6466f00b3426c85a88d46e16089a1d03e3a4f25a_small

Šubert Roman

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 21 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 12 0 12 10 0.00%
2015/2016 45 24 20 4 53.33%
2014/2015 44 29 15 4 65.91%
Letní squashování 2014 8 3 3 2 37.50%
2013/2014 8 7 1 0 87.50%
Celkem: 117 63 51 20 53.85%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Macíček Michal Sc:3
Listopad Krišica Petr Sc:3
Listopad Štefánek Antonín Sc:3 1
Listopad Hulík Radim Sc:3
Říjen Grochal Petr Sc:3
Říjen Šír Robin Sc:3
Říjen Ludvík Pavel Sc:3
Říjen Jüttnerová Sandra Sc:3
Září Hvolka Tomáš 0:3
Září Dehner Marcel Sc:3
Září Lerch Ivan 0:3
Září Filipčík Pavel Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ludvík Pavel 2:3
Červenec / Srpen Jašek Jakub 0:3
Červenec / Srpen Dehner Marcel Sc:3
Červenec / Srpen Mohyla Emil Sc:Sc
Červen Žák Zdeněk 0:3
Červen Bartusek Jirka 2:3
Červen Fabián Dalibor 1:3
Červen Šimeček Petr 1:3 1
Květen Grigar Martin 3:Sc
Květen Filipčík Pavel 3:2
Květen Lerch Ivan 3:Sc
Květen Šeděnka Milan Sc:3
Duben Brynda Pavel 3:Sc
Duben Bystroň Jan 3:1
Duben Nesrsta Petr 2:3
Duben Bartosz Tomáš 1:3
Březen Krišica Petr 3:0
Březen Uhlíř Adam 3:Sc
Březen Mohyla Emil 3:2
Březen Riger Břetislav 3:2
Únor Šeděnka Milan 1:3
Únor Apl Roman 3:Sc
Únor Mohyla Emil 3:1
Únor Dehner Marcel 0:3
Leden Rechtoris David 3:0
Leden Mach Vladimír 3:0
Leden Hýža David 3:0
Leden Riger Břetislav 3:2
Prosinec Kutěj Honza 2:3 1
Prosinec Klimíček Igor 0:3
Prosinec Dehner Marcel 0:3
Prosinec Apl Roman 3:Sc
Prosinec Hýža David 3:0
Listopad Riger Břetislav 3:1
Listopad Šeděnka Milan Sc:3
Listopad Dehner Marcel 1:3
Listopad Špánik Adam 0:3
Říjen Lerch Ivan 3:Sc
Říjen Uhlíř Adam 3:1
Říjen Apl Roman 0:3
Říjen Dehner Marcel 1:3
Září Bystřičan Jiří 3:2
Září Šrámek Fredy 3:2
Září Krišica Petr 3:1
Září Vrága Lukáš 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Lerch Ivan 3:Sc
Červenec / Srpen Bartosz Tomáš 0:3
Červenec / Srpen Mohyla Emil 1:3
Červenec / Srpen Jašek Jakub Sc:3 1
Červen Brynda Pavel 3:Sc
Červen Jančar Tomáš 1:3
Červen Zrasták Robert 3:2
Červen Kašpar Luděk 3:2
Květen Richtár Dušan 3:Sc
Květen Bystřičan Jiří 3:0
Květen Grochal Petr 2:3
Květen Kutěj Honza 3:Sc
Duben Čada Josef 3:0
Duben Bystřičan Jiří 3:1
Duben Peroutík Jiří 3:0
Duben Hýža David 3:0
Březen Sikora Jiří 3:1
Březen Binek Zdenek 3:1
Březen Lasoň Jaroslav Sc:3
Březen Gorecki Petr 3:Sc
Únor Krupník Lukáš 2:3
Únor Gorecki Pavel 3:2
Únor Jančar Tomáš 0:3
Únor Uhlíř Adam 2:3
Leden Apl Roman Sc:3
Leden Žváček Jiří 1:3
Leden Štefaník Martin 1:3
Leden Černý Martin 3:Sc
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:1
Prosinec Holubec Jaromír 3:1
Prosinec Bystřičan Jiří 3:1
Prosinec Krupník Lukáš 3:1
Listopad Střondala Tomáš 3:0
Listopad Langrová Pavlína 3:1
Listopad Lasoň Jaroslav 3:1
Listopad Čada Josef 2:3
Říjen Beneš Vojtěch 3:Sc
Říjen Malý Milan 3:2
Říjen Gamrot Daniel 3:Sc
Říjen Holubec Jaromír Sc:3
Září Jeřábek Libor 3:1
Září Štefánek Antonín 3:1
Září Švidrnoch Marek 1:3
Září Hudec Lukáš 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Vrága Lukáš 2:3
Srpen Wolf Sebastian Sc:Sc
Srpen Hálek David 1:3
Srpen Bystřičan Jiří Sc:Sc
Červenec Andiel Josef 3:2
Červenec Frnka Viktor 0:3
Červenec Hýža David 3:1
Červenec Raška Štěpán 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Andiel Josef 2:3 1
Červen Štefánek Antonín 3:0 3
Červen Sikora Jiří 3:2
Červen Papřok Ondřej 3:1
Květen Kružík Jakub 3:0
Květen Bělíčková Petra 3:0 2
Květen Martaková Ivana 3:Sc
Květen Pořízka Luděk 3:Sc