Avatars_small

Jašek Jakub

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 38 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 10 4 6 2 40.00%
2018/2019 44 19 25 1 43.18%
2017/2018 46 23 23 0 50.00%
2016/2017 46 22 24 2 47.83%
2015/2016 44 20 24 2 45.45%
2014/2015 44 26 18 0 59.09%
2013/2014 49 25 24 2 51.02%
2012/2013 41 21 20 4 51.22%
2011/2012 42 19 23 8 45.24%
2010/2011 35 19 16 1 54.29%
Celkem: 401 198 203 22 49.38%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Bartusek Jirka
Listopad Taraba Róbert 3:2
Listopad Fabián Dalibor
Listopad Dehner Marcel 1:3
Říjen Filipčík Pavel 3:1
Říjen Mikolajek Viktor Sc:3
Říjen Netolička Jan 3:Sc
Říjen Pernica David Sc:3
Září Kantor Martin 1:3
Září Holík Pavel 3:Sc
Září Jirková Veronika 0:3
Září Kubíček Aleš 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hulík Radim 3:Sc
Červenec / Srpen Riger Břetislav 2:3
Červenec / Srpen Netolička Jan 1:3
Červenec / Srpen Bajgar Václav 2:3
Červen Dehner Marcel 3:2
Červen Pernica David 1:3
Červen Kučeja Václav Sc:3 1
Červen Holub Petr 3:1
Květen Holík Pavel 3:Sc
Květen Taraba Róbert 2:3
Květen Jirková Veronika 0:3
Květen Vojtovič Daniel 0:3
Duben Riger Břetislav 3:1
Duben Dehner Marcel 3:2
Duben Taraba Róbert 3:1
Duben Filipčík Pavel 3:0
Březen Farník Michal 0:3
Březen Sikora Miroslav 1:3
Březen Ciganek Pavel 0:3
Březen Holík Pavel 0:3
Únor David Martin 3:Sc
Únor Jüttnerová Sandra 3:0
Únor Ciganek Pavel 2:3
Únor Netolička Jan 3:Sc
Leden Sikora Miroslav 2:3
Leden Dominec Miroslav 2:3
Leden Dehner Marcel 3:0
Leden Holík Pavel 1:3
Prosinec Riger Břetislav 3:0
Prosinec Dominec Miroslav 2:3
Prosinec Štefánek Antonín 3:0
Prosinec Mohelník Vojtěch 3:Sc
Listopad Holík Pavel 0:3
Listopad Jirka Vladimir 1:3
Listopad David Martin 1:3
Listopad Dominec Miroslav 1:3
Říjen Ujfaluši Marcel 3:Sc
Říjen Jirková Veronika 0:3
Říjen Hamřík Milan 3:Sc
Říjen Šeděnka Milan 3:2
Září Jirka Vladimir 0:3
Září Šimeček Petr 3:0
Září Sikora Miroslav 1:3
Září Ciganek Pavel 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Grochal Petr 3:0
Červenec / Srpen Riger Břetislav 3:2
Červenec / Srpen Farník Michal 3:2
Červenec / Srpen Ciganek Pavel 1:3
Červen Jirka Vladimir 0:3
Červen Holík Pavel 2:3
Červen Šimeček Petr 2:3
Červen Ujfaluši Marcel 0:3
Květen Štefánek Antonín 3:0
Květen Kučeja Václav 3:Sc 1
Květen Holík Pavel 1:3
Květen Brodová Barbora 3:1
Duben Šimeček Petr 2:3
Duben Kantor Martin 1:3
Duben Hlisnikovský Petr 3:Sc
Duben Šeděnka Milan 3:0
Březen Holík Pavel 0:3
Březen Massignan Larry 2:3
Březen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Březen Vojtovič Daniel 0:3
Únor Ujfaluši Marcel 1:3
Únor Hlisnikovský Petr 3:Sc
Únor Stypa Kamil 3:Sc
Únor Sikora Miroslav 2:3
Leden Jirková Veronika 3:Sc
Leden Kyjovský Čeněk 3:Sc
Leden Mohelník Vojtěch 1:3
Leden Kučeja Václav 3:1
Prosinec Šír Robin 3:0
Prosinec Bartusek Jirka 3:2
Prosinec Hlisnikovský Petr 2:3
Prosinec Hulík Radim 3:0
Listopad Stypa Kamil 0:3
Listopad Mohelník Vojtěch 1:3
Listopad Jirková Veronika 0:3
Listopad Nesrsta Petr 3:0
Listopad Bartusek Jirka 3:2
Říjen Kazík Viťa 3:Sc
Říjen Kubíček Michal 2:3
Říjen Kučeja Václav 3:1
Říjen Kantor Martin 0:3
Říjen Lerch Ivan 3:0
Září Badalová Veronika 3:2
Září Slavíček Jakub 2:3
Září Jirka Vladimir 0:3
Září Ujfaluši Marcel 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Nesrsta Petr 3:0
Červenec/Srpen Hamřík Milan 0:3
Červenec/Srpen Macíček Michal 3:Sc
Červenec/Srpen Stypa Kamil 2:3
Červen Ciganek Pavel 3:2
Červen Šimeček Petr 1:3
Červen Tesař Martin 3:Sc
Červen Hlisnikovský Petr 2:3
Červen Šeděnka Milan 3:1
Květen Vojtovič Daniel 0:3
Květen Ujfaluši Marcel 0:3
Květen Holík Pavel 3:2
Květen Sikora Miroslav 1:3
Duben Badalová Veronika 1:3
Duben Tesař Martin 3:2
Duben Šeděnka Milan 3:0
Duben Ciganek Pavel 3:0
Březen Wrona Tomáš 0:3
Březen Bartusek Jirka 3:2
Březen Vojtovič Daniel 2:3
Březen Sikora Miroslav 1:3
Únor Hamřík Milan 3:1
Únor Sikora Miroslav 1:3
Únor Slavíček Jakub 2:3
Únor Ujfaluši Marcel 1:3
Leden Vaněk Martin 3:Sc
Leden Kutěj Honza 3:0 1
Leden Šeděnka Milan 3:0
Leden Záruba Patrik 3:Sc
Prosinec Šeděnka Milan Sc:3
Prosinec Bartusek Jirka 2:3
Prosinec Kazík Viťa 3:2
Prosinec Wolf Sebastian 3:Sc
Listopad Kantor Martin 1:3
Listopad Žák Zdeněk 3:2
Listopad Jirka Vladimir 0:3
Listopad Filipčík Pavel 3:2
Říjen Sikora Miroslav Sc:3
Říjen Badalová Veronika 3:1
Říjen Vaněk Martin 1:3
Říjen Vojtovič Daniel 1:3
Říjen Urban Viktor 1:3
Září Holuša Marek 3:Sc
Září Fabián Dalibor 3:1
Září Bartusek Jirka 1:3
Září Bilík Jiří 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šubert Roman 3:0
Červenec / Srpen Mohyla Emil 3:0
Červenec / Srpen Dehner Marcel 3:1
Červenec / Srpen Ludvík Pavel Sc:3 1
Červen Šeděnka Milan 3:1
Červen Holík Pavel 2:3
Červen Badalová Veronika 2:3
Červen Wolf Sebastian 0:3
Květen Bartusek Jirka 1:3
Květen Bartosz Tomáš 3:2
Květen Urban Viktor 2:3
Květen Tesař Martin 0:3
Duben Lerch Ivan 3:0
Duben Šimeček Petr 0:3
Duben Wolf Sebastian 2:3
Duben Holík Pavel 3:2 1
Březen Juráň David 0:3
Březen Kantor Martin 2:3
Březen Špánik Adam 1:3
Březen Jirka Vladimir 0:3
Únor Wrona Tomáš 1:3
Únor Fabián Dalibor 3:2
Únor Nesrsta Petr 3:0
Únor Klimíček Igor 3:Sc
Leden Urban Viktor 3:1
Leden Bartusek Jirka 0:3
Leden Tesař Martin 3:0
Leden Holuša Marek 0:3
Prosinec Mohyla Emil 3:0
Prosinec Filipčík Pavel 3:1
Prosinec Bartosz Tomáš 3:0
Prosinec Grochal Petr 3:Sc
Listopad Tesař Martin 1:3
Listopad Kantor Martin 1:3
Listopad Hlisnikovský Petr 3:0
Listopad Holuša Marek 0:3
Říjen Šimeček Petr Sc:3
Říjen Ujfaluši Marcel 1:3
Říjen Badalová Veronika 2:3
Říjen Sikora Miroslav 1:3
Září Fabián Dalibor 3:0
Září Kantor Martin 2:3
Září Nesrsta Petr 3:2
Září Přeček Martin 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Lerch Ivan 2:3
Červenec / Srpen Mohyla Emil 3:1
Červenec / Srpen Bartosz Tomáš 3:1
Červenec / Srpen Šubert Roman 3:Sc 1
Červen Šeděnka Milan 1:3
Červen Kantor Martin 2:3
Červen Hlisnikovský Petr 1:3
Červen Hamřík Milan 3:2
Květen Kašpar Luděk 3:0
Květen Raška Petr 3:1
Květen Žák Zdeněk 3:2
Květen Riger Břetislav 3:0
Duben Brynda Pavel 3:Sc
Duben Hvolka Tomáš 0:3
Duben Kantor Martin 3:1
Duben Tesař Martin 0:3
Březen Nesrsta Petr 2:3
Březen Šimeček Petr 0:3
Březen Lerch Ivan 3:0
Březen Přeček Martin 3:1
Únor Žváček Jiří 3:0
Únor Dehner Marcel 3:2
Únor Šeděnka Milan 3:1
Únor Kantor Martin 3:0
Leden Lerch Ivan 3:2
Leden Šeděnka Milan 3:Sc
Leden Tesař Martin 1:3
Leden Badalová Veronika 0:3
Leden Fabián Dalibor 0:3
Prosinec Nesladek Petr 2:3
Prosinec Přeček Martin 3:0
Prosinec Kučeja Václav 3:1
Prosinec Hlisnikovský Petr 0:3
Prosinec Lerch Ivan 3:1
Listopad Nesladek Petr 3:1
Listopad Brynda Pavel 2:3
Listopad Tesař Martin 3:Sc
Listopad Šeděnka Milan 0:3
Listopad Fabián Dalibor 3:2
Říjen Hlisnikovský Petr 0:3
Říjen Hošek Pavel 3:Sc
Říjen Nesladek Petr 1:3
Říjen Lerch Ivan 3:2
Říjen Badalová Veronika 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Nesrsta Petr 3:1
Červen Fabián Dalibor 3:Sc
Červen Holuša Marek 3:Sc
Červen Wolf Sebastian Sc:3
Červen Mohyla Emil Sc:3
Květen Kubíček Michal 2:3
Květen Satke Tomáš 0:3
Květen Juráň David 0:3
Květen Hošek Pavel 0:3
Květen Ujfaluši Marcel 0:3
Duben Bartosz Tomáš 3:1
Duben Wolf Sebastian 3:2
Duben Hlisnikovský Petr 3:Sc
Duben Riger Stanislav 3:2
Duben Fabián Dalibor 3:2
Březen Hvolka Tomáš 3:0
Březen Kratochvíl Michal 3:Sc
Březen Brynda Pavel 3:0 2
Březen Tesař Martin 1:3
Březen Šimeček Petr 1:3
Únor Přeček Martin 0:3
Únor Badalová Veronika 0:3
Únor Lerch Ivan 3:1
Únor Hvolka Tomáš 3:1
Únor Hošek Pavel 2:3
Leden Šeděnka Milan 1:3
Leden Šimeček Petr 2:3
Leden Holuša Marek 1:3
Leden Wolf Sebastian 3:2
Leden Přeček Martin 3:1
Prosinec Hošek Pavel 2:3
Prosinec Nesrsta Petr 3:1
Prosinec Badalová Veronika 2:3
Prosinec Šimeček Petr 3:0
Prosinec Bartusek Jirka 3:0
Listopad Holuša Marek 1:3
Listopad Brynda Pavel 3:1
Listopad Badalová Veronika 3:2
Listopad Šeděnka Milan 3:1
Listopad Kratochvíl Michal 0:3
Říjen Přeček Martin 3:2
Říjen Hvolka Tomáš 3:0
Říjen Mohyla Emil 3:1
Říjen Šimeček Petr 1:3
Září Kubíček Michal 3:1
Září Kubíček Aleš 1:3
Září Vojtovič Daniel 1:3
Září Fabián Dalibor 1:3
Září Wrona Tomáš 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hubert Lukáš 3:1
Červen Fabián Dalibor 3:Sc
Červen Hartmann Silvie 0:3
Červen Tesař Martin 3:1
Květen Brynda Pavel 2:3
Květen Badalová Veronika 3:0
Květen Kočvara Jan 0:3
Květen Holuša Marek 2:3 1
Duben Tesař Martin 3:Sc
Duben Hubert Lukáš 3:1
Duben Hartmann Silvie 3:Sc
Duben Vojtovič Daniel 0:3
Březen Fabián Dalibor 0:3
Březen Sikora Radim 3:0
Březen Kubíček Michal 2:3
Březen Wrona Tomáš 0:3
Únor Kratochvíl Michal Sc:3
Únor Satke Tomáš Sc:3
Únor Ujfaluši Marcel Sc:3
Únor Kubíček Michal Sc:3
Únor Štěpař Jaroslav 1:3
Leden Brynda Pavel 3:Sc
Leden Mihulová Klára 3:Sc 2
Leden Kočvara Jan 3:1
Leden Kubíček Michal 0:3
Prosinec Bartosz Tomáš 3:Sc
Prosinec Křetinský David 3:1
Prosinec Hvolka Tomáš 3:1
Prosinec Hartmann Silvie 3:Sc
Listopad Brynda Pavel 3:2
Listopad Fabián Dalibor 1:3
Listopad Lerch Ivan 3:1
Listopad Mohyla Emil 2:3
Říjen Nesrsta Petr 3:1
Říjen Wolf Sebastian 3:Sc 1
Říjen Hubert Lukáš 1:3
Říjen Juráň David 1:3
Září Kubíček Aleš 2:3 1
Září Mohyla Emil 3:0
Září Nesrsta Petr 1:3
Září Grigar Martin 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Sobek Tomáš Sc:3
Červen Trojka Aleš Sc:3
Červen Hvolka Tomáš Sc:3
Červen Lerch Ivan Sc:3
Květen Kubíček Aleš 3:2 1
Květen Kubíček Michal 1:3
Květen Prucek Milan 3:2
Květen Satke Tomáš 2:3 2
Duben Fabián Dalibor 2:3
Duben Riger Stanislav 3:0 1
Duben Kratochvíl Michal 2:3
Duben Mohyla Emil 2:3
Duben Sobek Tomáš 3:1
Březen Konečný Kamil 3:0
Březen Švidrnoch Marek 3:2
Březen Fleško Jaroslav 2:3
Březen Kubíček Aleš 3:0
Únor Bartosz Tomáš 3:0
Únor Brynda Pavel 1:3 1
Únor Kubínek David 1:3
Únor Krkoška Libor 3:2
Leden Fleško Jaroslav 1:3
Leden Trojka Aleš 2:3
Leden Sikora Radim 3:0
Leden Marek Roman 1:3
Leden Krkoška Libor 1:3
Prosinec Farník Michal 1:3 1
Prosinec Kubínek David 3:0
Prosinec Sikora Radim 3:2
Prosinec Drga Radim 3:Sc
Listopad Nesrsta Petr 3:0
Listopad Tesař Martin 3:Sc
Listopad Kubíček Aleš 3:2 1
Listopad Slunský Petr 3:1
Říjen Farník Michal 3:2
Říjen Juráň David 0:3
Říjen Konečný Kamil 2:3 3
Říjen Drga Radim 3:Sc
Září Krkoška Libor Sc:3
Září Grigar Martin Sc:3
Září Brynda Pavel Sc:3
Září Sobek Tomáš Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Brynda Pavel 2:3 1
Červen Kubíček Michal 3:0
Červen Hartmann Silvie 2:3
Červen Nesrsta Petr 3:0
Květen Psotka Petr 3:Sc
Květen Vlček Michal 2:3
Květen Kratochvíl Michal 2:3 1
Květen Kubínek David 3:Sc
Duben Minkovič David 3:0
Duben Brynda Pavel 3:2
Duben Sobek Tomáš 0:3
Duben Kubíček Michal 3:1
Březen Štefaník Martin 3:0
Březen Švidrnoch Marek 3:2
Březen Kupka Jaroslav 3:2
Březen Vavřínek Martin 0:3
Únor Hartmann Silvie 2:3
Únor Kubínek David 1:3
Únor Nesrsta Petr 3:1 1
Únor Vlček Michal 1:3
Únor Hvolka Tomáš 0:3
Leden Slunský Petr 3:Sc
Leden Nesrsta Petr 3:2
Leden Farník Michal 1:3
Leden Koutný Jakub 2:3
Leden Trojka Aleš 0:3
Listopad Konečný Kamil 3:0
Listopad Danisz Radim 3:Sc
Listopad Kašpar Luděk 3:0
Listopad Kubíček Michal 2:3
Říjen Štefaník Martin 3:0
Říjen Holuša Petr 3:1
Říjen Bergel Pavel 0:3
Říjen Ochonski Zdenek 3:1
Říjen Krejčová Hana Sc:3