3.11.2020 žádné komentáře
1ba7ba7adf378696f6e13c3a64bb82fa0618ec4e_medium
Doba čekání pokračuje.

V Polsku umí žít!

Nový žebříček a ostravští skokani.

Doba čekání pokračuje.

Čekáme na znovuotevření squashových center i všech mistrovských soutěží. Čekáme na vyhlášení loňského ročníku Ostravské squashové ligy, zdravím Karla a Dobroše, a stejně tak čekáme i na pokračování sezóny letošní.

Kdo si chce legálně zahrát squash, musí naskočit do auta, překonat zlé pohledy opatrnějších, a zajet do Polska. Tam se toho fakt nebojí. Jedou teď v režimu „Z demonstrace rovnou na squash“. V sobotu je hezký turnaj v nedalekých Gliwicích, příští týden proběhne promoření při turnaji vyšší kategorie v Sosnovci. Nejlepší domácí hráč polského žebříčku Přemek Atras jde příkladem a aktuálně se kurýruje s COVID-19 doma z karantény. Přeji brzké uzdravení.

Mezi squashové jistoty už nepatří ani to, že na začátku každého měsíce vychází aktuální národní žebříček. Listopad je však vzácnou výjimkou a nové pořadí hráčů je na světě. Ostraváky může těšit, že jak na úplné špici, tak v první stovce je celá řada místních hráčů. Mě osobně „těší“ to, že čím méně se hraje, tím jsem výš. Několik místních hráčů zaznamenalo výrazné skoky rankingem. Kuba Šichnárek s Alexem Kelarem poskočili vzhůru o více než 100 míst. Kam se ale hrabou na Matyáše Hrubého, který po senzační finálové účasti na říjnovém céčku u Havránka, poskočil o celých 274 pozic.

Jen tak dál!

Squashi zdar!

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.