Avatars_small

David Martin

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň hráč 3.republikové ligy
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 24 13 11 8 54.17%
2017/2018 41 22 18 12 53.66%
Celkem: 65 35 29 20 53.85%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Netolička Jan 3:Sc
Únor Jašek Jakub Sc:3
Únor Ciganek Pavel Sc:3
Únor Jüttnerová Sandra Sc:3
Leden Jirka Vladimir Sc:3
Leden Farník Michal Sc:3
Leden Vojtovič Daniel Sc:3
Leden Jirková Veronika Sc:3
Prosinec Stypa Kamil 3:Sc
Prosinec Kantor Martin Sc:3
Prosinec Jirka Vladimir 3:1
Prosinec Massignan Larry 2:3
Listopad Jirka Vladimir 3:1
Listopad Dominec Miroslav 3:1
Listopad Holík Pavel 3:0
Listopad Jašek Jakub 3:1
Říjen Brodová Barbora 3:Sc
Říjen Stypa Kamil 3:0
Říjen Vojtovič Daniel 1:3
Říjen Mohelník Vojtěch 3:1
Září Holík Pavel 3:1
Září Vojtovič Daniel 3:1
Září Ujfaluši Marcel 3:2
Září Mohelník Vojtěch 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ujfaluši Marcel 3:2
Červenec / Srpen Vojtovič Daniel 3:1
Červenec / Srpen Jirka Vladimir 2:3
Červenec / Srpen Sikora Miroslav 2:3
Červen Pospisil Vladimir 3:Sc
Červen Šeděnka Milan 3:Sc
Červen Farník Michal 3:1
Červen Massignan Larry Sc:3
Květen Kubíček Michal 3:2
Květen Jirková Veronika Sc:3
Květen Bartusek Jirka Sc:3
Květen Stypa Kamil 3:0
Duben Vojtovič Daniel Sc:3
Duben Brodová Barbora Sc:3
Duben Wrona Tomáš Sc:3
Duben Sikora Miroslav Sc:3
Březen Macíček Michal Sc:Sc
Březen Brodová Barbora 3:0
Březen Bartusek Jirka 3:0
Březen Stypa Kamil 3:Sc
Únor Kučeja Václav Sc:3
Únor Jirka Vladimir Sc:3
Únor Vojtovič Daniel Sc:3
Únor Wrona Tomáš Sc:3
Leden Jirka Vladimir 1:3
Leden Šeděnka Milan 3:0
Leden Badalová Veronika 3:0
Leden Vojtovič Daniel 2:3
Prosinec Jirka Vladimir 1:3
Prosinec Sikora Miroslav 3:0
Prosinec Šimeček Petr 3:0
Prosinec Jirková Veronika 0:3
Listopad Ciganek Pavel 3:1
Listopad Šimeček Petr 1:3
Listopad Dehner Marcel 3:0
Listopad Štefánek Antonín 3:0
Listopad Hlisnikovský Petr 3:0
Říjen Rucký Daniel 3:0
Říjen Čechák Vojtěch 3:0
Říjen Harastej Luboš 3:Sc
Říjen Mrňka Michal 3:1