29.12.2015 žádné komentáře
7bdc61583b5ce2b83291ca0fb396539be62c1082_medium
Ostrava žije squashem i v prosinci

Aktuální dění ve squashové lize

Ohlédnutí za turnaji ve vánočním čase

Co nás čeká v lednu?

Je tu konec roku 2015. Dárky jsme rozbalili. Kilogramy nabrali a výživové poradce vyděsili.
Pravý čas ohlédnout se za prosincovým děním na squashových kurtech a podívat se, co nás čeká v lednu.

Ostravská squashová liga je v plném proudu. Prosinec je vždy hektický. Uvidíme, kolik nadšených hráčů odsunulo své zápasy až na Silvestra a kolik napočítáme neodehraných utkání. Žebříčku zatím dominuje Mirek Sikora, který od začátku letošního ročníku ligy prohrál jediné utkání. Vše však nasvědčuje tomu, že boj o nejvyšší příčky bude i letos více než vyrovnaný. Vítězové předchozích ročníků soutěže David Juráň a Marcel Ujfaluši, jak je známe, zbraně určitě nesloží. Martin Vaněk, já a další skupinka nepříjemných soupeřů však jmenovaným Mistrům neprodá svou kůži lacino.

Mezi ženami tradičně vládne Verča Badalová před Sandrou Jüttnerovou a Janou Kovaříkovou.

V prosincovém kole se aktuálně velmi daří Petru Nesrstovi a Adamu Špánikovi, kteří mají našlápnuto do nejvyšších pater soutěže. Ve stohlavém poli hráčů ligy se v prosinci našli i tací, kteří již mají odehrány všechny zápasy – a co více – všechny vítězně. Pogratulujme tedy Kubovi Jaškovi, Ivanu Lerchovi, Davidu Rechtorisovi, Adamu Uhlířovi a Jirkovi Sikorovi. Těšte se, další měsíc to budete mít všichni těžší!

Vánoční čas přinesl několik dalších zajímavých turnajů a výsledků. Čtrnáctiletý Viktor Byrtus (HKC Ostrava) bez potíží vyhrál turnaj mužů kategorie B v Brně. V žebříčku mužů již dnes atakuje pozice, které zajišťují start na Mistrovství České republiky. Přejeme na blížícím se juniorském British Open, kde bude i letos největší nadějí českého squashe, hodně štěstí.

Tradiční krásný turnaj na 2. svátek uspořádal také dlouholetý hráč OSL Pavel Brynda. Na bedně se tentokrát v SC FAJNE umístili domácí hráči - Kubíčci a Tom Wrona.

Další díl série turnajů „o hodinky“ hostilo centrum v Mariánských Horách. Překvapení se nekonalo. Vyhrál Vojta Babišta, který si poradil s druhým Martinem Dvořáčkem i třetím Danem Teuchnerem.

V lednu nás čeká tradiční ples Hoďte se do gala!
Info ZDE
30. ledna 2016 proběhne také třetí díl úspěšného squashového seriálu D-TOUR SC FAJNE 3. kolo.
Přihlašte se ZDE.

Přeji hodně zábavy na squashových kurtech i v roce 2016.

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.