20b4accae183b67c46d4f746561f87112aade3e3_small

Zvěřinský Martin


???

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 46 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 120 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2010/2011 33 17 16 1 51.52%
2009/2010 29 25 4 0 86.21%
Celkem: 62 42 20 1 67.74%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Satke Tomáš 3:2
Červen Štěpař Jaroslav 2:3
Červen Fabián Dalibor 2:3
Červen Vlček Michal 3:Sc
Květen Štift David 0:3 1
Květen Klímek Lumír 0:3
Květen Fleško Jaroslav 3:2
Květen Oswald Pavel 3:1
Duben Prucek Milan 1:3
Duben Holinka Pavel 3:Sc
Duben Hartmann Silvie 3:2
Duben Marek Roman 2:3 1
Březen Sládeček Pavel 2:3
Březen Mutina Jan 0:3 1
Březen Marek Roman 1:3
Březen Klímek Lumír 1:3
Únor Krejčí Miroslav 3:2 5
Únor Holinka Pavel 2:3
Únor Štěpař Jaroslav 3:2
Únor Marek Roman 3:1
Leden Klímek Lumír 0:3
Leden Štěpař Jaroslav 1:3
Leden Sládeček Pavel Sc:3
Leden Mutina Jan 0:3
Listopad Ujfaluši Marcel 3:1
Listopad Špalek Jarda 3:Sc
Listopad Sládeček Pavel 0:3
Listopad Mutina Jan 3:Sc
Listopad Medek Pavel 3:2
Říjen Fleško Jaroslav 3:0
Říjen Medek Pavel 3:0
Říjen Trojka Aleš 3:0
Říjen Grigar Martin 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kyjovský Čeněk 3:Sc
Červen Trojka Aleš 3:1
Červen Kočvara Jan 3:1
Červen Fleško Jaroslav 3:0
Květen Oswald Pavel 1:3
Květen Krejčí Miroslav 2:3
Květen Štěpař Jaroslav 1:3
Květen Mutina Jan 0:3
Duben Samek Petr 3:1
Duben Grigar Martin 3:2
Duben Kubínek David 3:1
Duben Filipčík Pavel 3:0
Březen Frnka Viktor 3:0
Březen Ovčačík Martin 3:0
Březen Kočvara Jan 3:2
Březen Vitasek Petr 3:0
Březen Prucek Milan 3:1
Únor Psotka Petr 3:2
Únor Klimša Ladislav 3:0
Únor Krejčová Hana 3:0
Únor Badalová Veronika 3:1
Leden Kocmanová Natálie 3:0
Leden Ochonski Zdenek 3:Sc
Leden Vitasek Petr 3:0
Leden Medek Petr 3:0
Prosinec Fabián Dalibor 3:1
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 3:0
Prosinec Kyjovský Čeněk 3:0
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:0