6.8.2015 žádné komentáře
947b8c0833d0275598d4682b8108730f9e2c96e0_medium
Malé letní revue

Kdo a jak hraje?

Kdo a proč nehraje?

A kdo vyhraje?
Čas neúprosně běží a červenec doslova přesprintoval.
Před námi je posledních 25 dnů závěrečného letního kola, a tím také celé sezóny 2014/2015.

Jak to vypadá napříč hracím polem? Kdo má vystaráno a koho naopak čeká perný srpen?
Vše můžete zjistit na řádcích níže v malé pololetní rekapitulaci.

V mistrovské skupině nás i nadále napínají. Až do víkendu byl počet odehraných zápasů stále na nule. Odvážlivci, kteří nastavili první metu, se nakonec stali Aleš Kubíček s Petrem Šimečkem. V tomto duelu se nakonec Peťa nechal udolat a Aleš si tak mohl zapsat první čisté vítězství a vyhoupnout se na průběžné první místo. Uvidíme, jestli se ostatní spoluhráči nechali nastartovat a zahájí své výzvy!

Medvědí spánek stále visí nejen nad skupinami nadšenců, ale dřímají také pánové z přebornické skupiny 2A! Šetří síly nebo podobně, jako mistři, takticky vyčkávají na první kroky soupeřů? Jen aby to s tím čekáním nepřehnali.
Srpen letí jako voda, a jak nám potvrdilo několik zkušených hráčů, nechat si všechny čtyři zápasy na poslední týden jde, ale je to „lehká“ sebevražda! ;)

Kdo však nezahálí, jsou borci ze skupiny 6D, kterým zbývají poslední zápasy. O vítězství bude pěkná pranice. Na Davida Rechtorise a Antonína Štefánka čeká Petr Wollmann. Ten by se v případě svého úspěchu rázem vyhoupl na příčku první.
Pánové budou hrát tedy doslova o všechno!

Jasno, alespoň co se vítěze týče, mají ve skupině 4A. Zde předvedl svou spanilou jízdu Pavel Ludvík, který své soupeře rozmetal. Poměrem 4 zápasy / 4 výhry bez ztráty bodu si jednoznačně vysloužil náš velký potlesk.

Řádně se do toho opřel také Tomáš Jančar, který průběžně vede přebornickou skupinu 2B. Tomu zbývá poslední zápas a pro udržení vedoucí pozice má cíl jasný. Urvat čistou výhru a pak se modlit. Proč to modlení? Důvodem je hráč na pozici číslo dvě, Václav Kučeja. Náskok Tomáše je minimální. Vašek, tak skórováním ve svých posledních dvou zápasech, může Tomáše o prvenství lehce připravit. Uvidíme, jak se s tím chlapi poperou.

V závěru určitě stojí za zmínku start letního soustředění, které začíná příští týden. Hráče čeká první třídenní série, která bude zaměřena na „fyzickou objemovou přípravu“. Další týden pak následuje část specializovaná na „herní přípravu“.

Pokud by Vás lákalo přidat se, přeskočte na podrobnější info ZDE.

KONEC HLÁŠENÍ!

S přáním hodně zdaru se loučím,

Market

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.