Zpět

Komentáře (1)

Cc2d7bb07bd4bb58a5092f8a9354c445057c4c77_small

Štift David Úterý 18. Září 2012 14:18

Podzim se zeptal, co jsem dělal v létě a byla to smutná odpověď.. Ve vyrovnaném utkání jsem nebyl lepší, jelikož jsem šlapal fyzicky vodu a po třetím setu jsem chtěl umřít. Ale Klára si toho buď nevšimla, nebo jí mě bylo líto, a tak nešla do dlouhých výměn, které bych v momentální kondici asi nedal. Ve čtvrtém jsem to utloukl na mužskou sílu (hanba, ale tonoucí se stébla chytá) a servisem nebo v krátkých (spíš kratičkých) výměnách na 100% riziko jsem si vynutil další hru. Pátý set byl už o štěstí. To uznávám. Takže spíše se sluší přiznat remízu v hodinovce (dali jsme si herně celou hodinku naplno, lze-li to takto nazvat). Výsledek tedy byla plichta 4:4. Klára je dobrá a bude hrát vysoko. Jsem rád, že ji mám za sebou a ostatní soupeři ve skupině ještě před sebou :-)

K přídání komentáře musíte být přihlášen.