31.5.2016 žádné komentáře
B6a4e59f58bd87550f08c8e463becd55477495b5_medium
3 nad 40 v Ostravské squashové lize

Závěrečný díl D-TOUR SC FAJNE v sobotu

Konfrontace hráčů všech výkonnostních úrovní

Kdo se propotí k štědrým prize money?

Squashová liga se blíží do cílové rovinky. Zatímco bystřejší pozorovatelé už tuší, jak by to mohlo dopadnout v hlavních kategoriích, na velký souboj je zaděláno mezi zkušenými borci nad 40 let. Nejlépe si zatím vede mistr vítězných úderů přímo z returnu Petr Nesrsta. V těsném závěsu je se svými boasty loňský vítěz kategorie Dalibor Fabián a také orlovské eso a hráč s nejdelším krokem v soutěži Tomáš Bartosz. Na rozuzlení si však budeme muset ještě měsíc, dva počkat.

S čím čekat nemusíme, je přihlašování na oblíbený sobotní turnaj v SC FAJNE. Pro někoho je motivací skvěle si zahrát a potrápit favority, pro jiného získat pár bodíků do národního žebříčku před startem nové sezóny. Najdou se i tací, kteří nepohrdnou dočasnou slávou nebo přilepšením si do rodinného rozpočtu. Hráči všech úrovní a přístupů jsou očekáváni na turnaji republikové kategorie D.

Turnaj je zároveň poslední částí šestidílné série D-TOUR SC FAJNE. Oficiální průběžné pořadí organizátoři úzkostlivě tají. Víme jen, že nejlepších pět hráčů celkového pořadí si mezi sebe rozdělí krásných 11 500 Kč. Dle analytického útvaru Alešova úterního okénka je o prvních dvou příčkách rozhodnuto. Nedostižnému Vojtovi Babištovi sekunduje zpovzdálí Tomáš Hanzelka. Trumfy na kvalitní umístění držím tentokrát v ruce i já. Dobrou pozici na závěrečný atak si vytvořili zejména Petr Kopecký, David Juráň nebo Martin Dvořáček, kteří zatím figurují mezi přihlášenými. Objev letošní D-TOUR Adam Špánik tentokrát zřejmě nedorazí a otevírá šance pronásledovatelům. Zůstane černý Petr Petrovi?

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.