18.9.2018 žádné komentáře
224346252a694eafb403af9a419faf7a43f2fbaa_medium
Béčko v Brně ovládli cizinci.

Na novém skleněném kurtu se utkali i nejlepší z OSL.

V sobotu na SBA první ostravské céčko.

Sezóna 2018/2019 začíná zostra a již zveřejnění termínové listiny turnajů naznačuje, že o soutěžní hraní v regionu rozhodně nebude nouze.

Hlad po turnajích byl patrný již na prvním turnaji sezóny – mužském béčku v Brně. Na Viktorii se sjelo velmi silné pole 44 hráčů. Startovní listina byla prošpikovaná hlavně cizinci a zástupci domácí juniorské základny. Neztratili se však tradičně ani hráči, kteří sváděli nejeden souboj v Ostravské squashové lize.

Finále turnaje bylo záležitostí zahraničních hráčů. Němec Heiko Schwarzer porazil již sotva běhajícího Švéda Erika Jakobssona, který v semifinále doslova udolal Marka Panáčka. Z hráčů Ostravska se představili Petr Rohun (30.) a Aleš Kubíček (16.), kteří spojili účast na semináři pro rozhodčí s hrou. Příjemným překvapením byla rovněž účast Víti Lazara (25.) z Třince, který požádal o divokou kartu pro start v turnaji, a věřme, že se mu turnajové hraní zalíbí. Kuba Slavíček zahájil sezónu 21. místem a není pochyb, že o jeho výsledcích ještě v sezóně uslyšíme. První větší turnajový výjezd absolvoval hráč OSL Pavel Cigánek (36.), který v Brně poctivě sbíral zkušenosti, které hned v dalším týdnu prodal proti Petru Šimečkovi v rámci ostravské ligy.

Minulou středu se pod taktovkou squashisty tělem i duší Mirka Krejčího konala jedinečná událost s názvem Squashové mistrovství Ostravska. V rámci prezentace krásného skleněného kurtu se fanouškům představili také nejúspěšnější hráči OSL poslední sezóny Mirek Sikora a Marcel Ujfaluši. Slavili oba – Mirek vítězství v rámci vyhlašování ročníku 2017/2018 OSL, Marcel druhé místo v celkovém pořadí a také výhru ve zmiňovaném vloženém utkání na skle. Gratulujeme.

Hlavnímu programu akce, který stál jednoznačně za to, se bohatě věnovaly další české squashové weby a sociální sítě. Tak pojďme na to, co je v Ostravě před námi.

Již v sobotu se uskuteční první ostravské céčko nesoucí název impexta Cup 2018. Maximální kapacita turnaje 32 hráčů se rychle zaplňuje, tak neváhejte a přihlašujte se.

Squashi zdar!

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.