21.2.2017 žádné komentáře
8cb51b7e90a2667f88cdb8dd4acedf6be858fa14_medium
Jakub Slavíček čeří vody v Ostravské squashové lize.

Viktor Urban v zápasu měsíce udolal Dana Vojtoviče.

4. díl D-TOUR SC FAJNE se blíží.

Průběžné pořadí série odtajněno.

Ostravská squashová liga zůstávala v posledních týdnech na okraji zájmu otevřených okenic. To je však škoda. Soutěž s aktuálně téměř stovkou nadšených hráčů má na ostravské scéně nejen tradici, ale i velký smysl. Některým nabízí příjemný relax po skončení pracovního dne, jiným vyčerpávající souboje o každý bod. Čas od času soutěž vyprodukuje hráče, kteří se poctivě prokousávají pyramidou a zlepšují tak dlouho, až získají příležitost měřit síly s těmi nejlepšími. Právě takovým hráčem je nyní Jakub Slavíček. Tento 16letý junior vsadil na spolupráci s trenérským esem Karlem Wanke a již to nese své ovoce. Odměnou mu budiž účast v nejvyšším patře pyramidy. Určitě není bez šance na ještě úspěšnější squashovou budoucnost. Jen vytrvat.

Zlepšuje se také Viki Urban, což pocítil jeden z nejhouževnatějších soupeřů v lize Dan Vojtovič (10:12, 11:9, 11:7, 9:11, 9:11 pro Viktora – krásná bitva).

Na průběžném pódiu si drží místa parťáci z OSTRAVA SQUASH KLUBU David Juráň, Mirek Sikora a Marcel Ujfaluši, následováni trojicí z Havránka Jirka, Vojtovič, Urban. Nejlepším ryzím amatérem v soutěži, který nefiguruje na oficiálním republikovém žebříčku je Jakub Jašek na osmém místě. Mezi ženami dlouhodobě nenachází soupeřku Verča Badalová.

Věřme, že do budoucna přijde na chuť této soutěži v Ostravě ještě více hráčů…

Čtvrtým z šesti dílů bude už v sobotu 4. března pokračovat série otevřených turnajů s názvem D-TOUR SC FAJNE. Po hříchu se jedná o jedinou letošní turnajovou sérii, která je v Ostravě otevřena všem hráčům. Dá se očekávat početné startovní pole, porce vyrovnaných zápasů pro každého a příjemný turnaj, který utíká v rychlém tempu.

Buďte u toho a rezervujte si místo na turnaji už teď ZDE.

A co by to bylo za turnajovou sérii bez průběžného pořadí? Naší redakci se dlouho utajovaný žebříček podařilo získat a exkluzivně si jej můžete prohlédnout ZDE.

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.