Avatars_small

Vlček Lukáš

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 9 2 7 1 22.22%
2018/2019 45 14 31 5 31.11%
2017/2018 23 5 18 1 21.74%
Celkem: 77 21 56 7 27.27%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Šandová (Myšková) Hana
Listopad Řeháček Petr
Listopad Osadnik Petr
Listopad Jančíková Marie 0:3
Listopad Skipalová Sabina
Říjen Bělíčková Petra 3:Sc
Říjen Žurková Lenka 0:3
Říjen Neuwirt Kamil 0:3
Říjen Bystřičan Petr Sc:3
Září Šandová (Myšková) Hana 1:3
Září Šlachta Michal 0:3
Září Bajgar Václav 0:3
Září Řeháček Petr 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krejčí Roman Sc:3
Červenec / Srpen Ludvík Pavel 0:3
Červenec / Srpen Skipalová Sabina 3:Sc
Červen Langrová Pavlína 0:3
Červen Jančíková Marie 0:3
Červen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Červen Skipalová Sabina 3:Sc
Květen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Květen Pácl Petr 3:Sc
Květen Martinková Terezie 3:Sc
Květen Žurková Lenka 0:3
Květen Krejčí Roman 0:3
Duben Řeháček Petr 0:3
Duben Jančíková Marie 2:3
Duben Malečíková Jaroslava 0:3
Duben Mikesková Adéla 0:3
Březen Čechák Vojtěch 0:3
Březen Zvereaca Dmitrii 0:3
Březen Žurková Lenka Sc:3
Březen Štěpnička Jan Sc:3
Únor Čada Josef 3:Sc
Únor Jančíková Marie 3:1
Únor Mikesková Adéla 0:3
Leden Krejcha Martin 0:3
Leden Mikesková Adéla 0:3
Leden Pácl Petr 0:3
Leden Žurková Lenka 3:Sc
Leden Střondala Tomáš 0:3
Prosinec Jeřábek Libor 0:3
Prosinec Jančíková Marie 3:1
Prosinec Žurková Lenka 0:3
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 0:3
Listopad Nový Jan 3:Sc
Listopad Bělíčková Petra 3:Sc
Listopad Zvereaca Dmitrii 0:3
Listopad Langrová Pavlína 0:3
Říjen Žák Igor 0:3
Říjen Pácl Petr Sc:3
Říjen Žurková Lenka 1:3
Říjen Mikesková Adéla Sc:3
Říjen Vašíček Petr 3:Sc
Září Bělíčková Petra 0:3
Září Mikesková Adéla 0:3
Září Krejčí Roman 3:0
Září Zvereaca Dmitrii 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Štěpnička Jan 0:3
Červenec / Srpen Dolkoš Dominik 3:Sc
Červenec / Srpen Žurková Lenka 0:3
Červenec / Srpen Šandová (Myšková) Hana 0:3
Červenec / Srpen Broda Kamil 3:Sc
Červen Demian Matúš 0:3
Červen Lampa Tomáš 0:3
Červen Jeřábek Libor 3:Sc
Červen Langrová Pavlína 0:3
Květen Žák Igor 0:3
Květen Malý Milan Sc:3
Květen Krejcha Martin 0:3
Květen Ludvík Pavel 0:3
Duben Spáčil David 0:3
Duben Tesař Petr 3:0
Duben Pernica David 0:3
Duben Malý Milan 0:3
Duben Žurková Lenka 0:3
Březen Fiala Lukáš 0:3
Březen Řeháček Petr 0:3
Březen Vašíček Petr 1:3
Březen Jeřábek Libor 0:3
Březen Tesař Petr 3:Sc