1.3.2016 2 komentáře
E77d03b63d21dda45e44a75ef22d9c6c81b55c4b_medium
7. kolo před námi

Sníh nás nezastaví!

Startovné stále na 250Kč

Kdo losoval tentokrát? ! ZDE

Drazí a milí!

Jaro nám ťuká na dveře, ale jak je vidno, paní Zima se jen tak lehce nevzdává. Vy se zase nenecháte zlákat pořekadly a místo za kamna vyrazíte za sportem!

Sportovci mají totiž tuhý kořínek a tak si na ně nějaká chřipková vlna nepřijde. Co však potrápí jsou zranění a ty se nám bohužel v únoru řádně nalepily na paty. Hráčské pole tak na „léčebnou“ dobu opustilo hned několik hráčů.

Koho však postrádat určitě nebudeme je skupinka mistrovských borců – Kubíček A., Juráň, Ujfaluši, kteří se přetahují zuby nehty o doslova každičký bodík. Je vidět, že hráči tuší, že na nějaké dotahování v závěru sezony již zkrátka nebude prostor.

Dámy Barča Brodová, Sandra Jüttnerová i Verča Badalová ukázaly, že jsou fajnovky. V nižších skupinách jim to očividně moc nevonělo, a tak se rychlostí blesku vyhouply zase zpět.

Opět se rozšířily naše řady. Nováčci nám plně nahradili místo vzniklé „odpadlíky“. Všechny opět srdečné vítáme a přejeme spoustu sil pro následující kola.

Marody uvolněná místa ve skupinách pomohla mnoha hráčům, kteří tak byli ušetřeni pádu do nižších skupin. Propadu však neunikl Zdeno Žák, který nezvládl únorový time management. Dva neodehrané zápasy ho stály cenné body. No, má co dělat, aby naplnil své plány, o které se s námi podělil při své video-zpovědi. ;)

Jako vítr létal po kurtech Tomáš Wrona. Sil měl očividně na rozdávání, ale soupeřům nedaroval ani ždibíček. Za únor si zapisuje plný počet bodů. Gratulace sviští vzduchem!

V březnu se můžeme těšit na naditý squashový kalendář! Hned příští týden v sobotu 12.3. do Ostravy zavítá mistrovský turnaj kategorie C. O týden později si to na moravských palubovkách budou rozdávat „mlaďoši“. Na programu víkendu 19.-20.3. je totiž turnaj Juniorů B. A v závěru měsíce nás čeká 4. kolo domácí série D-Tour SC FAJNE a večer plný gentlemanů při příležitosti 6. Kola AUTOCONT MASTERS CUPU.

Jistojistě mrkněte na losovačku! Věřte, že hlavní aktér byl nervózni jak sviňa :D

V březnu se nudit určitě nebudeme!

Tak čauko kakauko!

Vaše Market

Komentáře (2)

Avatars_small

Ciganek Pavel Úterý 01. Březen 2016 20:25

diobre vy dva :) Vas fanoušek :)))


K přídání komentáře musíte být přihlášen.