8.5.2018 žádné komentáře
44c3c8879df7596fdbe7d048749829d6826a9762_medium
Kdo vyhraje squashovou ligu?

Turnajové série jdou do finále.

Květnové turnaje v regionu.

Sezóna se pomalu chýlí ke konci, ale to rozhodně neznamená, že by hráči squashe měli v květnu málo příležitostí skvěle si zahrát.

Ostravská squashová liga má na programu poslední 3 kola a je zřejmé, že o titul a pódiová umístění si to v hlavní kategorii rozdají Dan Vojtovič, Marcel Ujfaluši, Mirek Sikora a Vláďa Jirka.

Bude se radovat znovu po čase vítěz ze sezóny 2012/2013 Marcel nebo poznáme zcela nového vítěze?

Do finále se blíží i dvě nejoblíbenější „open“ turnajové série na Ostravsku.

Finálové kolo D-TOUR je na programu 26. května. Prvních deset hráčů celkového pořadí si odnese ceny a pořadí se může ještě značně přelévat. Věřme, že se na turnaj přihlásí co nejvíce hráčů, kteří využijí jednu z posledních možností zahrát si turnajové zápasy v této sezoně.

Již v pátek 18. května pokračuje předposledním dílem „mariánskohorská tour“. Kdo preferuje páteční večerní turnaje, neměl by chybět.

Již tento týden je na programu poslední letošní céčko v Olomouci. Uzávěrka přihlášek je ve středu v 10h a vypadá to, že se v centru OMEGA sejde početné a vyrovnané pole účastníků.

Stejný den se odehrají také poslední turnaje kategorie A (mužů i žen) v brněnském centru Viktoria. Uvidíme, jak si povedou hráči a hráčky z Ostravy v této konfrontaci.

Squashi zdar.

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.