8.9.2016 žádné komentáře
2197218770ec5679c61454beb7bbb178d298a57f_medium
1 TÝDEN

7 DNÍ

168 HODIN

... CO SE VŠECHNO STIHLO?
Zdravím všechny rakeťáky!

Je tomu právě jeden týden, co jsme vypustili do světa novou sezónu Ostravské squashové ligy !

Testovací a zkušební období je tedy za námi a můžeme konečně říci, že to byl start ÚSPĚŠNÝ! :)

No tedy pár mušek se nám vloudilo ... ale naštěstí tady máme odbornou kontrolní komisi, která nás vždy rychle na veškeré nedostatky upozorní. (pozn.red. čtěte "VÁS HRÁČE") :D

Superrychlí aktivci, kteří již chtěli zadávat výsledky svých tvrdých zápasů zjistili, že jsme jim málem nedovolili ukázat, že hráli
5-ti setovou bitvu ... a to by byla věčná škoda.

Někteří chorobami zatížení zase usoudili, že již marodiví nechtějí být a chtějí hrát... no jo, ale nebylo to za 5/12, ale naopak 5 po 12 ... Chuck Norris a náš systém jsou však neúprosní. Hráči to vzali sportovně a všichni (prý) daný měsíc budou tvrdě trénovat. :)

Plný ranec nových žhavých želízek do hráčské špičky jsme zasadili s hodinářskou přesností... nicméně, nikdo není dokonalý, že? Ano, ano, ani my ne ;)

Soupeři tohoto dravce ve squashových vodách, by si jistě tajně oddechli. Oni však očividně chtějí kvalitní a férové souboje.
Byli jsme tak upozorněni na handicap, který jsme přifařili Vláďovi Jirkovi. Ten v důsledku pozdního zapojení do minulého ročníku ligy (kde byl draftován administrátory, jako černý kůň s Divokou kartou), v celkovém žebříčku nemohl nabít odpovídající startovní pozici pro los nové sezóny.
Našim přehlédnutím, tak mohlo dojít k poškození jednoho z velkých favoritů na celkové vítězství, kterým Vláďa jednoznačně je. ;)
Jak všichni víme, je to často nervy drásající boj o každičký bod! Naštěstí plníte svou práci dobře, a tak můžeme tento černý puntík smáznout hned v dalším kole. Dojde k dorovnání skupinového bodového zisku a následný přesun hráče do odpovídající kategorie.

Oku lahodivá je také první zápasová statistika! Odehráno bylo 10 z 12 nalosovaných zápasů pro úvodní 2 hrací dny! Parádní práce, fakt, že jo.. ;D

Loučím se dnes a vidíme se ZÍTRA!! ;D

Vaše
Market Badalová

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.