7.1.2016 žádné komentáře
948a4debe1a6039a2ea41cc407fe0680f0192fcb_medium
Aneb děti žijí sportem.

Předvánoční turnajové hemžení.

Mladí sportovci se předvedli na sportovní besídce.

Poslední předvánoční páteční odpoledne byla hala sportovního centra FAJNE vyhrazena dětem squashové a badmintonové akademie. Početné rodičovské obecenstvo mělo možnost shlédnout sportovní besídku svých houževnatých ratolestí.

Na programu byl již tradiční předvánoční squashový a badmintonový turnaj. Mladí sportovci převáděli své velké pokroky, které udělali pod taktovkami svých trenérů v rámci tréninků Juniorské sportovní akademie. Ti nejmenší, kteří si ještě netroufli do přímých turnajových soubojů, předvedli své nadšení a akčnost na „herním kurtu“ se Santou Zdeňkem :). Běhali jako o život, mydlili fotbal, vybíjenou a při střílení balóny, nevynechali jediný terč! Jak se říká „malí, ale šikovní!“

Pohodovou a příjemnou vánoční atmosféru v hale navodil nejen tématický hudební doprovod, ale především libá vůně domácího cukroví. Maminky nezahálely a připravily neodolatelnou přehlídku svých výtvorů. Žádný s malých sportovců neodolal a během herní pauzy vyrazil na řádné doplnění energie. :)

V závěru burácel halou obrovitý aplaus nejen pro umístěné, ale hlavně pro všechny zúčastněné! Děti odcházeli vysmáté, namlsané a vysportované, zkratka happy. A rodiče? Ti byli spokojení a happy, jak dvě řepy též!

Mrkněte na nadšení, se kterým se do toho všichni opřeli! Fotogalerie ZDE a video níže.

Děkujeme všem a těšíme se na závěrečný „předprázdninový“ turnaj!

Krásný zasněžený den přeje,

Market Badalová :)

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.