31.10.2017 žádné komentáře
6181b28f302d0a9d777e3da8835560f690e01990_medium
Olomoucké béčko přineslo mnohá překvapení.

Listopadový program nejen pro ostravské squashisty

Říjen je tradičně jedním z nejnabitějších měsíců squashového kalendáře. Nad rámec, na čele pořadí velmi vyrovnané, Ostravské squashové ligy totiž mnozí hráči absolvují republikové soutěže družstev, klubové turnaje či národní turnaje nejrůznějších kategorií.

Posledním významným říjnovým turnajem na Moravě bylo sobotní olomoucké béčko. Startovní listina překvapila četnou účastí hráčů s prvoligovými zkušenostmi. Zúčastnila se však i řada ostraváků. 1. místo si odvezl vítěz nedávného céčka na SC FAJNE Josef Šebek, který se dostal do skvělé formy a na cestě za vítězstvím porazil nejedno velké jméno místního squashe (ve finále třeba výborně hrajícího Martina Ředinu).

Mezi 4. – 8. místem se seřadila čtveřice hráčů reprezentující v soutěžích družstev ostravské týmy (4. Kopecký, 5. Wasilewski, 6. Kubíček A., 8. Burián). Hráči SBA Squash clubu Petr Stryja, Petr Hlisnikovský a Roman Marek obsadili 11., 13., resp. 14. místo. Mariánské Hory zastupovali na turnaji Petr Rohun (16. místo) a Martin Němec (25.).

Nechme se překvapit, jak se říjnové výsledky projeví v novém národním žebříčku, který by měl být k dispozici již zítra.

Ani listopad nebude squashově chudý. Bonbónkem bude turnaj kategorie C, který pořádá Pavel Holinka na SC FAJNE už 11. listopadu. Loni se přihlásilo neuvěřitelných 56 hráčů a vítězem se stal Pavel Sládeček ml. Netradičně ve čtvrtek 16. 11. (v předvečer státního svátků) by měl pořádat Michal Zoubek v SC Mariánské Hory druhý díl série CNC PRODUKT CUP. Na 26. 11. pak zve SC FAJNE na druhý díl D-TOUR, které je pro účastníky zároveň vstupenkou na očekávané únorové pokračování série. Jak víte, na tomto turnaji se představí 2 hráči z úzké světové špičky. Přihlašujte se a užívejte squashe!

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.