1.2.2015 žádné komentáře
3311bfca2430a93e21daa50316bdc73c8c07689b_medium
Rozlosování 6. kola

Přehoupnutí do druhé půle ročníku 2014/15

1. Slosování výherců skupin! - ZDE

Startovné do ligy za 250,-
Je za námi lednové kolo a únorové před námi. Nejprve se krátce ohlédněme za proběhlým kolem. Ve skupině 1B hráli velice vyrovnaně Petr Nesladek a Milan Hamřík, jejichž hra je vynesla na první místo ve skupině. Rozhodnout tak musel vzájemný zápas, který přinesl vítězství Petrovi, proto právě on postoupil do Mistrů 2. Ještě vyrovnanější byla situace ve skupině 2A. Tam hned tři hráči měli shodný počet bodů. Jednalo se o hráče Švidrnoch, Juránek a Kučeja. Rozhodnout musel rozdíl vyhraných a prohraných setů v kole. Nejlépe na tom byl Vašek Kučeja, poté Švidrnoch a nejhůře na tom byl Juránek.

Tento měsíc došlo k realizaci nového pravidla o sestupu hráčů ze 6-ti členných skupin napříč pyramidou. Bylo to poměrně složité losování, protože sestupovali i hráči, kteří by normálně setrvali ve svých skupinách. V mnoha případech rozhodoval počet vítězných míčů u hráčů na třetích místech.

Pro toto kolo byly uplatněny 2 divoké karty. Po zranění se do hry vrací přední hráč Tomáš Wrona, který se s divokou kartou dostává do skupiny Mistři 2 a z této skupiny tak budou sestupovat 3 hráči a pod touto skupinou v každé úrovni nejhorší hráči z třetích míst. Nový hráč Libor Špalt uplatňuje DK do skupiny Přeborníci 4B, kde budou rovněž sestupovat 3 hráč a pod touto skupinou budou sestupovat 2 nejhorší hráči z třetích míst.

Nyní něco pro všechny hráče, kteří v měsíci leden vyhráli své skupiny. Celkem bylo do slosování o hodnotné ceny zařazeno 18 výherců ligy. Slosování proběhlo za přísné kontroly pověřeného notáře Dobroslava Vlčka, garanta ligy :-)

Z tajuplné truhly byli vybrání tito hráči:

Jan Kutěj - vítěz skupiny Přeborníci 4B

Pavel Gorecki - vítěz skupiny Nadšenci 5A

Celé video Ostravské losovačky můžete shlédnout - ZDE

Výherci budou kontaktováni na průběhu předání věcných cen.

Slosování se bude konat pravidelně každý měsíc, tak se snažte a vyhrajte některou ze skupin pyramidy OSL.

Na závěr připomínáme možnost přihlásit se na squashový turnaj určený pro širokou veřejnost konaný druhou sobotu v únoru, tak pokud máte čas a chuť, tak neváhejte a přihlaste se na stránkách Ostravské squashové ligy.

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.