26.1.2021 žádné komentáře
6dee7dca1417b27d7f3e499ecf3849be6e800872_medium
Ať žije reprezentace!

Češi v akci.

V minulém okénku jsem se se čtenáři podělil o příběh vykutálenosti v polském squashi. Připomínám, že tamější asociace rozeslala 840 hráčům všech úrovní pozvánku do reprezentace tak, aby se mohlo odehrát další kolo ligy družstev a „nebyla porušena vládní opatření“.

A jak to celé dopadlo?

Liga se v sobotu skutečně odehrála. Jestli se ptáte, zda Poláci zařadili do kádru polské reprezentace také některé české hráče, tak vězte, že ano a nejen ty. Nejvíce hráčů z Ostravska se tradičně představilo ve Slezském vojvodství. V nejvyšší soutěži tak došlo i k pikantním soubojům "ryze polských reprezentantů":

Dan Teuchner porazil 3:1 na sety Patrika Pelecha. Patrik začal velmi dobře, ale kondička rozhodovala. Druhý zápas odehrál Dan pro změnu proti Izraelci Poleshchukovi a i když set neurval, určitě si hezky zaběhal. Patrik Pelech si v dalším českém duelu zahrál s Davidem Zemanem, kde podle předpokladů zvítězil David. David potvrdil své kvality také proti polskému reprezentantovi Adrianu Marshalovi, kterého porazil 3:0.

V sobotu se na hřišti představil polský Kuba Gogol, který všechny své zápasy zvládl v poměru 3:1 na sety. Výhry sbíral také Ostravákům známý Kuba Wasilewski. V nižších soutěžích pomohli svým týmům Aleš Kubíček a Petr Hlisnikovský. Zejména Petr si svou nominaci do polské repre velmi užil a své výkony pro čtenáře okénka glosoval takto: „Tři výhry, tak jsem zvědav, zda se mi ozvou ohledně velikosti trika a kvůli letenkám na další reprezentační akce.“

Squashi zdar! Reprezentantům zvláště!

Aleš

PS: Odkaz na přesné výsledky divizí I, II, III (Slezsko):

https://bo5.pl/szs/%C5%9Al%C4%85ska+Liga+Squasha+%28PLS%29+-+Dywizja+1+%282020-2021%29-2+kolejka,9141.html

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.