17.1.2017 žádné komentáře
6257431250890193f0cab8e799b124a2689ccd89_medium
Přihlašujte se na sobotní céčko

Áčko v Praze i s Pavlem Sládečkem ml.

Druhá polovina ledna patří v raketových sportech tradičně tenisovému Australian Open. Ve squashi sice podobně pohádkové odměny jako v tenisu nevedeme, i tak ale bude na ostravské scéně oč hrát.

Už v sobotu se uskuteční turnaj kategorie C. Startovní pole se krásně plní a prozatím to vypadá na velmi vyrovnaný turnaj bez zřejmých favoritů. Přihlásit se můžete nejpozději dnes (v úterý) do půlnoci, tak si pospěšte, ať nic nepropásnete.

O motivaci nejvýše nasazených regionálních hráčů na tomto céčku může být postaráno. Již v únoru se koná v Ostravě turnaj kategorie A, kde se předpokládá účast největších českých squashových hvězd. Jistotu účasti (s raketou v ruce) garantuje pouze umístění do 75. místa v národním žebříčku a k tomu už to někteří z účastníků céčka nemají daleko.

Tuto sobotu se v Praze koná také mužské áčko. Standardní zastoupení ostravské elity doplňuje tentokrát i český exmistr Pavel Sládeček ml. Ten se na áčku delší čas neukázal a bude zajímavé sledovat, kolika elitním hráčům českého žebříčku dokáže rozdat trochu radosti.

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.