0901e44a27e336ebea1995ef78f33746c9613503_small

Beneš Vojtěch

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 31 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 8 3 5 4 37.50%
Letní squashování 2013 8 6 2 1 75.00%
2013/2014 39 22 17 5 56.41%
2012/2013 10 6 4 0 60.00%
Celkem: 65 37 28 10 56.92%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Šubert Roman Sc:3
Říjen Holubec Jaromír Sc:3
Říjen Malý Milan Sc:3
Říjen Gamrot Daniel Sc:3
Září Ludvík Pavel 3:0
Září Peroutík Jiří 3:0
Září Urban Viktor 1:3 1
Září Střondala Tomáš 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Jüttnerová Sandra 3:1
Srpen Holubec Jaromír 3:Sc
Srpen Binek Zdenek Sc:3
Srpen Bystroň Jan 2:3
Červenec Binek Zdenek 3:1
Červenec Špánik Adam 3:0
Červenec Čada Josef 3:1
Červenec Grygar Jiri 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jaššo Petr Sc:3
Červen Šrámek Fredy Sc:3
Červen Bystřičan Jiří Sc:3
Červen Krejcha Martin Sc:3
Květen Frnka Viktor 3:1
Květen Apl Roman 2:3
Květen Binek Zdenek 3:2
Květen Malý Milan Sc:3
Duben Hýža David 3:0
Duben Hill Martin 3:2
Duben Kružík Jakub 3:0
Duben Gabzdyl Zbigniew 3:0
Březen Kantor Martin 1:3
Březen Žváček Jiří 3:2
Březen Holubec Jaromír 1:3
Březen Špánik Adam 1:3
Únor Šandová (Myšková) Hana 3:0
Únor Hýža David 3:0
Únor Jaššo Petr 3:0
Únor Hamříková Jarmila 3:1
Leden Balus Pavel 1:3
Leden Mrowiec Jakub 2:3 1
Leden Ludvík Pavel 3:2
Leden Mechelová Gabriela 0:3
Prosinec Střondala Tomáš 3:2
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:0
Prosinec Weber Michal 0:3
Prosinec Malečíková Jaroslava 0:3
Listopad Matějašek David 0:3
Listopad Raška Petr 2:3
Listopad Bystroň Jan 3:1
Listopad Koutný Jakub 3:Sc
Říjen Holubec Jaromír 3:1
Říjen Jančar Tomáš 3:0
Říjen Gorecki Pavel 3:2
Říjen Rechtoris David 3:0
Září Juránek Filip 0:3
Září Špánik Adam 3:Sc
Září Krejcha Martin 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Riger Břetislav 0:3
Červen Jüttnerová Sandra 3:0
Červen Krejčová Hana 3:2
Červen Tomášková Markéta 3:1
Květen Langer Michaela 3:0
Květen Riegel Jiří 3:0
Květen Jančar Tomáš 3:2
Duben Špánik Adam 1:3
Duben Hasmanda Robert 2:3
Duben Milota Radek 0:3