27.3.2018 žádné komentáře
C99e25ef78558952dc64e562b60ad128cbd76fac_medium
Marek Panáček ukončil Šichnárkovu dominanci.

Viktor Byrtus si dnes zahraje o titul mistra Evropy.

V Mariánských Horách pokračuje ve čtvrtek CNC PRODUKT CUP.

Na turnajích béčkové a céčkové kategorie platilo posledních několik sezón následující: pokud se mezi přihlášenými hráči objevil Jakub Šichnárek, hrálo se "jen" o druhé místo. Ne jinak tomu mělo být i v sobotu na turnaji mužů kategorie B v Ostravě Mariánských Horách.

Každá série však jednou končí.

Na turnaji se sešlo několik kvalitních vyzyvatelů v čele s Jakubem Zapalou, Jakubem Wasilewskim nebo Janem Rybou. Nakonec však všem vypálil rybník ten nejmenší a nejmladší. Marek Panáček ve finále udolal Kubu Šichnárka 3:2 na sety a vyhrál svůj první béčkový titul v kariéře. Klobouky dolů.
V zápase o třetí místo uspěl Jakub Wasilewski, který přehrál dalšího Jakuba – Zapalu.
Z hráčů Ostravské squashové ligy jistě stojí za zmínku čtvrtfinálová účast juniora Michala Macíčka.

panacek.jpg

Velkého mezinárodního úspěchu dosáhl na mistrovství Evropy do 19 let v Polsku nejlepší český junior Viktor Byrtus. Třinečák Viktor to má do Bielsko-Biale, kde se šampionát koná, skutečně kousek a zatím si vede skvěle. Ve čtvrtfinále i v semifinále si poradil s anglickými soupeři a dnes (úterý v 17:00, možno sledovat on-line) si zahraje o titul mistra Evropy. Nečeká ho však nic jednoduchého. Victor Crouin z Francie je nejen turnajovou jedničkou, ale zároveň hráčem, který je v první stovce světového žebříčku mužů = aktuálně výše než kdokoli z českých hráčů. Výšek se však (jak vidno) nebojí ani český Viktor!

Byrtu-okno-skok.png

Již ve čtvrtek pokračuje v Ostravě – Mariánských Horách 6. dílem turnajová série CNC PRODUKT CUP. Průběžnému pořadí zatím vévodí Lukáš Kamp, druhý je Marek Holuša a třetí Petr Šimeček. Do celkového pořadí však jistě budou chtít promluvit další hráči v čele s domácím Petrem Rohunem.
Máte-li zájem zahrát si, kontaktujte pořadatele.

Squashi zdar.

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.