Avatars_small

Papřok Ondřej

Skupina Z Junior 1A
Pohlaví muž
Věk 29 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 31 15 15 6 48.39%
2012/2013 36 22 14 3 61.11%
2011/2012 36 22 14 2 61.11%
Celkem: 103 59 43 11 57.28%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Andiel Josef 1:3
Červen Sikora Jiří 0:3
Červen Štefánek Antonín Sc:3
Červen Šubert Roman 1:3
Květen Bystřičan Jiří Sc:3 1
Květen Gorecki Pavel 0:3
Květen Lukšová Pavla 3:Sc
Květen Mrowiec Jakub 1:3
Duben Peroutík Jiří 3:2
Duben Krejcha Martin 3:0
Duben Pořízka Luděk 3:0
Březen Bystřičan Jiří Sc:3
Březen Raška Petr Sc:3
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:2
Březen Malečíková Jaroslava Sc:3
Únor Malý Milan 3:1
Únor Grygar Jiri Sc:Sc
Únor Raška Štěpán 3:0
Únor Langrová Pavlína 3:0
Leden Vrága Lukáš 0:3
Leden Hanusek Jaroslav 1:3
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:0
Leden Malečíková Jaroslava 3:2
Prosinec Pětroš Vojtěch 3:0
Prosinec Adámek David 3:0
Prosinec Grygar Jiri 3:Sc
Prosinec Špánik Adam 3:2 1
Listopad Ludvík Pavel 3:0
Listopad Kučeja Václav 2:3
Listopad Hanusek Jaroslav 1:3
Listopad Malečíková Jaroslava 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Gorecki Pavel 3:0
Červen Hájek Jiří 3:Sc
Červen Nesladek Petr 1:3
Červen Špánik Adam 3:Sc
Květen Riger Břetislav 3:1
Květen Mrowiec Jakub 2:3 1
Květen Střondala Tomáš Sc:3 2
Květen Mechelová Gabriela 0:3
Duben Riegel Jiří 3:Sc
Duben Krejčová Hana 3:1
Duben Sikora Jiří 1:3
Duben Ludvík Pavel 3:1
Březen Klimková Lucie 3:2 1
Březen Kubíček Michal 3:Sc
Březen Malečíková Jaroslava 0:3
Březen Štelar Petr 2:3
Únor Bystřičan Jiří Sc:3 2
Únor Peroutík Jiří 3:0
Únor Škrobánek Jakub 0:3
Únor Soukupová Tereza 3:2
Leden Gorecki Pavel 1:3
Leden Rechtoris David 3:0
Leden Hasmanda Robert 3:1
Leden Langer Petr 3:1
Prosinec Hasmanda Robert 3:0
Prosinec Langer Michaela 3:0
Prosinec Vašíček Petr 3:1
Prosinec Štelar Petr Sc:3
Listopad Rechtoris David 2:3 1
Listopad Langrová Pavlína 3:0
Listopad Berger Ondřej 3:Sc 1
Listopad Krišica Petr 0:3
Říjen Švůb Zdeněk 3:Sc
Říjen Jančar Tomáš 3:0
Říjen Haupt Matěj 3:Sc
Říjen Konečný Jan 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kupka Jaroslav Sc:3
Červen Broda Kamil 3:Sc
Červen Mořkovský Vojtěch 1:3
Červen Větrovský Lukáš 3:Sc
Květen Kašpar Luděk 2:3 1
Květen Střondala Tomáš 3:Sc 1
Květen Zrasták Robert 3:1 1
Květen Ochonski Zdenek 3:0
Duben Hamřík Milan 3:Sc 1
Duben Rašková Lenka 3:Sc
Duben Wrona Tomáš 0:3
Duben Hrudová Iva 3:0
Březen Šimek Martin 3:0
Březen Mrowiec Jakub 3:0
Březen Beer Jaroslav 0:3 2
Březen Hlisnikovský Petr 0:3
Únor Badalová Veronika 0:3
Únor Hruzík Radim 2:3 2
Únor Zrasták Robert Sc:3
Únor Kašpar Luděk 3:2
Leden Dehner Marcel 0:3
Leden Balus Pavel 3:1
Leden Tesař Martin 3:Sc
Leden Křetinský David 0:3 2
Leden Hvolka Tomáš 0:3
Prosinec Kubíček Michal 3:0 1
Prosinec Sikora Jiří 3:0 1
Prosinec Žváček Jiří 2:3 2
Prosinec Klimková Lucie 3:2 1
Listopad Menšík Petr 3:0 2
Listopad Křetinský David 0:3
Listopad Bystřičan Jiří 3:1 2
Listopad Bajer David 3:Sc
Říjen Strachala David 3:0 1
Říjen Menšík Petr 3:0 1
Říjen Bělíčková Petra 3:0 2