19.1.2021 žádné komentáře
A71ecf3c9b08c8d8738b69c4ab1415137034996b_medium
Poláci jsou kabrňáci!

840 nových nominací do reprezentace.

Kdy začneme hrát v Česku?

Že bývá Polsko zemí neomezených možností v korona-dobách, jsem již zmiňoval v některých předchozích okéncích. Nicméně posledních pár týdnů se již nehrají turnaje ani tam. To však našim sousedům nebrání dostat se do Alešova úterního okénka znovu a jinak.

Tato sobota měla/má být dalším termínem Polské ligy družstev. Ligy se účastní najednou stovky hráčů napříč regiony Polska. Háček je v tom, že v Polsku mohou aktuálně hrát a trénovat jen reprezentanti, a to jen mezi sebou. Proto Polský squashový svaz narychlo získal e-mailové adresy a rozesílá svým 840 aktivním členům ze soupisek ligových družstev nominace do širšího kádru reprezentace. Z běžného ligového víkendu je tedy oficiálně kvalifikace na klubové mistrovství Evropy 2021.

A může se hrát! Tedy alespoň to tak vypadá.

Až zase budeme tvrdit, že Češi umí obejít každé opatření, vzpomeňme si na Poláky. Jestli se Polská liga družstev v sobotu opravdu odehraje, si budeme muset ještě počkat. Zároveň se necháme překvapit, jestli na soupiskách některých klubů budou i tradiční české posily, jejichž účast na kvalifikaci polské reprezentace nebude snadné obhájit.

Squashi zdar.

Aleš

PS: Zdrojový text

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.