88574e1a0d6fe842023dbcca0ebc8ac9eb99c66b_small

Mořkovský Vojtěch

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 29 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 22 10 12 3 45.45%
2011/2012 41 26 15 2 63.41%
Celkem: 63 36 27 5 57.14%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Švidrnoch Marek Sc:3
Leden Čechák Martin Sc:3
Leden Křižka Radek Sc:3
Leden Matějašek David 0:3
Leden Nesrsta Petr 3:1
Prosinec Šimeček Petr 1:3
Prosinec Lerch Ivan 1:3
Prosinec Konečný Kamil 1:3
Prosinec Wrona Tomáš 1:3 1
Listopad Karpeta Petr 3:1
Listopad Slunský Petr 3:1
Listopad Šimeček Petr 3:1 3
Listopad Frnka Viktor 3:Sc 2
Listopad Zrasták Robert 3:1
Říjen Bartosz Tomáš 2:3
Říjen Žváček Jiří 3:1
Říjen Medek Petr 3:1
Říjen Broda Kamil 2:3
Září Matějašek David 3:0
Září Zrasták Robert 3:1
Září Hruzík Radim 2:3 1
Září Kupka Jaroslav 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kupka Jaroslav 3:Sc
Červen Broda Kamil 3:2
Červen Papřok Ondřej 3:1
Červen Větrovský Lukáš 3:Sc
Květen Vavřička Karel 3:1
Květen Vrága Lukáš 3:0
Květen Bystřičan Jiří 3:0
Květen Strachala David 3:0
Duben Apl Roman 0:3
Duben Kupka Jaroslav Sc:3
Duben Slunský Petr Sc:3
Duben Broda Kamil 0:3 1
Březen Větrovský Lukáš 0:3 1
Březen Křetinský David 2:3 2
Březen Bergel Pavel 3:0
Březen Bartusek Jirka 1:3
Únor Broda Kamil 3:2
Únor Ochonski Zdenek 2:3
Únor Lerch Ivan 3:1 1
Leden Krejčová Hana 3:0
Leden Zrasták Robert 1:3
Leden Žváček Jiří 3:1
Leden Badalová Veronika 3:0
Leden Hanusek Jaroslav 3:2
Prosinec Karpeta Petr 0:3
Prosinec Lasoň Jaroslav 2:3
Prosinec Broda Kamil 0:3
Prosinec Tesař Martin 3:Sc
Listopad Lázenský Jan 3:1
Listopad Mrowiec Jakub 3:0
Listopad Šesták Lukáš 3:0 3
Listopad Střondala Tomáš 3:1
Říjen Větrovský Lukáš 1:3
Říjen Jaššo Petr 3:Sc
Říjen Hasmanda Robert 3:1
Říjen Balus Pavel 3:2
Září Lerch Ivan 1:3
Září Raška Petr 1:3
Září Peroutík Jiří 3:1 2
Září Langrová Pavlína 3:0
Září Missigová Šárka 3:1 2