081db550d7e08827544e0a138ccc80aaf1050a86_medium
Zajímaví hráči na Mistrovství ČR ve squashi.

Přihlašování na 5. díl D-TOUR SC FAJNE otevřeno.

O víkendu směřovaly zraky ostravských příznivců squashe ke dvěma významným událostem.
Report
ze 4. dílu D-TOUR SC FAJNE jste si již na stránkách squashové ligy mohli přečíst dříve.
O mistrovství republiky s významnou ostravskou stopou toho bylo napsáno ještě více.
Pojďme si připomenout některé zajímavé výsledky místních hráčů napříč kategoriemi, které přinesl v Praze hraný šampionát.

V kategorii mužů přidal neuvěřitelný 18. individuální titul Jan Koukal. Z ostravských hráčů dosáhl na životní výsledek finalista Jakub Solnický. Viktor Byrtus prohrál vyrovnané čtvrtfinále a nakonec skončil osmý.
Mezi ženami obsadila pěkné 14. místo Denisa Rohunová a 21. místem se neztratila ani Klára Mihulová.

Mistrovství z první ruky - rozhovor s trenérem Karlem Wankem

Ve „veteránských“ kategoriích Masters se objevilo také mnoho zajímavých jmen.
Třinecký Roman Moravec bral v kategorii nad 40 let 12. místo.
V M45+ se s hlavním pavoukem rozloučili již v prvním kole Petr Rohun (10.) a Marek Červek (12.). Druhým místem v kategorii se blýskl Kamil Jankovič, který hrává 1. ligu za Zlín.
Obhajoba titulu čekala Pavla Hořínka, který letos startoval v kategorii M55+. Prohrál však s pozdějším vítězem Milanem Vlasákem a skončil 8.

V sobotu proběhne v Ostravě turnaj mužů kategorie C. Tentokrát se bude hrát v SBA centru (Havránek).
Přihlašovat se můžete do středečního rána ZDE.
Mezi přihlášenými je již například David Hálek a není tajemstvím, že si zdejší turnaj v poslední době oblíbil Tomáš Bajgar.