5.1.2016 žádné komentáře
Fa41e64521263770fee3551da5b58e07608f335a_medium
Elitní hráči si zatrénovali v SC FAJNE

Karlovi koně opět pod dohledem

Co na sebe práskli přímo na kurtech?

Rozhovory s neobyčejně zvědavým Vojtou ZDE

Špičkoví hráči, trenéři a reportéři nezahálejí ani před Silvestrem.

28. prosince si do SC FAJNE přišli zatrénovat přední hráči českého squashe a odchovanci trenéra Karla Wankeho Dan Mekbib a Anna Klimundová. Anička s sebou navíc přibrala svého přítele Lucase Sermeho z Francie – hráče první světové padesátky.

Dan začínal pod Karlovým vedením v Opavě. Četné squashové úspěchy sbíral již od juniorských kategorií. Momentálně je za Honzou Koukalem a Petrem Martinem třetím nejlepším hráčem u nás. (poznámka autora: můj poslední set s Danem skončil i přes mou velkou a Danovu malou snahu 0:11, takže mu mám co vracet…)

Anička Klimundová je momentálně druhou hráčkou českého ženského žebříčku. Na posledním mistrovství republiky prohrála až ve finále. Přivezla si také bronz z mistrovství Evropy. Ale to není všechno. Krom squashové rakety ovládá mistrně i další strunný nástroj. Lidí, kteří hrají na hudební nástroj a věnují se sportu, je poměrně hodně. Málo ale těch, kteří koncertují v USA, či s kytarou v ruce doprovázejí houslového virtuóza Václava Hudečka, jako Anička.

Zkrátka s trenérem Karlem, který všemu samozřejmě přihlížel, jste ve správných rukou.

Dost bylo představování. Podívejte se sami, jak to na tréninku vypadalo. Co vše Vojta zjistil?

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.