4.8.2015 žádné komentáře
5b404ba31072cbe59b22caa8d4abe186900c42b0_medium
Nová sezóna squashové ligy družstev se blíží.

Týmy plné hráčů se zkušenostmi z OSL.

Ambice jsou opět veliké.

Hráči i trenéři natěšení na další práci.

Ohlédněme se však nejprve za uplynulou sezónou.

SC Fajné ženy A – 1. liga
(Mihulová K., Hartmann S., Badalová V., Hrázská M., Fialová H.)
Holky měly velmi silné družstvo poskládané ze zkušených rutinérek i stále se zlepšujících squashistek. Přes všechny strasti a slasti, které jsou se soutěží spojeny, urvaly celkově skvělé 1. místo ve své skupině. Kvalifikovaly se tak do barážového turnaje v Praze o postup do extraligy. V tom sice ještě letos neuspěly, ale ukázaly, že ani extraliga pro Fajné nemusí být do budoucna nereálným snem.

SC Fajné ženy B – 1. liga
(Hamříková J., Janošíková Z., Jüttnerová S., Klimková L., Kovaříková J., Skybová N.)
Ženské „béčko“ během své první sezóny v lize družstev hlavně získávalo zkušenosti. Holky se učily pískat zápasy a rozhodovat sporné míče. Okoukávaly, jak hrají squash závodní hráčky. Každý vyhraný set byl pro tým povzbudivým úspěchem. Věříme, že se budou zkušenosti v příští sezóně hodit a holky přidají i nějaké to vítězství.

SC Fajné muži – 2. liga

(Satke T., Juráň D., Štěpař J., Ujfaluši M., Wrona T.)
Poté co loni po heroických výkonech vyhráli 3. ligu (hned při své první účasti v soutěži), si elitní hráči SC Fajné užívali účast ve 2. lize. Kluci v každém zápase makali naplno a neexistoval míček, který by vypustili. Připsali si mnoho velkých skalpů. O setrvání v soutěži hráli až do posledního dne soutěže. Svou bojovností soupeřům nic nedarovali. Na udržení to ale nakonec těsně nestačilo. Na příští sezonu je cíl jasný – návrat do druhé ligy. Při kvalitě a zkušenostech kluků by se to mělo podařit – uvidíme.

SC Fajne muži A – 3. liga
(Holuša M., Kubíček A., Dvořáček M., Šimeček P, Kubíček M., Brynda P.)
Celá sezóna se pro kluky vyvíjela nad očekávání skvěle. Rychle si v tabulce vytvořili pohodlný náskok, který dále v průběhu sezony navyšovali. K vítězství letos svým dílem pomohly i pendlující posily z druhé ligy Marcel Ujfaluši, David Juráň a kmenový „mercedes v garáži“ Martin Dvořáček (pokud dojel). Tým za celou sezónu neprohrál jediné utkání a navázal tak na úspěchy Fajného ve 3. lize z loňska. Podařilo se splnit optimistický cíl dostat se do druhé ligy. Uvidíme, jak se bude výkonnost hráčů kolem kapitána Holuši dále vyvíjet.

SC Fajne muži B – 3. liga
(Bartusek J., Fusík M., Jančar T., Juránek F., Lerch I., Matějašek D., Richtár D., Wolf S.)
Tým pod vedením Filipa měl „na papíře“ dostatek silných hráčů na to, aby mohl trápit ostatní zkušené týmy v soutěži. Kluci se však často potýkali s absencemi opor a museli improvizovat. Nakonec z toho bylo jen předposlední místo ve skupině. Kluci ale mají určitě na víc a v příští sezóně to snad předvedou.

SC Fajne muži C – 3. liga
(Grigar M., Kantor M., Špánik A., Šubert R., Tesař M., Urban V., Žák Z.)
Céčko šlo hlavně sbírat zkušenosti a získat první kontakt se soutěžním squashem. Skončilo sice nakonec poslední, avšak několik zápasů kluci dokázali vyhrát. Tým má ve svém středu několik hráčů, kteří mají velký potenciál a squashově vše před sebou. Takže vzhůru do dalšího tréninku.

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.