12.12.2017 žádné komentáře
A7d3556c03c4627e73f4a212df0cf49c3438b44e_medium
Céčko v Brně vyhrál Roman Švec před Filipem Strouhalem.

Na áčku první Solnický, třetí Byrtus.

Béčko v Mariánských Horách za dveřmi.

Rok 2017 končí mistrovstvím světa.

Squashově bohatý prosinec pokračuje. V úvodním týdnu se odehrálo další kolo ligy družstev a kdo zapátral, mohl si i přečíst zpracované reporty, zejména od velkých squashových týmů, které mají více družstev napříč soutěžemi.

1. liga mužů zůstává poměrně vyrovnaná. Z ostravských týmů je na tom nejlépe juniorský výběr ostravských CORKERS – 2. pozice. Ve druhých ligách si vedou velmi dobře oba týmy SC FAJNE – 1. a 2. pozice v tabulkách. Ve třetí lize průběžně vede tým ostravského squashového centra SBA Havránek – tým KORAS. Mezi ženami je v první lize v čele tým z SC FAJNE, má však oproti hlavním soupeřům více odehraných zápasů.

V sobotu i v neděli byli ostravští hráči opět hodně vidět. Na céčku v Brně se prosadil očekávaným druhým místem stále lepší a lepší Filip Strouhal, který nestačil jen na „neporazitelného“ Romana Švece. Na áčku využili neúčasti části konkurence dokonale Solnický s Byrtusem. Kuba zvítězil, Viktor bral třetí místo.

Zraky fanoušků světového squashe jsou upřeny na individuální mistrovství světa, kde se v kvalifikaci krátce mihnul i Daniel Mekbib. O fotbalu se někdy říká, že je to hra, kterou hrají proti sobě 2 týmy o 11 hráčích a vyhrají Němci. Uvidíme, zda se na mistrovství světa potvrdí, že squash je sport, kde hrají proti sobě hráči 2, každý set do 11 bodů, no a vyhraje Egypťan.

Již ve středu v 10 hodin dopoledne je uzávěrka turnaje kategorie B, který se koná v sobotu v Ostravě-Mariánských Horách. Přihlašujte se na poslední chvíli ZDE. Turnajům této kategorie v Ostravě není konec. Hned první sobotu roku 2018 proběhne ve sportovním centru FAJNE další. Očekávána je ještě větší účast, takže si nezapomeňte rezervovat místo pro sebe. Hráčům, kteří nesplňují kritéria pro přihlášení mohou pořadatelé udělit divokou kartu.

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.