Zpět

Komentáře (1)

Cc2d7bb07bd4bb58a5092f8a9354c445057c4c77_small

Štift David Pondělí 28. Únor 2011 13:25

Honza zase výtáhnul ty svoje haluzové závěry setů, tradičně už jsem prohrál dva pitomé sety o dva body 10:12 a ztratil vyhraný poslední set ze stavu 8:3,9:5,10:8 na 10:12. A to musím Honzu prásknout, že si za stavu 9:5 přidal neuhraný bod a vsadil na kartu, že když se se mnou o ten bod trošku "pohádá" a vydede mě z koncetrace, tak mu to vyjde a ztracený set získá, i když už byl na lopatě jak Jeníček u Ježibaby a stačilo zavřít pec. Povedlo se mu to, takže se ani moc nemůže divit, že jsem jej za trochu nesportovní chování seřval. Ale slibuji, že to bylo naposledy, co jsem se kvůli tomu pitomemu gumovému míčku vzušoval. Když mi ten nahoře nedá ani takový zápas (maximální výkon, koncentrace,obrázení nepříznivých výsledků v setu) a nechává mě OPAKOVANĚ dotáhnout zápas na dohled vítezství jednoho míčku, který už pak nedostanu, tak mu na ta vítězství, squashovému pánu Bohu, s..u, pardon kašlu. O snad "dvacátém a jednadvacátem" (metaforicky) setu za poslední tři měsíce v lize, které jsem prohrál o blbé dva míčky (12:10,14:12 nebo 15:13) už ani nemluvím.

K přídání komentáře musíte být přihlášen.