4.4.2017 žádné komentáře
F255065811b9a1e99aa810dbdd636760e66e8c57_medium
Poslední víkend 1. - 3. ligy družstev před námi.

Prvoligové týmy z regionu v sobotu na SC FAJNE.

Ostravské týmy ve druhých ligách.

Třetí liga – taky liga.

Alešovo úterní okénko nově se znakem ®
Prvoligové týmy z regionu v sobotu na SC FAJNE

V první lize letos jednoznačně kráčí za titulem, který zajišťuje vstupenku do baráže o extraligu, Brutus Team z Ostravy. Dalším zástupcem z našeho města je tým SC FAJNE, který je momentálně na 4. místě v těsném závěsu za dvěma brněnskými družstvy. O svou prvoligovou příslušnost bude ještě muset výrazně zabojovat Zlín, který zatím trochu ztrácí. Uherské Hradiště se příští sezónu zřejmě představí ve druhé lize. Posledním hracím dnem soutěže je sobota. Přijďte fandit ostravským týmům. Hrát se bude od 10:00 – 16:00 na sportovním centru FAJNE.

V první lize žen má Ostrava zastoupení v podobě dvou týmů SC FAJNE. Áčko je zatím těsně třetí za týmem ze Strahova. Vedoucím týmem soutěže je Squash Modrý svět z Prahy. Hrát se bude v Praze.

Ostravské týmy ve druhých ligách

Trochu opuštěně se může cítit družstvo Squash Baník Ostrava „B“ z Mariánských Hor ve druhé lize (skupina F – tzv. „znojemský okruh“). Zatím je na páté příčce a vypadá to nejspíše na nepopulární květnovou baráž o setrvání v soutěži.

Ve druhé lize (skupina E) oslaví titul a postup do vyšší soutěže silný tým CORKERS B Ostrava. Výbornou 2. příčku v tabulce se pokusí uhájit loňský vítěz 3. ligy SC FAJNE A. Dotírat na ně budou domácí Třinec a Ostrava – Mariánské Hory. FAJNE má v soutěži také B-tým, který je zatím na páté příčce zaručující baráž o setrvání v soutěži. Sezóna se zatím příliš nedaří dosud tradičnímu účastníkovi soutěže z Valmezu.

Třetí liga - taky liga

Po tříleté nadvládě týmů z SC FAJNE ve třetí lize dostávají prostor další družstva. Zatím si vede nejlépe tým SBA squash Ostrava, který usiluje o návrat do druhé ligy. O důležitou druhou příčku si to rozdají týmy Olomouce a Bílovce.

Aleš

PS: Speciální poděkování patří kamarádovi Tomáši Wronovi, který mě upozornil na aktivity jistého "valašského darebáka". Jeho údajně "novou rubriku" nazvanou Úterní okénko si prý nemáme nechat ujít...

Co si o tom myslíte? :)))

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.