28.2.2017 žádné komentáře
7692c1321d327d27d63f62f500c4313ef2ef3209_medium
Extraligoví Buldoci Praha v ohrožení.

Přidá Koukal 18. titul republikového šampióna?

Přihlašujte se na sobotní D-TOUR SC FAJNE.

Už i nejvyšší česká soutěž družstev má za sebou třetí hrací víkend. A dějí se věci!

V extralize se bojuje v průběhu sezóny zejména o první čtyři pozice v tabulce, které zajišťují účast v „play-off“. Suverénně si letos počíná zahraničními hvězdami posílený SC Strahov. Na druhém místě je tým Viktoria Brno SPORTPROFIT, kde kostru tvoří hráči české top 10 (Mekbib, Švec, Uherka, Jadrníček). Ostravští CORKERS mají play-off také v kapse. Za zmínku tradičně stojí extraligové výkony Viktora Byrtuse, který v neděli porazil českou osmičku Ondřeje Ertla a na lopatě měl i třetího Petra Martina, i když nakonec prohrál 2:3. Překvapením je však relativně značná (šestibodová) ztráta Buldoků (Koukal, Martin a spol.) na čtvrté „béčko“ Viktorie Brno. Buldoci nejsou před posledním hracím víkendem zcela bez šance. Nicméně, z této šlamastiky aby jim pomáhali všichni Gaultierové…

Již o tomto víkendu proběhne 25. Mistrovství České republiky ve squashi. Otázka širší české sportovní veřejnosti zní jasně. Získá Jan Koukal ve 33 letech 18. titul mistra republiky? I když by to soupeři z nejužší špičky rádi rozporovali, cokoli jiného než další Koukalovo vítězství by bylo (i letos) prvotřídní senzací.

Nejdůležitější víkend českého squashe se blíží. Hrstka nejlepších se potká v Praze na „Republice“, no a my ostatní v sobotu na D-TOUR SC FAJNE. Nezapomeňte se přihlásit, uzávěrka se blíží.

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.