24.3.2016 žádné komentáře
98d23baeef5e6f56218a06c4a443f88ab1d86beb_medium
Jak dopadl první pokerový turnaj?

Kdo se stal vítězem?

Shrnutí všeho podstatného.

FOTO ZDE

FOTO z turnaje zde.

První pokerový turnaj máme za sebou. Sešlo nakonec krásných 24 hráčů!

Nejdříve proběhlo menší školení pro úplné začátečníky. To trvalo zhruba hodinu a probraly se všechny základy pokerových pravidel a několik "fint".

Od 20h jsme se již pustili do hry naostro! Někdo z větším přehledem, někdo s menším. Soustředění ale bylo vidět na všech tvářích. Turnaj každopádně probíhal v klidném a přátelském duchu s uvolněnou atmosférou. Nejvíce z nás amatérů "zuřili" krupiéři :). Ještě že jako první vypadl Vojtěch Vlček a mohl tak pořídit fotodokumentaci :)

Pro prvních 9 vypadnutých proběhl také turnaj "útěchy", kde se hrálo o 300 kč. Ani první vypadnutí tak nemuseli smutnit a dostali šanci si zahrát déle.

Finálová bitva poté proběhla okolo 1h ranní a vítězství si odnesl známý squashista Tomáš Střondala! Na druhé pozici se umístil také opět squashista Radim Hulík a na třetím místě (kdo jiný, něž opět hráč squashe) Vašek Kučeja! Squashisti tedy totálně ovládli celý pokerový turnaj a rozdělili si tak mezi sebou celkový prizepool 6900 Kč!.
Turnaj útěchy symbolicky vyhrála a 300 Kč si odnesla správkyně squashové ligy naše Markétka Badalová!

Badmintonisti jsou už teď nažhavení a připravení ukázat, tentokrát úspěšnějším squashistům, že to byla jen náhoda! Už teď jsme zvědavý na příště.

Děkujeme Vám za účast!
Vojta a Market

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.