9.5.2017 žádné komentáře
1e19df3621e5d69bccd4f101b25ac8a2ed8f61ba_medium
Třineckým sportovcem roku 2016 squashista Byrtus!

Áčko žen i mužů o víkendu v Brně.

Poslední céčko již tuto sobotu v Ostravě.

Třineckým Mladým sportovcem roku 2016 se stal hráč squashe Viktor Byrtus.

Viktorovi gratulujeme k "vpodstatě mezinárodnímu" ocenění a přejeme za redakci hodně úspěchu na Mistrovství Evropy týmů do 17 let, které se odehraje tento týden v Praze na Hectoru. Jak známe Viktora, určitě náš tým potáhne k co nejlepšímu umístění.

Blížící se víkend přinese rovněž poslední velké boje na turnajích v metropolích Moravy a Slezska.

V Brně se uskuteční áčko žen a zatím to vypadá, že by se mohl konat velký turnajový návrat Olgy Kolářové po mateřské pauze. Mezi již přihlášenými účastnicemi je také ex-opavská Anna Serme a ostravská Denisa Rohunová.

Právě Denisa je aktuálně ve formě – o víkendu vyhrála juniorské áčko hned ve dvou kategoriích (G19 a G23).

V Brně na Viktorii se souběžně s ženským turnajem odehraje také mužské áčko. Výborné vyjednávací schopnosti opět prokázal Petr Rohun, který (si) získal divokou kartu pořadatele. Domácí fanoušci se nejvíce těší na premiéru Michala Štěpána a Tomáše Havlíka mezi „áčkaři“. Čeřit výsledkové vody se pokusí i další hráči – např. zástupci dvou nejsilnějších ostravských klubů (Corkers Ostrava a OSTRAVA SQUASH KLUB). Účastníci z Česka, Polska i Slovenska dodají turnaji mezinárodní rozměr.

V Ostravě u Havránka proběhne závěrečné céčko sezóny. Uvidíme, kdo se těší nejvíc na řízečky a kdo si přijede hlavně pro body a prémie. Zatím jsou nejvýše nasazenými hráči David Juráň a Marek Holuša, ale třeba nás ještě nejedno eso překvapí svou účastí.

Aleš

* Detailní informace o zmíněných turnajích hledejte ZDE.

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.