7.5.2015 žádné komentáře
3a78d7d7130fd7e3634ebb3d6fc0c55b54b7accb_medium
Rozlosování 9. kola

Nalosováno 19 skupin !

Informace o rozlosování a proběhlém dubnovém kole se dozvíte v novince.

Slosování výherců březnových skupin! - ZDE

Startovné do ligy za 250,-
Zdravíme všechny příznivce Squashové ligy!

 Jistě jste si všimli, že Duben máme za sebou a bylo třeba nalosovat kolo nové tj. KVĚTNOVÉ!
S menším zpožděním tedy přinášíme rychlý přehled a zajímavosti z losování a proběhlého kola.

 Je vidět, že jste lační po soupeřích. Aktuálnost nalosování nového kola jste někteří bedlivě kontrolovali již od 1 hodiny ranní! Sice nechápeme, kdy to dospáváte, ale vážně respekt! :)

David Juráň se od března, kdy vyskočil do Mistrů 1, pevně usadil na řádku jednička z jedniček. Verča Badalová sice bojovala jako drak, udržet ve skupině Mistrů 1 se jí přesto nepodařilo. Ostudu si určitě neudělala. Pánům dala řádně zabrat a ti si museli těžce vydřít každý bod! Držíme jí palce do dalších soubojů a brzký návrat do špičky!

Zdaleka nekončíme … v mistrech máme pěkně živo! Jak již bylo avizováno, do již tak napěchované soupisky se nám nominovala Divoká karta Lukáš Klimek! Je víc než jasné, že se můžeme těšit na špičkové zápasy ;)

Kdo nemá pochyb o své formě je Milan Hamřík! Rozhodnutí využít Divoké karty a přeskočit rovnou do Mistrů 2 nás v tom utvrzuje. Jsme zvědavi , jak Milan ustojí tlak v této silné skupině! ;) Martin Grigar po úspěšném přestupu nezvládl zakotvit ve 2. skupině a padá zpět o příčku níže.

Řady squashových nadšenců nám v tomto kole rozšířili Jan Czopik a Ida Bandyová, které tímto vítáme! Ida to očividně bere se vší vážností. Důkazem je okamžité zapojení do nové série Ligových tréninků pod taktovkou Kláry Mihulové. Tak to má být!

Na závěr přidáváme listinu vítězů z dubnové losovačky. Losování pod dozorem státního notáře ke shlédnutí ZDE!

Vylosováni byli:

Jüttnerová Sandra
Hanusek Jaroslav

Svou cenu si můžete vyzvednout na recepci SC Fajne.

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.