21.11.2017 žádné komentáře
2786f6b81138a1050d844ec93c9c6e9216151381_medium
Závodní squash v Česku nabírá sílu.

Hráči z Ostravy jsou tradičně vidět.

Konec listopadu patří turnajovým sériím.

Sobotní D-TOUR na FAJNE láká slušné hráče.

Listopadové turnaje letos lákají rekordní počty účastníků. Turnaje áčkových a céčkových kategorií přitáhly celkem 167 hráčů a hráček. Na áčku kraloval Dan Mekbib. Z ostravských hráčů si nejlépe vedl Jakub Solnický, který skončil 3. Petr Kopecký obsadil výborné 13. místo. 21. místo uhrál Benjamin Bergel. Já prošel předkolem a pak už se spíše kochal (31. místo).

Ženské áčko vyhrála Olga Kolářová, která dala soupeřkám najevo, že je zpět v boji o nejvyšší mety. Velmi dobře si vedla ostravská Denisa Rohunová (6. místo), která v posledních dnech sbírá také mezinárodní úspěchy. Romana Adámková uhrála 19. místo.

Z céček nejvíce táhl Přebor Moravy a Slezska hraný na SC FAJNE. Roman Švec a Martin Štěpán st. v průběhu turnaje šetřili síly na očekávané finále. V něm byl lepší Roman, který tak shrábnul nejvyšší odměnu. Za finalisty se seřadili ostravští mladíci Strouhal, Slavíček a (skoro mladík) Tomáš Hanzelka. Borci, co se z Přeboru na poslední chvíli odhlásili, neb šanci na triumf necítili, vyhráli paralelně hraná céčka v Mostě a Poděbradech.

Ve čtvrtek se konal za účasti 16 hráčů 3. díl turnajové série v Ostravě Mariánských Horách. V nejlepší formě hrál Petr Rohun, který svým pohybem a přesností porážel o generaci mladší hráče. Druhý jsem skončil tentokrát já. Třetí místo bral Jarda Špalek, když přehrál Pavla Holíka.

Již v sobotu bude pokračovat 2. dílem také další významná ostravská squashová série s názvem AT Computers D-TOUR. Již teď je pole přihlášených poctivě prošpikováno výbornými hráči. Přihlašujte se!

Ať žije squash!

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.