1831ba2bb1c0e02b69e27d7b8513f75d0a014fde_small

Urban Viktor

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 32 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 45 25 20 1 55.56%
2015/2016 45 22 23 0 48.89%
2014/2015 44 34 10 0 77.27%
Letní squashování 2014 8 5 3 0 62.50%
2013/2014 17 16 1 0 94.12%
Celkem: 159 102 57 1 64.15%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 0 0 0 0 0.00%
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Badalová Veronika 3:1
Červenec/Srpen Juráň David 1:3
Červenec/Srpen Vojtovič Daniel 0:3
Červenec/Srpen Šimeček Petr 1:3
Červen Slavíček Jakub 3:2
Červen Stypa Kamil 3:1
Červen Wrona Tomáš 3:2
Červen Ujfaluši Marcel Sc:3
Květen Badalová Veronika 3:1
Květen Hlisnikovský Petr 3:2
Květen Wrona Tomáš 1:3
Květen Juráň David 0:3
Duben Nesrsta Petr 3:0
Duben Macíček Michal 3:2
Duben Vojtovič Daniel 0:3
Duben Juráň David 1:3
Březen Holík Pavel 2:3
Březen Badalová Veronika 3:2
Březen Ujfaluši Marcel 1:3
Březen Juráň David 1:3
Únor Vojtovič Daniel 3:2
Únor Juráň David 1:3
Únor Šeděnka Milan 3:0
Únor Jirka Vladimir 2:3
Leden Bilík Jiří 3:Sc
Leden Slavíček Jakub 3:1
Leden Holík Pavel 3:1
Leden Bartosz Tomáš 3:0
Prosinec Ujfaluši Marcel 2:3
Prosinec Wrona Tomáš 0:3
Prosinec Jirka Vladimir 0:3
Prosinec Vaněk Martin 3:Sc
Listopad Bartosz Tomáš 3:Sc
Listopad Hvolka Tomáš 3:0
Listopad Badalová Veronika 3:2
Listopad Bilík Jiří 0:3
Říjen Vaněk Martin 1:3
Říjen Sikora Miroslav 1:3
Říjen Vojtovič Daniel 1:3
Říjen Badalová Veronika 3:2
Říjen Jašek Jakub 3:1
Září Kantor Martin 3:2
Září Wolf Sebastian 3:2
Září Badalová Veronika 3:2
Září Šimeček Petr 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šimeček Petr 0:3
Červenec / Srpen Ujfaluši Marcel 0:3
Červenec / Srpen Sikora Miroslav 3:1
Červenec / Srpen Badalová Veronika 2:3
Červen Ujfaluši Marcel 1:3
Červen Juráň David 1:3
Červen Kantor Martin 3:2
Červen Kubíček Michal 3:1
Květen Bartosz Tomáš 3:0
Květen Tesař Martin 3:2
Květen Jašek Jakub 3:2
Květen Bartusek Jirka 3:1
Duben Sikora Miroslav 1:3 1
Duben Juráň David 0:3
Duben Špánik Adam 0:3
Duben Ujfaluši Marcel 0:3
Březen Holuša Marek 1:3
Březen Badalová Veronika 3:0
Březen Fabián Dalibor 3:1
Březen Brynda Pavel 3:0
Únor Kubíček Michal 1:3
Únor Sikora Miroslav 3:Sc
Únor Kantor Martin 1:3
Únor Jirka Vladimir 1:3
Leden Jašek Jakub 1:3
Leden Tesař Martin 3:0
Leden Holuša Marek 0:3
Leden Bartusek Jirka 3:2
Prosinec Šeděnka Milan 3:1
Prosinec Kubíček Michal 0:3
Prosinec Fabián Dalibor 3:0
Prosinec Nesrsta Petr 1:3
Listopad Sikora Miroslav 2:3
Listopad Wrona Tomáš 1:3
Listopad Wolf Sebastian 0:3
Listopad Žák Zdeněk 2:3
Listopad Kubíček Aleš 1:3
Říjen Vaněk Martin 1:3
Říjen Holík Pavel 3:2
Říjen Špánik Adam 3:1
Říjen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Září Bartosz Tomáš 3:Sc
Září Hvolka Tomáš 3:Sc
Září Brynda Pavel 3:2
Září Lerch Ivan 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Přeček Martin 3:1
Červenec / Srpen Holík Pavel 3:2
Červenec / Srpen Kantor Martin 3:2
Červenec / Srpen Nesladek Petr 3:Sc
Červen Fabián Dalibor 1:3
Červen Žák Zdeněk 3:1
Červen Lerch Ivan 3:0
Červen Badalová Veronika 3:0
Květen Šeděnka Milan 3:1
Květen Filipčík Pavel 3:0
Květen Hvolka Tomáš 3:0
Květen Šimeček Petr 0:3
Duben Nesladek Petr 1:3
Duben Holík Pavel 3:2
Duben Hamřík Milan 3:Sc
Duben Přeček Martin 3:2
Březen Mohyla Emil 3:2
Březen Kučeja Václav 3:1
Březen Richtár Dušan 3:Sc
Březen Hvolka Tomáš 3:1 2
Únor Grigar Martin 3:1
Únor Apl Roman 3:0
Únor Bartosz Tomáš 1:3
Únor Lerch Ivan 2:3
Leden Žák Zdeněk 3:2
Leden Mohyla Emil 3:1
Leden Přeček Martin 2:3
Leden Nesrsta Petr 0:3
Prosinec Raška Petr 3:1
Prosinec Kantor Martin 1:3
Prosinec Žváček Jiří 3:1
Prosinec Fabián Dalibor 0:3
Listopad Raška Petr 3:0
Listopad Grigar Martin 2:3
Listopad Jančar Tomáš 3:1
Listopad Krupník Lukáš 3:0
Říjen Hanusek Jaroslav 3:2
Říjen Bystřičan Jiří 3:0
Říjen Balus Pavel 3:1
Říjen Bystroň Jan 3:Sc
Září Peroutík Jiří 3:0
Září Střondala Tomáš 3:1
Září Beneš Vojtěch 3:1 1
Září Ludvík Pavel 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Nesrsta Petr 3:0
Srpen Kučeja Václav 1:3
Srpen Juránek Filip 2:3
Srpen Šeděnka Milan 0:3
Červenec Binek Zdenek 3:0
Červenec Ludvík Pavel 3:0
Červenec Peroutík Jiří 3:0
Červenec Bystřičan Jiří 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kříbek Jarda 0:3
Červen Lerch Ivan 3:1
Červen Hruzík Radim 3:0
Červen Raška Petr 3:2
Červen Kučeja Václav 3:2
Květen Bystroň Jan 3:1
Květen Zrasták Robert 3:1
Květen Malečíková Jaroslava 3:1
Květen Juránek Filip 3:1
Duben Bystřičan Jiří 3:0
Duben Štefaník Martin 3:0 1
Duben Střondala Tomáš 3:1
Duben Sikora Jiří 3:1
Březen Ludvík Pavel 3:1
Březen Hill Martin 3:0
Březen Pětroš Vojtěch 3:0
Březen Sikora Jiří 3:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání