26.12.2017 žádné komentáře
7a8fc869da357bf17af642c348787991f934dbc5_medium
Vánoční turnaj patřil Petru Rohunovi.

Viktor Byrtus nejlépe nasazeným Čechem na British Junior Open.

Béčko v Ostravě již 6. ledna 2018. Přihlašujte se.

Na Vánočním turnaji v Ostravě-Mariánských Horách se na třech kurtech představilo hezkých 22 hráčů. Již od startu osmifinálového pavouka se hrály vyrovnané zápasy. Po několika drobných překvapeních se do finále probojovali ostřílený Petr Rohun a vyzývatel Marek Holuša. Po pěti setech běhavého squashe se z triumfu zaslouženě radoval Petr. V utkání o třetí místo zvítězil Lukáš Kamp, který odvrátil mečbol proti Aleši Kubíčkovi.

Vánoční turnaj byl zařazen do devítidílné série CNC Produkt Tour 2017/2018. Právě výše uvedení hráči si vedou nejlépe také celkově. Série ještě ale není ani ve své polovině a pořadí se bude jistě dále přelévat.

Již 3. ledna 2018 začíná v britském Birminghamu nejprestižnější juniorský turnaj sezóny – British Junior Open 2018. V kolébce heavy metalu tak opět dojde ke konfrontaci českého, evropského a mimoevropského squashe. Ostrava bude nejvíce zvědavá na výkony Viktora Byrtuse, který se představí v kategorii do 17 let. Viktor se vešel mezi 8 nasazených a krátce před svými 17. narozeninami bude mít ideální možnost opět zaútočit na výborný výsledek. Mezi nasazenou „třicetdvojku“ se ve stejné kategorii vešel další oblíbený hráč Marek Panáček z Brna. Představí se i další čeští hráči a české hráčky napříč kategoriemi. Uvidíme, zda se někomu podaří prorazit.

Nezapomeňte se přihlásit na turnaj kategorie B, který se koná 6. ledna 2018 v SC FAJNE.

Všem squashistům dobré vůle přeji hezký zbytek vánočních svátků. Ať se po Novém roce zase potkáme radostně na kurtech!

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.