23.6.2016 1 komentář
8d07a669a743e5930310177b4350e3897cd797b8_medium
Další léto plné sportu!

SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ KEMP #2

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ DĚTSKÉ AKADEMIE - Chorvatsko #2
Ručička teploměru začíná stoupat výš a výš. Jasné znamení toho, že LÉTO je tady!!

Čas, který pro jiné znamená klid, volno a prázdniny...pro rodiče však nastává doba velkého dilema... KAM S NIMI (těmi milými, hodnými a věčně usměvavými andílky - dětmi / poz.red.) :D

Světe div se, ale i letos máme geniální řešení! Léto neléto, budou makat! (Rodičové se pak můžou alespoň na chvílí pěkně flákat ;D)

Druhý ročník příměstského sportovního kempu startuje první srpnový týden! Ještě nemáte rezervačku pro svou ratolest? Telefon do ruky, laptop na klín nebo valte přímo do haly sportovního centra FAJNE!


Sportovce menší vzrůstem, zato veliké nadšením a energií čeká další týden plný sportu, akce a zábavy. Pro své hrátky budou mít k dispozici celý areál SC FAJNE - jen a jen pro sebe!

Užijí si naplno nejen squash, badminton, ale také akční hry venku i uvnitř. Bystré oko na ně budou házet zkušení "fajňáčtí" trenéři a trenérky.
V momentech bez raket a míčů je pro ně nachystáno mega množství společenských her a kvízů. Zkrátka den naditý zážitky! :)
Videookénko se záznamem loňského rachotu ke zhlédnutí TUTAJ

Konec srpna (19.-26.8.) je poté zasvěcen teplíčku a koupání v moři. Ano, ano i letos se vydá dětská sportovní akademie na své soustředění u Jadranského moře.
Rakety opět nechají doma. Využijí zdravé mořské klima a zaměří se na všeobecnou fyzickou přípravu a kondici. Cíl bude jasný. Vyladit formu tak, aby v září naběhli na kurty v plné síle a bojovali o další úspěchy a medaile.
Loni to byl nářez, letos to bude masakrrr! :D KUKAJTE!

Máte zájem o sportovní vyžití pro Vaše malé sportovce? Hledejte ZDE či ZDE :)

Slunce nejen v duši přejí Vaši,

Market & Vojta

PS:

Komentáře (1)


K přídání komentáře musíte být přihlášen.