prokop David 3:Sc
Červen Bystroň Jan 3:1
Červen Vrága Lukáš 3:0
Květen Medek Petr 1:3
Květen Bartusek Jirka 2:3
Květen Kašpar Luděk 3:1
Květen Karpeta Petr 2:3 1
Květen Šimeček Petr 1:3 2
Duben Švidrnoch Marek 0:3
Duben Mechelová Gabriela 3:2 2
Duben Hamřík Milan 3:0
Duben Hruzík Radim 3:2
Březen Riger Břetislav 3:2
Březen Sikora Jiří 3:1
Březen Křižka Radek 2:3 2
Březen Hájek Jiří 3:0
Únor Hill Martin 3:0
Únor Bělíčková Petra 3:0
Únor Lenart Jan 2:3
Únor Střondala Tomáš 3:0
Leden Malečíková Jaroslava 3:0
Leden Krišica Petr 2:3 2
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:2 2
Leden Mechelová Gabriela 3:1
Prosinec Riger Břetislav 3:0
Prosinec Krišica Petr 3:0
Prosinec Škrobánek Jakub 1:3
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Listopad Mechelová Gabriela 3:0
Listopad Sikora Jiří 3:0
Listopad Čechák Martin 1:3 1
Listopad Prokop David 3:0
Říjen Langer Petr 3:0
Říjen Přeček Martin 1:3
Říjen Klimková Lucie 3:1
Říjen Hamříková Jarmila 3:0
Září Prokop David 3:Sc
Září Šrámek Fredy 0:3 1
Září Hanusek Jaroslav 3:0
Září Žváček Jiří 1:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Koutný Jakub 3:Sc
Červen Zrasták Robert 2:3
Červen Prokop David 3:1 2
Červen Šrámek Fredy 3:2
Květen Hasmanda Robert 3:0
Květen Pešl Vítek 3:0
Květen Beer Jaroslav 3:1
Květen Klimková Lucie 3:0
Duben Šimeček Petr 3:1 1
Duben Hanusek Jaroslav 1:3
Duben Malečíková Jaroslava 3:0 1
Duben Žváček Jiří 0:3 2
Březen Missigová Šárka 3:Sc
Březen Bartoš Jan 3:1
Březen Migdalová Markéta 3:0 1
Březen Plaček Václav 3:Sc
Únor Pešl Vladan 3:2
Únor Apl Roman 0:3
Únor Hanusek Jaroslav 0:3
Únor Šrámek Fredy 0:3
Únor Lasoň Jaroslav 3:Sc
Leden Křetinský David 0:3
Leden Papřok Ondřej 3:0
Leden Balus Pavel 3:0
Leden Tesař Martin 3:Sc
Leden Hvolka Tomáš 0:3 2
Prosinec Riger Břetislav 2:3 3
Prosinec Mrowiec Jakub 3:0
Prosinec Hruzík Radim 2:3 1
Prosinec Zrasták Robert 3:1
Prosinec Bartusek Jirka 0:3 1
Listopad Sikora Jiří 3:0
Listopad Badalová Veronika 1:3
Listopad Kubíček Michal 3:2
Listopad Větrovský Lukáš 2:3 1
Říjen Slunský Petr 0:3
Říjen Koutný Jakub 3:2
Říjen Střondala Tomáš 2:3 2
Říjen Hruzík Radim 1:3 1
Září Vrága Lukáš 3:1
Září Broda Kamil 0:3
Září Hanusek Jaroslav 0:3
Září Pešl Vladan 3:1 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hanusek Jaroslav 3:2
Červen Beer Jaroslav 3:0
Červen Riger Stanislav 3:0
Červen Vojtovič Daniel 3:Sc
Květen Lasoň Jaroslav 3:2
Květen Broda Kamil 0:3
Květen Pešl Vladan 3:2 1
Květen Bartusek Jirka 3:2
Duben Lázenský Jan 0:3 1
Duben Hruzík Radim 3:2 3
Duben Riger Stanislav 3:0 1
Duben Šesták Lukáš 3:0
Březen Apl Roman 0:3
Březen Kovář David 1:3
Březen Folwarczny Jakub 2:3
Březen Urban Michael 3:Sc
Únor Vrága Lukáš 1:3 2
Únor Mechelová Gabriela 3:1
Únor Satke Tomáš 0:3 2
Únor Ječmínek Martin 3:1
Leden Vojtovič Daniel 0:3
Leden Hamřík Milan 3:Sc
Leden Malík Karel 3:0 1
Leden Apl Roman 0:3
Listopad Weber Michal 0:3
Listopad Vlček Michal 0:3 1
Listopad Kubínek David 0:3 1
Listopad Štefaník Martin 1:3
Říjen Weber Michal 3:2
Říjen Vlček Dobroslav 0:3
Říjen Malečíková Jaroslava 3:0
Říjen Konečný Kamil 2:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hanusek Jaroslav 3:0
Červen Pešl Vladan 0:3
Červen Lukáš Jan 3:1
Červen Kupka Jaroslav 2:3
Květen Dlouhý Radim 3:0
Květen Mechelová Gabriela 3:2
Květen Pešl Vladan 0:3
Květen Vlček Michal 0:3 1
Duben Matlochová Lucie 3:1
Duben Dlouhý Radim 3:0
Duben Klimša Ladislav 3:0
Duben Švidrnoch Marek 0:3 2
Březen Jüttnerová Sandra 3:0
Březen Weber Michal 0:3
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:0 2
Březen Lukáš Jan 3:0 1
Únor Hudý Petr 3:Sc
Únor Kasanicky Jan 3:0 1
Únor Hájek Jiří 3:Sc
Únor Žůrek Vladimír 3:1 1
Únor Tylšar Vladimír 1:3 1
Leden Pleyer Lukáš 2:3 2
Leden Holuša Petr 0:3 2
Leden Pohanka Dejf 0:3 1
Leden Lukas Richard 0:3 1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání