1.6.2014 žádné komentáře
24e9db00b142942d9d2feb52ce3e3a99baf57916_medium

Poslední kolo tohoto ročníku 2013/14 jsme rozlosovali.

Konec tohoto kola je 26.6. 23:59!!!

Tento měsíc Vás čeká mnoho událostí a drobných změn, tak pozorně pročítejte následující článek, kde se vše dovíte.

Před námi je poslední kolo tohoto ročníku, což znamená jediné. Na konci měsíce a to 28.6. od 15h nás čeká vyhlášení výsledků celého ročníku a předání putovního poháru pro celkového vítěze OSL, OBL a singlové a mixové části Porubského košíčku. Abychom výsledky mohli vyhlásit ještě v měsíci červnu, je nutné ukončit toto kolo dříve. Proto prosím odehrajte všechny zápasy a zapište výsledky všech vašich zápasů nejpozději do 26.6.2014 v 23:59. Nezapomeňte mít tedy zapsány všechny výsledky včas.

Všechny zápasy jsou nalosovány do SC Fajne. První zápasy jsou nalosovány od 4.6.2013. Dané termíny pro Vás samozřejmě nejsou povinné, takže si klidně své termíny změňte ve svých profilech. Ale nezapomeňte včas odhlásit primární rezervace, které jsme Vám nalosovali!

Nyní k slavnostnímu vyhlášení letošního ročníku. Vyhlášení proběhne 28.6.2013 v 15:00 v restauraci La Coruna v Ostravě – Porubě společně s ligou badmintonovou. Restaurace se nachází v blízkosti SC Fajne, kdo neví kde, ať mrkne na přiloženou mapku.

Nebojte se, i když začíná poslední oficiální měsíc tohoto ročníku, pro dobrovolníky bude přes prázdniny probíhat pro registrované hráče bezplatné letní dvouměsíční squashování. Prosím Vás tedy, abyste mě v průběhu června informovali, kdo bude mít zájem se letního squashování účastnit. Ať pak můžeme utvořit nějaké skupiny.

Na závěr ještě pár řádků a proběhlém kole OSL. Květnového kola se zúčastnilo 103 hráčů.

Malé upozornění na závěr! Tento měsíc se několikrát stalo, že hráči sice odehráli své zápasy, ale po domluvě s protihráčem si dohodli vlastní termín zápasu, odehráli jej, zapsali výsledek, ale nezrušili primární rezervaci, čímž jim zbytečně vznikla pokuta. Dále také není pravda, že zadáním výsledku, místa a času konání zápasu se zruší původní primární rezervace. Rezervace si hráči musí rušit sami, a to buď pomocí funkce „Zrušit termín“ nebo „Změna termínu utkání“.

Ještě bych chtěla připomenout, že příští sobotu, tedy 14.6.2013 se koná poslední turnaj jednotlivců a volných je ještě 13 míst i pro Vás, tak neváhejte a přihlaste se, počasí stejně nestojí za nic :-)

Do červnového kola Vám přeji mnoho vyrovnaných zápasů a ještě jednou připomínám, abyste červnové zápasy odehráli nejpozději do 26.6.2014 a také nezapomeňte, když budete zkoumat své postavení v celkovém žebříčku, že dvě nejhorší kola se Vám odečítají a nejsou tak zahrnuty v celkovém žebříčku viz Pravidla OSL.

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.