Avatars_small

Adámek David

Skupina Z Junior 3A
Pohlaví muž
Věk 38 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 16 3 12 5 18.75%
2012/2013 30 13 17 6 43.33%
2011/2012 33 15 18 4 45.45%
2010/2011 29 9 19 2 31.03%
Celkem: 108 40 66 17 37.04%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Krejcha Martin 0:3
Leden Lukšová Pavla Sc:3
Leden Hamříková Jarmila 0:3
Leden Krejčová Hana 2:3
Prosinec Papřok Ondřej 0:3
Prosinec Špánik Adam 0:3
Prosinec Grygar Jiri Sc:Sc
Prosinec Pětroš Vojtěch Sc:3
Listopad Sikora Jiří Sc:3
Listopad Raška Štěpán Sc:3
Listopad Vrága Lukáš 0:3
Listopad Lasoň Jaroslav 0:3
Říjen Sochor Tomáš 3:2
Říjen Jüttnerová Sandra 3:2
Říjen Langrová Pavlína 3:2
Říjen Kučeja Václav 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jaššo Petr 3:Sc
Červen Riegel Jiří 3:1
Červen Richtár Dušan 0:3
Květen Kříbek Jarda 0:3
Květen Hamříková Jarmila 0:3
Květen Krejčová Hana 0:3
Květen Holubec Jaromír 0:3
Duben Čada Josef 3:0 2
Duben Vašíček Petr 3:Sc
Duben Binek Zdenek Sc:3
Leden Langrová Pavlína Sc:3
Leden Hamříková Jarmila Sc:3
Leden Střondala Tomáš 0:3
Leden Beneš Tomáš 3:Sc
Prosinec Mechelová Gabriela 0:3
Prosinec Čmuchová Klára 3:Sc
Prosinec Balus Pavel 0:3
Prosinec Hájek Jiří 3:Sc
Listopad Krejčová Hana 0:3
Listopad Missigová Šárka 3:Sc
Listopad Holubec Jaromír 0:3 3
Listopad Bystřičan Jiří 0:3
Říjen Mechelová Gabriela Sc:3
Říjen Hošek Pavel Sc:3 1
Říjen Zobal Martin 3:Sc 1
Říjen Hill Martin 3:Sc
Září Vašíček Petr 3:Sc
Září Bělíčková Petra 3:2
Září Čmuchová Klára 3:0
Září Hamříková Jarmila Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Langrová Pavlína Sc:3
Červen Riger Břetislav 0:3 1
Červen Holubec Jaromír Sc:3
Červen Lukšová Pavla 3:Sc
Květen Langrová Pavlína 3:1
Květen Krejčová Hana 1:3
Květen Migdalová Markéta 2:3 2
Květen Plaček Václav Sc:3 1
Duben Forgačová Aneta 3:0
Duben Čechák Martin 0:3 1
Duben Rechtoris David 3:1
Leden Střondala Tomáš 0:3 1
Leden Šandová (Myšková) Hana 1:3
Leden Čmuchová Klára 3:0
Leden Jüttnerová Sandra 1:3
Prosinec Jüttnerová Sandra 1:3
Prosinec Šimek Martin 3:0
Prosinec Forgačová Aneta 3:0
Prosinec Harastej Luboš 3:Sc
Prosinec Menšík Petr 3:Sc
Listopad Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Listopad Kašpar Luděk 0:3
Listopad Pešl Vítek 0:3 1
Listopad Bělíčková Petra 3:2 2
Listopad Mikuláštík Jaromír 3:0
Říjen Langer Michaela Sc:3
Říjen Spáčil David 3:2 2
Říjen Vašíček Petr 3:1 1
Říjen Peroutík Jiří 3:2 2
Září Riger Stanislav 0:3 1
Září Plaček Václav 0:3 1
Září Sikora Jiří 0:3
Září Kašpar Luděk 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mrowiec Jakub Sc:Sc
Červen Lukšová Pavla 0:3 1
Červen dich din 3:Sc
Červen Hájková Hana 3:Sc
Květen Šesták Lukáš 1:3 1
Květen Veselský Petr 1:3
Květen Jaššo Petr 2:3 1
Květen Tichá Kateřina 1:3
Květen Mrowiec Jakub 3:0 2
Duben Wrona Jakub Sc:3 1
Duben Fišerová Veronika 3:Sc
Duben Richtrová Pavlína 3:Sc
Duben Vrzgula Jan 0:3
Březen Bartosz Tomáš 0:3
Březen Mechelová Gabriela 0:3 1
Březen Šesták Lukáš 0:3 1
Březen Šandová (Myšková) Hana 1:3 1
Únor Kaňa Aleš 0:3
Únor Beer Jaroslav 0:3 1
Únor Fišerová Veronika 3:0 1
Únor Jaššo Petr 3:Sc
Leden Hindulák Jan 3:Sc
Leden Frantová Lenka 0:3
Leden Matlochová Lucie 3:Sc
Leden Folwarczny Jakub 0:3
Listopad Frantová Lenka 0:3
Listopad Kratochvíl Michal 0:3 1
Listopad Mohyla Emil 0:3
Listopad Satke Tomáš 0:3 1