Avatars_small

Pískala Jan

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 30 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 31 13 18 0 41.94%
2022/2023 44 21 21 3 47.73%
2021/2022 46 27 16 6 58.70%
2020/2021 8 1 3 4 12.50%
2019/2020 8 8 0 0 100.00%
Celkem: 137 70 58 13 51.09%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Lerch Ivan
Duben Vítek Lukáš 3:0
Duben Jančíková Marie 3:1
Duben Žák Igor 3:Sc
Březen Štefánek Antonín 0:3
Březen Duda Jiří 0:3
Březen Fabián Dalibor 1:3
Březen Lerch Ivan 1:3
Únor Brodová Jana 1:3
Únor Pospisil Vladimir 3:Sc
Únor Bajgar Václav 3:Sc
Únor Miskovic Stano 0:3
Leden Kučeja Václav 3:Sc
Leden Burian Tomáš 3:Sc
Leden Jančíková Marie 2:3
Leden Štefánek Antonín 1:3
Prosinec Holubec Jaromír 3:Sc
Prosinec Trefil Tomáš 3:2
Prosinec Mach Vladimír 3:2
Prosinec Štefánek Antonín 0:3
Listopad Pavliska Viktor 0:3
Listopad Dědek Jiří 0:3
Listopad Trefil Tomáš 3:1
Listopad Bystřičan Jiří 1:3
Říjen Kučeja Václav 1:3
Říjen Weiss Marek 0:3
Říjen Ujfaluši Marcel 0:3
Říjen Hamřík Milan 0:3
Září Gottvald Daniel 3:1
Září Bajgar Václav 0:3
Září Kučeja Václav 0:3
Září Hulík Radim 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec + Srpen Jašek Jakub 0:3
Červenec + Srpen Hulík Radim 3:Sc
Červenec + Srpen Dehner Marcel 0:3
Červenec + Srpen Duda Jiří 0:3
Červen Jašek Jakub 0:3
Červen Poloch Martin 3:Sc
Červen Vítek Lukáš 3:2
Červen Holík Pavel 3:Sc
Květen Zrasták Robert 1:3
Květen Kocur Aleš 3:0
Květen Krušina Miroslav 3:0
Květen Hanusek Jaroslav 3:1
Duben Bartusek Jirka 0:3
Duben Šeděnka Milan 0:3
Duben Bajgar Václav 0:3
Duben Holubec Jaromír 0:3
Březen Krušina Miroslav 3:Sc
Březen Holubec Jaromír 2:3
Březen Jančíková Marie 3:0
Březen Krňávek Jan 3:0
Únor Poloch Martin 3:2
Únor Bajgar Václav 0:3
Únor Sendžo Lukáš 3:0
Únor Mach Vladimír 2:3
Leden Gottvald Daniel 3:0
Leden Hlisnikovský Petr 3:Sc
Leden Hanusek Jaroslav Sc:3
Leden Miskovic Stano 1:3
Prosinec Gottvald Daniel Sc:Sc
Prosinec Vítek Lukáš 1:3
Prosinec Jeřábek Libor 3:1
Prosinec Moravec Mojmir 3:0
Listopad Jančíková Marie 1:3
Listopad Hluchník Petr 3:Sc
Listopad Zrasták Robert 0:3
Listopad Sendžo Lukáš Sc:Sc
Říjen Holubec Jaromír 1:3
Říjen Vítek Lukáš 0:3
Říjen Sendžo Lukáš 3:0
Říjen Hanusek Jaroslav 2:3
Září Jeřábek Libor 3:Sc
Září Žurková Lenka 3:Sc
Září Gottvald Daniel 3:1
Září Miskovic Stano 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Klimíček Igor 3:Sc
Červenec - Srpen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Červenec - Srpen Moravec Mojmir 3:0
Červenec - Srpen Krystyn Jan 3:Sc
Červen Hluchník Petr Sc:3
Červen Fiala Lukáš 3:2
Červen Mikesková Adéla 3:0
Červen Krystyn Jan 3:0
Květen Pospisil Vladimir 0:3
Květen Kašpar Luděk 1:3
Květen Zrasták Robert 2:3
Květen Hamříková Jarmila 3:2
Duben Zvereaca Dmitrii Sc:Sc
Duben Žák Igor Sc:3
Duben Tesař Martin 3:Sc
Duben Jančíková Marie 3:1
Březen Miskovic Stano 1:3
Březen Skacelik Adam 0:3
Březen Zrasták Robert 3:Sc
Březen Krystyn Jan 3:Sc
Únor Vítek Lukáš 2:3
Únor Střondala Tomáš 3:0
Únor Jančíková Marie 2:3
Únor Holubec Jaromír 0:3
Únor Zrasták Robert 3:2
Leden Kašpar Luděk 3:1
Leden Kubíček Michal 3:Sc
Leden Hulík Radim 0:3
Leden Vítek Lukáš 2:3
Prosinec Apl Roman 3:Sc
Prosinec Jeřábek Libor 3:1
Prosinec Skacelik Adam 3:Sc
Prosinec Krystyn Jan Sc:Sc
Listopad Hanusek Jaroslav 2:3
Listopad Pospisil Vladimir Sc:3
Listopad Fabián Dalibor 0:3
Listopad Weiss Marek 0:3
Říjen Krystyn Jan Sc:Sc
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Říjen Zvereaca Dmitrii 3:Sc
Říjen Vítek Lukáš 3:2
Září Střondala Tomáš 3:0
Září Hamříková Jarmila 3:0
Září Matyášek Marek 3:1
Září Vítek Lukáš 3:Sc
Září Vlček Lukáš 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Zvereaca Dmitrii Sc:Sc
Říjen Apl Roman Sc:Sc
Říjen Bandyová Ida Sc:Sc
Říjen Spáčil David Sc:Sc
Říjen Skipalová Sabina 3:1
Září Krystyn Jan 1:3
Září Spáčil David 2:3
Září Vítek Lukáš 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Vítek Lukáš 3:2
Červenec - Srpen Švidrnoch Marek 3:Sc
Červenec - Srpen Střondala Tomáš 3:0
Červenec - Srpen Apl Roman 3:Sc
Březen-Červen Černá Michaela 3:0
Březen-Červen Malečíková Jaroslava 3:1
Březen-Červen Strnadelová Lucie 3:2
Březen-Červen Vlček Lukáš 3:0